0 oy
508 göst.
Aile kategorisinde (790 puan) tarafından

Tek bakiyorum ogluma şuan 8 aylik sizce kac aylk olunca ikinciye hamile kalinmali eşim hemen istiyor ben istemiyorum diye duruyor şuan

Ben 22 yaşindaym eşim 30

27 Cevaplar

+2 oy
tarafından

En az 5 yil bacim kafayi yemediysen yapma :D

Senu beraber buyurler diye kandirmasinlar sonra kendine küfür edersin:D

(790 puan) tarafından
Şimdi bile ediyorum bazen
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hocanın dediğini yap yaptığını yapma derler ya sana o konumda söyleyeyim en az 2 yaşını doldurmalı çocuk 
(790 puan) tarafından
Haklisin canm ama eşim en fazla 5 ay dururum diyor
tarafından
Ağrın var mı çatı ağrısı suan ki bebeğinden
(790 puan) tarafından
Yok rahatm kuzum normal dogurdum zaten
tarafından
O ağrı normal doğumdada oluyor. Bakabilirim dersen yap o zaman benm ağrılarım gecmemisti. 9 sene usTune oldu oğlum olmaz diye düşündük ama suan oğlum 1 yaşında ben 29 haftalık hamileyim çatı ağrısı var deliriyorum ağrıdan bazen yara gibi sizliyor.
+1 oy
tarafından
4 yaşına gelince :)) ben öyle yaptım 
(790 puan) tarafından
Ayy ne rahatsindir
tarafından
Yaa sorma cook
Büyük 5 yaşında canlı dersi kıskançlığı sıkılması bunalması
Küçüğün gazi nazi kucak sevdası daha sayımmi:))
+1 oy
(2,252 puan) tarafından
Valla ben oglumdan sonra 2den vazgeçtim:)
(2,252 puan) tarafından
Kiz sen benim oğlundan mi bahsediyorsun  :)  6 aylık. Sanırım meme bağımlısı oldu o yüzden bu haldeyiz. Gündüz 3 kez uyur 15 20 dk. Gece de saat basi hatta 40 dk 50 dk da bir uyanır oturup ağladığımı bilirim yani. Her sabah kamyon çarpmış gibi uyanırım
(2,252 puan) tarafından
Ama bir şey buldum gündüz ilk uykusunu kolumda uyutuyorum ben de onunla uyuyorum 1 saat uyuyor öyle uyanıp bakıyor bana hiç ses çıkarmıyorum gözümü kapatıyorum geri uyuyor. Senin kaç aylik
(1,914 puan) tarafından
Bugün 5 aylık oldu ama vallahi illallah getirtiyor bana ya gece 12 den 1 den önce uyumuyor uyusa bile zırt pırt kalkıyor
(2,252 puan) tarafından
Canim gündüz nasıl uyuyor. En geç 5ten sonra uyumasın
(1,914 puan) tarafından
Yok ya uyumuyor ki azıcık rahat edeyim
0 oy
tarafından
Ne aylıgı kız 3 yaş olmalı bence arası
0 oy
tarafından
Valla o sana bağlı canım..yaşları yakın olsun bakabilirim.diyosan yap..ama biras büyüsün bende rahatlayın biras dersen ne kadar istersen bekle..benim 3 yaşında oğlum var şimdi hamileyim..30 haftalık kısmetse kızım olucak
0 oy
tarafından
Yapılmamalıdır 

Ama velakin 

Yapılırsa dünyanın birinci harikası oluyor♥️
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Ben isteyerek yapmamistim ikinci oğlumu tek cocuk büyütcektim ama kismet cokk cocukmus :D oğlum 3 yasinda falandi 
0 oy
tarafından
benimkide hemen istiyo bebeğim 9 aylık geriye kaldı 9 çocuk diyo jsjdj daha korunma yöntemide bulamadım Allaha emanetim valla
tarafından
Allah seni kurtarsin bacim: D
tarafından
amin amin :D
0 oy
(181 puan) tarafından
oglum 21 aylik 3 aylik hamileyim hamilelik iyi geciyor suan icin oglum cok zorlamiyor gece uyanmaz kendi yataginda kendi uyumayida ogrendi ben cok rahat ettik en az 20 aylik olmasini bekle bence 
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Büyük kızım 3buçuk yaşında küçük kızım 3 aylık zorlanmıyorum büyük kızım çok olgun sadece küçükle fazla ilgileniyorum diğeri ilgisiz kaldı biraz
0 oy
tarafından
Ben 25.5 yaşındayım oğlum da 2 yaşında yapmiyom cocuk az bir şey rahat olmaya başladım keyfini çıkarıyorum 
0 oy
(969 puan) tarafından
23 yaşında ilk kizimi doğurdum ikinciyi 27 de doğurmayi düşünüyorum...Allah nasip ederse
0 oy
(785 puan) tarafından
benimkilerin arasında tam 3 buçuk yaş var ve bazen keşke daha çok yaş farkı olsaydı diyorum
0 oy
tarafından
Benimde üç aylik kızım var aralarinda dört yaş olsun istiyorum ama tabikide rabbim ne zaman isterse ozaman olur 
0 oy
(405 puan) tarafından

Bana bi tane yetti :D

0 oy
(6,681 puan) tarafından
İkinci cocugum oldugunda 22yasindaydim aralarinda 3yas fark var ilk baslarda zorlandim ama sora alistim
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Eşinin acelesi ne cnm kendi mi bakiyo..daha cocugun küçücük en az 3 yas olmali..tuvalet egitimini alms olmali,kendini ifade edebilck yasta olmali..cnku cocuk yetiştirmek sadece altini degsiritp besleyip uyutmaktan ibaret degil..ilgi lazm cocuga vakit ayirmak lazm..hee dogurup tv karsisina koyup eline tablet telefon veririm durur diyosan 5 tane de yaparsın arka arkaya..bnm kafam o kafa degil ama..
tarafından
Sonsuz ++++++
0 oy
(377 puan) tarafından
Oglum 1 yaşında girdi EŞİM çocuk çocuk tutturdu cekilmeyle korunuyorduk ben  istemiyordum 1 buçuk yaşına geldi oğlum EŞİM arada kaçırıyordu ve olanlar oldu oğlum 22 aylıkken öğrendim  4 haftalık hamileyim çok zor CNM bulantılar kusmalar halsizlik  çok zor ama şuan 16 hastalığım bir andan iyiki yaptım diyorum   ama çok zorlandım ilk 3 ay
0 oy
tarafından
5 sene sonra ay ne ki..

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 647 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 529 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Susam (4,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 183 göst.