0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde (3,141 puan) tarafından
Kızlar oğlum 2 ay önce falan bı enfeksiyon geçirdi 2 şişe antibiyotik kullandık ancak geçti yani. Sonra çocukta gece horlamasi kaldı. Son 1 haftadır da nefes alıyor veriyor bı kaç defa sonra nefesi alıp tutuyor 8-10 saniye kadar sonra veriyor bikac defa normal nefes aldıktan sonra gene tutuyor. Bu gün KBB ye götürdük geniz eti şişmiş. Bı şurup verdi gece yatmadan içirdim ama nefesi tutmaya devm ediyor biliyorum bı kez kullanımda hemen faydasını goremem ama uyuyamıyorum bişey olucak diye korkuyorum. Başına gelen var mı bunu nasıl atlaticaz artık ödüm ağzımda yatırıyorum. Devamli nefesini dinliyorum gözüme uyku girmiyor :(

4 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Doktor ne dedi nefes tutmaya ilgili . Tehlikeli birşey bu 
(3,141 puan) tarafından
Geniz eti büyüdüğü için nefes almasını etkiliyormus verdiğim şurup iyi gelicek dedi. Burun spreyi istedim vermedi 2 yaş altı kullanmayın dedi sadece burnunu yıkayın dedi. Yıkama da yaptırmıyor ki 3 kişi kavga ede ede aglaya ağlaya ancak yapıyoruz günde 2-3 defa yap diyor 1 kere de bile zor yapıyorum. Napcam bilmiyorum ya :(
-Reklam-
0 oy
(3,603 puan) tarafından
Uyku apnesi olabilirmi
(3,141 puan) tarafından
Öyle yatırıyorum onun hiç faydası yok :(
(3,603 puan) tarafından
Rabbim şifa versin yavruna benim oglumdda geniz eti vardı neler çekti yavrum
(3,141 puan) tarafından
Amin sağol canım ameliyat mı oldu
(3,603 puan) tarafından
Evet canm ameliyat oldu da kurtuldu
(3,141 puan) tarafından
Kaç yaşında oldu ameliyat canım
0 oy
(499 puan) tarafından
Bendede geniz eti sisligi var 1 senedir ilac iciyorum gecmedi daha uykuda nefes problemi yaşıyorum 1 kez kullaninca hemen etki etmez canım. 
(3,141 puan) tarafından
İstanbul'dayım canım
(499 puan) tarafından
Floryada dora hospital ferruh yılmaz kbb alaninda çok iyi bir doktor.
(3,141 puan) tarafından
Anadolu yakasında bildiğin başka doktor varmı canım
tarafından
Kübra Sultanbeyli ersoyda Melih bey var
(3,141 puan) tarafından
Ümraniye de oturuyorum canım ikisi de bana uzak :/ el kadar bebeyle oralara gidemem durmuyor yerinde hiç. Kocamın izin gününü bekleyeyim desem cumartesi ameliyat olucam ameliyat olmadan çocuğu götüreyim diyorum hemde o güne kadar beklemeye kalbim dayanmıyor geceleri çok korkuyorum üzülüyorum:/
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Bilen var mı kızlar 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 146 göst.
0 oy
11 cevap 207 göst.
10 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Beyzaalp (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 123 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,257 puan) tarafından soruldu

379,700 soru

11,366,326 cevap

34,846 kullanıcı

...