0 oy
1,512 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Merhaba kızlar lütfen kırıcı sözler söylemeyin yanımda, sadece 2 lira var eşimden para, istedim ve adam vermiyor maaşa daha cok var, diyor evde de hiç bişey yok cocuklarım sürekli yanıma, gelip ane mama mama diye aglıyorlar onlara biraz makarna yaptım yemiyorlar büyük oglum et diye aglıyor size yemin ederim ki yanımda sadece 2 lira var cok üzülüyorum rica etsem biriniz bana 50 yada 70 lira gönderebilir mi cocuklarım için istiyorum alınca resim bile yollarım 

21 Cevaplar

+2 oy
(4,158 puan) tarafından
Bulunduğun yere getir uygulaması falan geliyor mu canım? Geliyosa özelden adresini at bakalım. 
-Reklam-
+2 oy
(3,230 puan) tarafından
Kim bu vatandaşı bu hale getirdiyse Allah belasını versin 
(3,230 puan) tarafından
Kimin 1 gram parmağı varsa Allah beter etsin
tarafından
Aynı duruma düşer inşallah.
(3,230 puan) tarafından
Amin insallah
(811 puan) tarafından
Aminnnn
(2,461 puan) tarafından
Aminnn inşallah
+1 oy
(2,271 puan) tarafından
Iban atar mısın özelden isim soy isim dahil 
(2,271 puan) tarafından
Cevap verdi, gönderdim. İnşallah yavrular biraz vitamin alir.
(46 puan) tarafından
Iyi bari oh iyi olmus cok sahol canim sen de buyuk bi iyilik yaptn
(2,701 puan) tarafından
İnşallah gerçekten ihtiyacı vardır çünkü burda çoğu kişi dolandırıldı artık güvende kalmadı,
(2,271 puan) tarafından
Oda onun günahı, ben üstüme düşeni yaptım. Gerisi ona kalmış. Ben verip unutan tarafım:)
(46 puan) tarafından
Bravo:):)
+1 oy
(5,955 puan) tarafından
Eşin demicekmi bu eti nerden aldin parayı diye ?

Ailen esinin ailesi yokmu hiç
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Yani dicek.bisey bulamadım 
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Kuzum hiç mi yardım eden yok bulunduğun yerde aile destek paketi faln alıyor burda kadınlar öyle bir şeye başvursan mesela 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Annen baban kaynanan kaynatan varsa soyle durumu sonucta onların kani cani torunu birinden biri verir illaki
tarafından
Eski postuna baktım da , ailesi kaçtığı için ilgilenmiyormuş.  Kaynanası ile de görüşmüyormuş. Kimsesi yokmuş anlayacağın
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Kütahya'da olsan sana kırmızı et verirdim
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Hangi şehirden canm Allah yardımcın olsun cokk üzüldüm 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bu 50 70 ile olacak iş değil ailenle Bi konuşsan devlet cok kişiye para yardımı yapıyor oralara başvursan içim acıdı yaa
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Kocan insanmi acaba çocuğun ağladığını görmüyor mu :(
(1,680 puan) tarafından
Öyle deme kuzum hangi baba yavrusunun açığına dayanır belkide cidden yok bırak et almayı sebze bile alınmıyor cidden belki yok yeri geliyor biz bile maaş gününü bekliyoruz da dolaba iki biseyler alalım diye
(6,669 puan) tarafından
Kocam vermiyor demiş okuduysan
0 oy
tarafından
hangi sehirdesin canm?
0 oy
tarafından
Hangı sehırdesın
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Yanlış anlama ama canım şimdi burdan biri attı yada gönderdi diyelimm yaaa sonrasiii....

Eşin olacak adama diyecek söz bulamıyorum 
0 oy
(3,384 puan) tarafından
Allah eşine hidayet versin inş:(
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Hangi şehir nerdesin? Şimdi o biter peki diğer günler? Nasıl o çocukalrı aç bırakıyor hiçbir yere sığmaz bu gerekirse çaliş yani bi iste 2 iste nereye kadar 
0 oy
(829 puan) tarafından
Keşke imkanım olsaydı yardım edebilseydim. Geçen hafta ben eşim kızım hasta olduk ben hamile olduğum için ilaç kullanamadim doktora gittim parol dışında başka bir şey kullanamazsin dedi . Eşim doktora gitmek için yemek masamizi sattı . Bizde borc ödüyoruz geçinmek o kadar zor olmuş ki 
0 oy
(12 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah canım ama senin eşin insan değil bence hala onun yanında ne işin var o çocuklara yazık ya daha öncede eve birsey almıyordu sanırım cocuklara ölsünler falan diyordu 
0 oy
(912 puan) tarafından
Arkadaşlar yardım etmek isteyen para yollamasin adresine eti yollasın böylesi daha sağlıklı olur 
0 oy
(12,979 puan) tarafından

Yakarsa bu dünyayı garipler yakar... :(

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 926 göst.
0 oy
3 cevap 80 göst.
12 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikkedi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ayse Duran (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu

379,173 soru

11,350,243 cevap

34,818 kullanıcı

...