0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
Merhaba hanımlar bebeğim 3 aylik ve çok rahat bi bebek hiç zorlamayın beni şuan değil tabiki ama eşimin bir yaşına girmeden 2. Çocuğu yapalım ikisi beraber buyur diyor çok şükür bakacak dururmuz var şuan daha küçük ama 3 4 ay sonra falan yapalım dedi eşim bilemedm

38 Cevaplar

0 oy
(209 puan) tarafından
Benim kızım 25 aylık ve ben beş haftalık hamileyim 25 aylık olmasına rağmen daha bişey yokken bile zorlanıyorum ilgi istiyor gezmek istiyor koşuyor zıplıyor...ama sen bilirsin yaparsan mantıklı bence o doğana kadar diğeri daha yavaş yavaş yürümeye başlıcak... Bende istedim ama kızıma süt verdiğim tuttramadık :) 
-Reklam-
0 oy
(1,896 puan) tarafından
Tabi sizin kararınız canım ama bir bebeğin annesine ihtiyacı tartışılamaz gebelik döneminde ilgilenmen zor olabilir benim bebeğim 6 aylık anaokuluna gidecek döneme geldikten sonra 2. Çocuk olabilir 4 5 yıl sonra bana göre tabi bu böyle.
0 oy
(7,446 puan) tarafından
17 aylık oğlum var ve ben 34 haftalık hamileyim bir oğlum daha olcak kısmetse aralarında yaş farkı olsun istemedik beraber büyüsünler istedik en yakın arkadaşı olcak canı hiç sıkılmayacak oyun arkadaşı olcak yaş farkı çok olmadığı için de daha iyi anlaşacaklar  :)
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ay ne gerek var tam rahat edecegin zamanlar tekrar hamile olmak bilemedim bana goredegil kizim 1 yasinda cok hareketli bi tane daha ondan düşünemiyorum 
0 oy
(6,658 puan) tarafından
Benim bebeğimde 3 aylıkken öyleydi. 7 aylık şimdi aman yarabbim daha çocuk yapmam diyorum. Ve bu daha başlangıç.

Eğer o gücü kendinde görüyorsan beraber büyüsünler diye değil çocuğunun kardeşi olsun diye yapmanı tavsiye ederim. Yani 5 ay sonra değilde çocuğun en azından bi 3 yaşına gelsin. Onunla vakit geçir eğlen gül artık bebeklikten çıktığında hamile kal. Çocuğuna olan ilgin otomatikman bebeğe geçecek çünkü. Ve maddi olduğu kadar manevi olarakta eşin destek veriyorsa neden olmasın. Ev işleri çocuk bakımı vs yardımcı oluyor demek ki böyle düşündüğüne göre. 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Biz kizim 8 aylikken falan basladik calismalara.ama kizimdan sonra iki dusuyum oldu zaten ara aylardada tutmuyordu neticede kizim 4 yasinda ve yeni 14 haftalik hamileyim bizim istememizle de deyil bence Rabbim isterse haberimiz olmadan verir isterse de imtahan ederek verie.Rabbim hayirli evlatlar nasib etsin herkese insallah.bence de ara farki cok olmadan ikincinin olmasi guzel oluyor ama simdi dusunuyorum da cok sukur ki kizimla bu yasina kadar istediyim gibi ilgelene bildim.en az 1 yasinda oasi daha guzel olur.
0 oy
(999 puan) tarafından
Bebekken benim oğlum da çok uslu bir bebekti taki ayağı yer tutana kadar.. şuan iki buçuk yaşında ve peşine yetişemiyorum... Yani diyeceğim o ki ilerde çok zorlanırsınız...
0 oy
(2,862 puan) tarafından
  3 aylık bebeğin ne zorluğu olabilir ki daha yürüyecek konuşacak sosyalleşecek bir çok şeyi var daha bir sürü ilgi eğitim beceri istiycek bnce 2 3 yaş iyidir, tbi senn bileceğin bişi sen bakıcaksın sonuçta,
0 oy
(6,354 puan) tarafından
Bizim oğlan da ilk 3 ay iyiydi sonradan hep ağlar oldu 4 yaşında suan. Hala aynı. Bence ikinci cocuk hata olur. Cocukların huyu değişir ilerde cok yaramaz olur mızmız olur ilgi alaka ister haliyle. İkisine birden yetemezsin yetisen bile cok cok yıpranırsın acele etme derim ben
0 oy
(7,611 puan) tarafından
Benimkide çok sakın bebek ama ben ıstemıyom 1 yaşına az kaldı eşim ıstıyo col erken en az 5 sene düşünmüyom
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Bizim aralarında 24 olacak bu haliyle zorlanıyorum oynamak koşmak istiyor hepsini de yapıyorum ama halim de kalmıyor. Gücünüz enerjiniz varsa düşünün rabbim kısmet ettiği zaman oluyor sonuçta 
0 oy
(191 puan) tarafından
Ben şuan 11 aylık oğlum var ikinci yolda yeni bir hamileligim var
0 oy
(532 puan) tarafından
Hiç bı zaman :D
0 oy
(2,888 puan) tarafından
3 aylık bebek size hayatı zindan etmez 3 yaşında diyecektin herhalde yanlışlık oldu :D
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Kesinlikle 1. Cocuga cok buyuk haksizlik hem sut konusunda hem ilgi konusunda kizim 4 yasinda 2. Kizimda 4 aylik ve bazen ilgilenemiyorum buyugumle uzuluyorum 
0 oy
(3,207 puan) tarafından
Bu akşam başla canım çalışmalara o zaman :D
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Eşim elinden gelse doğum yaptıktan 1 ay sonra istiyor 2.cocugu ama kusura bakmasın karnimdako bebeği dogurduktan sonra 2.cocuga hiç niyetim yok ne maddi ne manevi ancak 1 cocuga yetebilirim önemli olan 2 3 4 çocuk değil kaliteli çocuk bakıp yetistirmektir 2.cocuk demek ilk cocuga haksızlık oluyor onun en hareketli en anneye muhtaç zamaninda kardeşi oluyor ve bütün enerji ilgi 2.cocuga geçiyor 
0 oy
(770 puan) tarafından
Oglumla kızımın arasinda 2 yaş olacak şubatta dogumum var 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 525 göst.
28 Aralık 2020 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 265 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (768 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 51 göst.
27 Şubat 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Ruya123 (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 174 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

384,674 soru

11,507,033 cevap

35,161 kullanıcı

...