0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Eşiniz ise gidince nasıl vakit geçiyor hep cocuklami konu komşu varmı .

Benim var ev sahibi ama yaşça büyük die cok gidip gelemiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Altımda eltim var sıfır görüşme :) davetten davete . Komşum biri gitti diğerinin cocukari hasta . Şu geçtiğimiz iki ay o kadar misafir geldi ki biraz evimin tadını çıkarıyorum diyeyim :) en son misafirim geçen hafta geldi . Ev gibisi yok eskiden çok bunalirdim galiba alıştım :) 
(28 puan) tarafından
Bende tam tersi kimsem yok bı ev sahibi oda yaştan dolayı bı ortak alışveriş yön çocukla evdeyim sıkılıyorum haliyle
-Reklam-
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Bebeğim henüz yok sürekli evdeyim komşularım hep yaşlı eşimin iş çıkışına doğru yürüyüşe çıkıyorum bir şekilde geçiyor vakit ama gurbet çok zor.
(28 puan) tarafından
Bir zmanlar ben sende cocuk oluncada aynı evdesin 7 24
(1,733 puan) tarafından
8 aylık hamileyim dört gözle bekliyorum en azından minik yavrumla uğraşırım
(28 puan) tarafından
ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .İlk zamnlar öyle oluyor çocukla uğraşmaktan vakit kalmıyor özellikle gazı varsa ki inşallah olmaz kolik filan oğlum kolikti ama böyle 8 9 olunca gezme vakitleri insan boşlukta kalıyor düşünsene oğlunu götüreceğim emsali olan bir arkadaşı yok sosyallesmesi için park var parkta soguk
(1,733 puan) tarafından
Burda şu an öyle görüştüğüm pek kimse yok
(28 puan) tarafından
Olsa her konuda iyi
0 oy
tarafından
Komşularımı çok seviyorum. Bazen hava güzel olursa kızımı alıp turluyoruz son ses müzik sahile iniyoruz. Ama kışın soğuğunda genellikle dışarı çıkamıyoruz. Bir buçuk ay sonra iki çocuklu hayata geçiş yapıcam Allahın izniyle o zaman hiç çıkamam ama genel olarak güzel geçiyor.
(28 puan) tarafından
Maşallah benim komşum bile yok 1 tane oda yaşlı yani ne yapılabilir ki gurbet çok sıkılıyorum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Yan apartmanda eltım var 2 yıldır 1 kez ben bır kez o geldi. Onun dışında sokakta selam bıle vermıyoruz artık. Komşulaeım yabancı oyle komşuluk ilişkileri yok kaynanamlar 15 dakıka uzagımda oturur onada ayda yılda bır gıderım
(28 puan) tarafından
Benimde gurbet meselesi kimse yok ama çok yanlız hissettiriyor artik
0 oy
(3,095 puan) tarafından
İstanbul da yanlızım kimsem yok sadece samimi olduğum bir tane arkadaşım var kardeşten öte çok iyi anlaşıyoruz ona giderim o gelir okul çocuk ev işi hergunum aynı geçer 
(28 puan) tarafından
Kız zaten 1 tane temiz arkadas olsun geriis boş
0 oy
(3,760 puan) tarafından
Sabah kalkıyorum kahvaltı bile yapasim gelmiyor zaten özledim İstanbul'u mahallemi çocukluğumu 
(3,760 puan) tarafından
Aynn kimseyle tanışmak istemiyorum
(28 puan) tarafından
Ay tam tersi ben istiyorum ya
(3,760 puan) tarafından
Doğrudur cnm inşallah kafana göre bulursun
(28 puan) tarafından
Ay inşallah bütün gün evin altında çocukla olmuyor kahveme eşlik edenim yok
(3,760 puan) tarafından
İnşallah:):):

İlgili sorular

0 oy