0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar benim bir problemim var geceleri uyuyamıyorum hep böyle saat 3-4 gibi uykuya dalıyorum sabahları da uyanamıyorum 12 gibi uyanıyorum Bu neden oluyor sizce uyku uyuyamamak  çok kötü ya uykum var beynim çok stresli gibi kafamın arkası gergin bid türlü yumuşayamyo rahatlamıyo baş ağrısı değil gerginlik gibi geçmiyor bir türlü

3 Cevaplar

0 oy
(12,561 puan) tarafından
Kendini oku canım ve alarm kur kendini şartla mutlaka kalk 1 2 gün erken kalkarsan düzene girer inşallah 
tarafından
Peki beynim neden gergin sürekli
(12,561 puan) tarafından
Ya stres altındasın ya da nazara inanır mısın bilmem ama nazardan da oluyor. Bazen benim de omuzlarımda yük var gibi hissediyorum anneme okutturuyorum
tarafından
Aşırı stres altndaym bir kızım var 4 buçuk yaşında aşırı aşırı aşırı yaramaz beni sabah gözünü açar açmaz başlıyor bağrtmaya gece uyuyanankadar  uyuma aninda bile bağrtyo ondanda olabilir diye düşünüyorum ama nazarda olabilir influencer yapmaya çalışıyorum sürekli videolar paylaşıyorum zaten bu influencer işine başladğm günden sonra böyle arttı
(12,561 puan) tarafından
Söylediğim gibi canım dua açıp okumanı öneririm bakara da çok rahatlatıyor. Ev işi yaparken bakara aç gece çocuğunu uyuturken de rukye (nazar dualari) ac hem kızın dinlesin hem sen oku kendine ve kızına üfle.
Bazen benim kızım da aşırı huysuz oluyor okuyorum da rahatlıyor. Gözünün nasil yasardigini, ağzının esnemekten nasıl ayrıldığını görünce şaşırırsın bi tavsiye sadece ♡
-Reklam-
0 oy
(19,830 puan) tarafından
Stres yok desende kafanın arkasıjın sert olması sıkıldığjnı bunaldığını gösteriyor erken uyumaya çalış mesela hergün bi saat erkene al düzene girer yavaş yavaş bu şekilde yaşanırmı kız bi sebep var ve o sebebi bulup çözüm üretmen lazım
tarafından
Evet sebebini bilmiyorum ama şu parasızlk varya ondan dolayı para olsa bulunduğum yerden evi satıp yeni güzel bir yerde ev alıp gidicem tüm güzel anlarım orada baslycak gibi hissediyorum
(19,830 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Aminnn
0 oy
(27 puan) tarafından
Uzun zamandıd bende öyleydim. Herkez şaşırırdı nasıl uyumuyosun geç saatlere kadar diye sonra iki kere sabaha karşı bayılmalarım başkadı bende uykusuzluktan tansiyon falan sandım. Eeg ye aldılar bir ögrendim ki epilepsi hastasıyım bayılmalarda nöbet miş  . İlaç'a başladık ve ilaçlar erkenden uyumaya başladım sabah uykumu almış uyanıyor bayılmalarım bitmişti. Doğumundan sonrada yani 18 aydır ilaç kullanmama rağmen nöbetinde olmadı ama uyku sorunu yaşamıyorum değil. Geç vakitlere kadar uyuyamıyor sabahta zorlanıyorum. Emzirme yine bırakıt bırakmaz gideceğim nörolojiye tekrar
tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 85 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Birhilall (1,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
10 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 331 göst.
2 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 308 göst.
30 Ağustos 2020 Aile kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu

398,118 soru

11,905,976 cevap

36,033 kullanıcı

...