0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar merhaba oğlum 3 yasinda tuvalet egiriminde 4 günümüz geceleri emdigi icin bez takiyorum ne olur ne olmaz diye ama oglum iki gundur geceleri çişini turuyor yapmıyor bende bi yandan öğrendiği icin seviniyorum ama binyandan kafama takiliyor kucuk olduğu icon sabaha kadar tutabilir mi mesanesi ile ilgili sıkıntı olur mu tutarsa merak ediyorum nilmedigim ocin gece uyandirip isetiyorum ama cok agliyor iseyene kadar istemiyor işemek yani tutması normal mi sizce kaldirmasam

2 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bence yapmıyorsa geceleri de bez takma çocugun aklı karışır şuan belkide altında bez yok sanıyordu ondan dolayı yapmak istemiyordur 

Gece 1 2 kere kaldır çişe 
(33 puan) tarafından
Evet bez takarken kilot giydiriyorum diyorum o yuzden tutuyir galiba ama geve kalkip isemek istemiyor vok fazla agliyor kaldirmassam tutaraa aorun olur mu acaba
-Reklam-
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Benim kızımda 2 yaşında bıraktı memeyi ama kızım 1 bucuk yasında başladı tuvalet eğitimine ve geceleri hep tutardı işte bu çocugun tuvalet eğitimine hazır oldugu anlamına gelir kızım 3 yaşında maşallah geceleri altına yapmaz ama abimiz 5 yaşında halen geceleri bez sarıyoruz 
(33 puan) tarafından
Bende gece tuvalete kaldirmazsam turtugu için sıkıntı olur mu onu bilemedim mesanesiyle alakali
(1,347 puan) tarafından
Yok kaldırma benim kızım sabah 10"gibi kalkar anne çiş der baya baya lazımlıgı dolduruyor hahahahah
(33 puan) tarafından
Yeni olduğu icin galiba oyun yapmasam cisini yapmak istemiyor tutuyor  kakayi da cok zorlaniyor altina yapıyor ve tutuyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde -_- (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 138 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde -_- (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 269 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Buse saglam (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 81 göst.