0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (1,041 puan) tarafından
Kızlar dün den beri çok öksürugm var geceleri uyuyamıyorum pekmez limon zeytinyağı içtim ıhlamur içtim bakalm fayda edecek mj aynı şekilde kızım da öksüruyor 8 aylık neler önerirsjnz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ona da bol ıhlamur ver canım çok geçmiş olsun Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(1,041 puan) tarafından
Ihlamur verdm bal  yasak yasak degl mi 1 yas öncesi. Amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilık suya bal ve limonu karıştırıp ic canim benim oksurugum oyle yapinca rahatliyor gecmis olsun 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Gecmis olsun bizde 10 gundur dokulduk resmen oksurukten bi surup aldik bitkisel ama 1 yastan snra kullaniliyor cok faydasini gordum cocuklarimda ihlamuruna pekmez kat insallah faydasi olur bide bebek vikisiyle vikisledim utuyle bezi isitip sirtina gogsune koydum faydasi oluyo
0 oy
tarafından
Saracoglunun kürlerine bak cok cok guzel bitkisel tarifleri var oksuruk icin.
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Pekmezi tereyağında pişirdim içine limon karabiber bal koyup içtik hepberaber iyi geldi, 
0 oy
tarafından
Canım Allah iyiliğini versin 1 ay çektim geceleri öksürerek boğularak uyanırdım yemin ederim uyku haramdı birde hamileyim üstüne 39 haftalık 1 ay çektim ne yaptıysam geçmedi pekmez karabiber dene az bişey uyutuyodu geri kalkıyodum ama kesin bşy bulamadım denemediğim bişey kalmamıştı
0 oy
(4,911 puan) tarafından
Kuru dutu kaynat için gun boyu insaallah 1 2 güne iyi olur.

Icine bal seker vs koyma icmezse az bsey pekmez atarsın 
0 oy
(940 puan) tarafından
Soğan suyu der susarım tadı kötü ama ilacniyetine iç  :) geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 95 göst.
10 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 315 göst.
2 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 297 göst.
30 Ağustos 2020 Aile kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Taze_anneee1 (125 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı

...