0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (286 puan) tarafından
Kızlar o kadar o kadar doluyum ki bunları yazarken bile gözlerim doluyor o kadar sıkıntı var ki içimde dertlesicek bana yardımcı olacak biri var mı inanın boğuldum artık yoruldum bu yüzden ne çocuklara ne kendime ne eve doğru düzgün bakabiliyorum herşeyi bırakın bunu yapamadığım için de ayrı bir suçluluk hissediyorum bana yardimci olur musunz 

5 Cevaplar

0 oy
(7,946 puan) tarafından
Sıkıntı ne tam yasamamissinki
(7,946 puan) tarafından
Eşinin sana vurmasını normallestirme lütfen ne demek seni bilerek dövüyorm fln çekmek zorunda değilsin neden katlaniyosun
(286 puan) tarafından
Küçük çocuklarım var nasıl bakarım onlara
(286 puan) tarafından
Şu an vurma falan yok ama ben hep alttan alıyorum susuyorum kaçıyorum önünden yani bir nevi artık kendimi yok ediyorum vurması biz iki kere ayrılma aşamasına geldik ilkinde başka sebeplerdendk geri barıştık ikinci de bu şiddet yuzundendi gene barıştık ama bilmiyorum artık bazı şeyler eskisi gibi değil hayattan kopmuş gibi hissediyorum coccuklarim için tekrar hayata dönmek istiyorum
(7,946 puan) tarafından
kaç tane çocukların var ailen destek olmuyomu
(286 puan) tarafından
2 tane nereye kadar destek olabilirler ki coxuklar hem annesiz hem babasız kalsın istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Ne oldu rabbim içini ferahlatsn canm 
(286 puan) tarafından
Amin inşallah
Anlatayım biz eşimle her zmn tartışırız baya baya tartışırız yani öyle böyle değil eşim şehir dışına çalışmaya gitti o gün telefonda konuşurken gene tartıştık döndü bana dedi ki ben seni bilerek dövdüm her seferinde bilerek sana vuruyordum neden dedim neden bilerek bana zarar verdin bana dedi ki sen ilk babangile gittiğinde ortada birşey yokken gittin sonra da ben seni dövdüm içimdeki intikamı azaltmak için ben o gündür bu gündür atamıyorum bu cümleyi kafamdan hani bir puzzle olur da birini koyunca hepsi tek tek yerine oturur şu an o şekildeym bütün herşeyin cvbjni buluyorum eşimden o kadar soğudum ki anlatamam sürekli düşünüyorum hep aklımda çıkmıyor
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Anlat canım dertler sıkıntılar paylaşarak azalirmjs
(286 puan) tarafından
Anlatayım biz eşimle her zmn tartışırız baya baya tartışırız yani öyle böyle değil eşim şehir dışına çalışmaya gitti o gün telefonda konuşurken gene tartıştık döndü bana dedi ki ben seni bilerek dövdüm her seferinde bilerek sana vuruyordum neden dedim neden bilerek bana zarar verdin bana dedi ki sen ilk babangile gittiğinde ortada birşey yokken gittin sonra da ben seni dövdüm içimdeki intikamı azaltmak için ben o gündür bu gündür atamıyorum bu cümleyi kafamdan hani bir puzzle olur da birini koyunca hepsi tek tek yerine oturur şu an o şekildeym bütün herşeyin cvbjni buluyorum eşimden o kadar soğudum ki anlatamam sürekli düşünüyorum hep aklımda çıkmıyor
(2,369 puan) tarafından
Ay ama sucsuz yere neden ya neden nerene vurdu eli kırılsın
(286 puan) tarafından
Yani öyle gelişi güzel neresi olursa diyelim
0 oy
(757 puan) tarafından
Anlat canım derdini yine için birazda olsa rahatlamış olursun :)
(286 puan) tarafından
(757 puan) tarafından
Senin bir sebebin vardır ki babangile girmişsin yoksa kimse durduk yere gitmez öyle bir şey yapmaz ama neden yani sebep ne ki her zmn tartışıyorsunuz bende eşimle tartışsam mesela ben sesiz kalırım seslenmem çünkü karşılık verirsem olay büyür ama öyle allaha şükür bu zmn oldu 2 sene oldu evleneli daha öyle el kaldırmışlığı yok bana gideceksen git dedi gitmemi mi istiyon dediğimde de abingile babana mı güveniyon der he derim susar ama konuşmazsam da küs kalmayı hiç sevmez genelde de ztn hep tartışmamiz ailesi yüzünden çıkar
(286 puan) tarafından
Ben susunca inek gibi ne bakıyorsun suratıma dilin yokmu konuşsa der konuşunca kes sesini kalkar döverim gibisnden kelimeler kullanır yani ne yaptıysam çare bulamadım gitme sebebim tabiki vardı evine bakmaz eviyle ilgilenmez her gün kahvede annesigilde o yuzden ben gitmiştim
(757 puan) tarafından
O zmn cnm artık aileler oturup konuşacak zamnı gelmiş hepsini topla otur konuş içinde ne varsa ben ilk evlendiğimiz de eşimin ailesiyle birlikte oturuyordük annesi hep benim dediğim olsun derdi yani ben daha 19 20 yaşındayım emir fln almayı hiç sevmem sürekli şunu yap bunu yap derdi ben artık eskisi gibi değildim önceden her zmn gülerdim artık gülmez olmuştum evde eşim ben hariç 5 kişi vardı 3 kız kardeşi annesi babası kızlardan 2si ikizidi 8 yaşındalardi ne dersem tam tersini yaparlardi evi temizlerdim bir bakardim yine aynj bende bir ara sesimi yükselttim ben sizin bakiciniz miyim diye çünkü evin temizliği yemek sabah kahvaltısı bulaşık hep ben yapardım bunlar gitmiş demiş annesine babasına annesi bana dedin mi dedi dedim dedim ben bitek bu evde yasamiyorum dedim bunu eşime demiş hep eşimle biz tartışırken geldi seni babana desem öldürür dedi geri ben de hepsini ablama anlattım aradan iki üç gün geçti bahçe evleri var oraya gitmiştik bir baktım benim annemle babamı  getirmiş eşim neyse konuyu açtılar işte biz eski tubayı istiyoruz hep gülerdi şimdi hiç gülmüyor işte dediğimizi yapmıyor kızlarıma böyle demiş diye annem de bu kez ben kızımı size bakıcı olarak vermedim bir kızın olarak diğer kızına nasıl davranıyorsan öyle davranacaktin dedi geri eşime istemiyorsaniz ben kızımı şimdi alır giderim dedi hemen sus pus oldular babam tuba yaptıysa bir bildiği vardır dedi ablamda demiş baban duyarsa seni öldürür dediğini babam o sıra ben kimseyi öldürmem oturur konuşurum sebepi neymiş ki dedi geri bende tartışKen annesi bize yalancı dedi bende niye öyle diyince bizim araba galerimiz varmış da abim uzman çavuşmuş bunları hep söyledim ortada böyle böyle dediler bana hani bizim arabalarımiz dedim babama babam baya sinirlendi tabi 2 tane arabamız vardı ama babamın ehliyeti yoktu eşim getirince o kadar arabamız olsa ztn 1 tanesini de size verirdik dedi geri annesi fenalaştı fln öyle gün geçti eşim o yüzden der babana abilerine mi güveniyon diye aslında biraz uzun oldu ama :))
0 oy
(11,217 puan) tarafından

image

Dertlerine öare olsun inşallah içini ferahlatsın:)

(286 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 579 göst.
0 oy
8 cevap 455 göst.
0 oy
10 cevap 991 göst.
0 oy
3 cevap 132 göst.

379,659 soru