0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (607 puan) tarafından
Gurbette olanlar gurbettekki insanlara ısındınız mı

11 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bulunduğum yerin insanları melek
-Reklam-
0 oy
(12,904 puan) tarafından

Görüşmüyorum :) 2 çocukla da eşim olmadan gidemem kabul de edemem :) 

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Gurbetteki insanlar dunyanin en soguk insanlari nesine isinayim. Ama etrafimdakuler saygili anlayidli sukur
0 oy
(119,168 puan) tarafından
yok bee isinamiyom ben ama burdaki turklwrde bi tuhaf
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Yan komşumu seviyorum, bikaç da parktan arkadaşım oldu. Buranın insanlarını sevdim ya
0 oy
(3,382 puan) tarafından
Geliboludayım çok seviyorum hastane sıkıntısı olmasa mükemmel bi yer eşim göreve gittiğinde tek kalıyorum çocklarımla giriş kattayım şükür korkmuyorum pencereni aç kimse dönüp bakmaz 
(978 puan) tarafından
Bende ankaradan ezineye gelin geldim :) baya bi gurbet tek akrabam doguracagim cocuk olcak.ilk aylarda bi bosluga dustum tek yakinim tek arkadasim esimdi sonra dukkanda durmaya basladim iyi kotu musterilerden tanidiklarim oldu sokakta birileriyle selamlasmak meger luksmus :)
(3,382 puan) tarafından
Ben doğumumu eşim yokken tek yaptım canım insanları sıcktr hamileydim yaşlı bir teyze vardı komşum ne pişirirse getirirdi sağolsun:)
0 oy
(2,797 puan) tarafından
Git hepsinin canı cehenneme  tek duam şu şehirden gitmek 
(3,382 puan) tarafından
Nerdesin canım merak ettim
0 oy
tarafından
Ben kültür farkını baya derinden yaşıyorum . Malesef ısınamadım herkesle iyiyim ama kimseye asla guvenmiyorum yaşam tarzları benden çok farklı neyseki kayınvalidem bana yetiyor arkadaşım sırdasm onunla çıkıp gezip eglenbiliyorum başkada kimseye ihtiyaç duymuyorum 
(6,954 puan) tarafından
Kültür farkı çok zormuş gerçekten bi türlü ısınamıyor insan.
tarafından
Antep ve Antalya en büyük sorunu benim için trafik mesela asla kural yok düzen yok eşim antalyaya gittiğimizde araba sürmek aslında ne kadar keyifli birseymis burda neden kimseye kornaya basmıyor falan diyor
(197 puan) tarafından
Kaynana tek bagimli olma canim dil kurslarina git hic vakit kaybetmeden ne yaparsan kendine cocuklarina kâr ilerde
tarafından
Bebegimin biraz büyümesini bekliyorum kesinlikle katılıyorum sans
0 oy
(6,954 puan) tarafından
Maalesef hele bu şehiri hiç sevmiyorum resmen boğuluyorum. 
0 oy
(388 puan) tarafından
Hic tanıdığım yok eşimin arkadaşlarının eşi var ama bazıları ile kafam uyuştu oda çok samimiyetlik yok ortada isterdim çok iyi bir dostum olsun istediğimde gidip gelsin :( annem babam kardeşlerim de olsa yeterdi dost falan hiç aramazdım 
0 oy
(1,844 puan) tarafından
6 yıla yakın Urfa'da kaldım. Gelirken göz yaşlarım sel oldu. Iki ay önceden başlamıştım ağlamaya gideceğiz diye. Öğrencilerim,komşularım,öğretmen arkadaşlarım o kadar iyilerdi ki. Hala aklıma geldikçe ağlarım. Çok seviyorum hepsini.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 94 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kelebek99 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 541 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mrvmetehan (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 853 göst.
7 Kasım 2018 Aile kategorisinde Hamiş (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 308 göst.