0 oy
646 göst.
Diğer kategorisinde (4,146 puan) tarafından

Öncelikle anlık alayım kimler neler yapıyor bakalım ☺️❤️

Birde evdeki elektronik aletleri en erken ve en geç kaçta çalıştırırsınız çamaşır makinesi mikser kurutma makinesi özellikle de robot süpürgesi olanlar alt komşunuzdan şikayet aldığınız oldu mu bazen burda görüyorum işte uyumadan çalıştırırım vs yazanlar oluyor hani evleri müstakil değilse alt komşu rahatsız oluyor mu kurutma makinesi içinde şikayet aldığınız oldu mu bende bazen yemekten çaydan sonra şöyle bi robotu açayım diyorum sonra saate bakıyorum dokuzu geçmiş şimdi alt komşuya ses çok gider mi diyorum veya çamaşırlar bitiyor bakıyorum saat geçmiş sabaha mı kalsa kurutma deyip sabah o çamaşırları bi daha yıkıyorum falan o sebeple aydınlatırsanız beni sevinirim ☺️❤️

image

24 Cevaplar

0 oy
(9,965 puan) tarafından
Kiz robotun ne sesi gidecek. Ben gece gunduz hep aciyorum valla. Camasir makinasi bulasik makinasi gece yatarken aciyorum. Robotuda aciyorum. Kimsede bisey demedi daha 4.5 senedir :)
(4,146 puan) tarafından
Belki de gidiyor ama bu kez aşırı olmuş olmasın kız :)))
(9,965 puan) tarafından
Yok kiz 2 kosmaya geldilerse buna hayli hayli gelirler. Benim ustumdeki yakinda bana inecek kosarken :D
(4,146 puan) tarafından
Yaa o derece mi :)) Allah yardımcın olsun canım senin de Bi tane de bende var öyle bilirim ☹️
(9,965 puan) tarafından
Kiz ustumdekinin 3 tane var :D biri 1.sinif biri 4 biri ortason. Dusun cumbusu :D
(4,146 puan) tarafından
Ooo maşallah maşallah ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(5,575 puan) tarafından

Hele bakın kim gelmiş hoş gelmiş :D

Soruya geleyim :-) TV izliyorum her kes uyudu kafa dinliyorum sonra mutfağı toplayacağım inşallah

Valla genelde gece çalıştırıyorum çamaşır ve kurutmayı. Alt komşuma banyodan ses gitmiyo. Elektrik yada rondoyu geç saatte açmam gerekiyorsa mesaj atarım müsade alır öyle çalıştırırım 

(5,575 puan) tarafından
Sana yemin ederim senin üst komşunun aynısı bende var :-):-):-) ve seninle birebir aynı durumları yaşadım pes ettim artık şu an bile gümbür gümbür ses var alttaki yine benden bilecek diye tırsıyorum kadına artık video atıyorum bak benden gelmiyo diye :-)
(4,146 puan) tarafından
Ahaha kaderlerimiz bir desene ☺️☺️
(5,575 puan) tarafından
Öyle gerçekten ☺️kader ortağım oldun ❤️
(4,146 puan) tarafından
Sende benim ☺️❤️
(5,575 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
(7,659 puan) tarafından
Kurutma makinesini kesinlikle gece filan çalıştırmam. Kendim uyuyamam ki, komşuları da rahatsız edemem. Akşam dokuz-ondan sonra genelde iş yapmam ya öyle sesli. 
(4,146 puan) tarafından
Bende çalıştıramıyorum kapıma biri gelecek diye tedirgin oluyorum nadir çocugun acil kıyafeti eşimin iş kıyafeti falan olursa açıyorum ama
(7,659 puan) tarafından
Ben birisi gelir diye de değil, ben rahatsız oluyorsam başkasına da bunu yapmaya hakkım yok. Benim alt katımda uzun zamandır kimse yok ama maalesef evin ses yalıtımı olmadığı için yukarıdakilerin sesi bizde bizimki onlarda. Böyle olduğundan dolayı yukarıdaki komşumu düşünüyorum. Rahatsız edemem ya kimseyi
(4,146 puan) tarafından
Haklısın canım en doğrusu ❤️
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Kızçe uyudu az dinlendim dersin başına geçicem ezberi dün hastayım diye vermedim yarına 6 sayfa verilecek ama hiç çalışmaya halim yok 

Makineyi sabah 10 akşam 10 arası çalıştırıyorum ama arka konteynerdeki deli karı klima motorunu benim makina sanıp habire geliyor 
(4,146 puan) tarafından
Maşallah maşallah Rabbim kabul eylesin canım bi heves kalk abdestini al başla insallah ☺️❤️
Var öyle tipler de ya ev alma komşu al diye boşuna dememişler canım insallah tez vakitte evine geçersin hayırlı komşulukların olur ☺️❤️
(3,149 puan) tarafından
Aminnn aminnnn Allah razı olsun inşallah ❤
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım 

Benim şuan bile kurutma makinem çalışıyor onu bekliyorum hatta uyumak için 

Biliyorsun ben köydeyim evim müstakil sorun olmuyor yani istediğim zaman çalıştıriyorum
(4,146 puan) tarafından
Hülyaaammm nasılsın canım ☺️❤️
Evet senin için en büyük rahatlık valla ☺️
0 oy
tarafından
Afiyet olsun sabah 10 dan sonra akşamda 10 dan önce çalıştıririm zaten 3 tane çocuğun sesi oluyor daha fazla rahatsızlık vermek istemem kimseye ☺️
(4,146 puan) tarafından
Oyyy üç çocuk mu maşallah Allah sabır versin bacım ☺️❤️
tarafından
Aminnn canım aminnn helede ucude erkekse dahada çok aminnnn☺️❤️
(4,146 puan) tarafından
Oyyy bi de üçüde erkek öyle mi evlere şenlik ben biriyle kafayı yedim bacım önünde saygı ile eğiliyorum ☺️❤️
0 oy
(6,193 puan) tarafından
Makina sesi falan gitmiyorki benimde altımda kaynana var ama hiç gitmez ded
(4,146 puan) tarafından
Yaa ben gider diyorum sıkarken falan ama
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Birazdan çamaşır makinesini çalıştırıcam bulaşık makinesinide gece 12 de çalıştırıyorum. Robot sesi gider bence 
(4,146 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim ☺️❤️
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Benim komşu gece 4 de çamaşır makine sıkma sesi geliyor o yapıyor herşeyi bende saldım artık saat fark ettirmeden her işimi yapıyorum sinir oluyorum bi kavga ederken aşağı inse keşke 
(4,146 puan) tarafından
Yaa kısasa kısas diyorsun ☺️
0 oy
(2,818 puan) tarafından

Oturdum cay icerim afiyet olsun bu arada 

Saat aksam dokuzdqn sonra hic biseye dokunmuyorum onceki evim mustakildi 1 senedir apartmanda oturyorum o yuzden ayip olir coluk cocuk vardir diye bisi calistirmiyom kurutma makinam uok zaten ;)
(4,146 puan) tarafından
Anladım canım sana da afiyet olsun ☺️❤️
0 oy
tarafından
Valla üst komşum hergun Vileda yapmıyor sanki savaşıyor bir viladanin sesi bu kadar gelebilir mi yaa 
(4,146 puan) tarafından
Ya çok güldüm benim üst komşunun da süpürge ile Bi ilişkisi var sanırım sürekli beraberler ☺️☺️
tarafından
Saçma ya bu viladayi sıkarken bile sesi geliyor o kadar kuvvet veriyor ki
(4,146 puan) tarafından
Allah sabır versin canım
0 oy
(119,131 puan) tarafından

suan kurutma calisiyo canim ne zaman isterse calistiriyom ;)

(4,146 puan) tarafından
Konu komşu peki ☺️☺️
(119,131 puan) tarafından
komsum yok ☺️
(4,146 puan) tarafından
Yaaa ☺️☺️
0 oy
tarafından
Alt komsumda üst komsjmda çok iyiler sagolsunlar istediğim saatte açarım ikiside visey demezler ilk  başlarda arıyordum 5 dakika mutfağı supurcem diye kızdı bana sjsjsj istediğini yap bana ne soruyorsun diye çalışan  bi insan sonuçta. Şuan saa.01.39 çamaşır bulaşık ikiside çalışıyor.robotuda 12 gibi açacaktim eşim TV izliycem diyince kaldı biz salonda oturuyoruz onlar oturma odasında birde çamaşır makinelerinin giderlerini  müteahhit kilere yapmış herkesin makinesi  kilerde kimse rahatsız olmaz
(4,146 puan) tarafından
Aa ne güzel canım anlayışlı komşular hepimizin başına insallah ☺️❤️
0 oy
(7,859 puan) tarafından
Ne mutlu bana alt dairem boş... İstediğim saatte çalıştırıyorum.. 
(4,146 puan) tarafından
Yaa en güzeli youtube de öyle Bi çift izlerdim eskiden geceleri eşiyle temizlik yapıyordu tüm evi baştan aşağı millet de yazıyordu senin komşularına yazık değil mi diye o da üstüm de altım da boş ondan böyle rahatım demişti senin de o hesap ne güzel ☺️❤️
0 oy
(2,288 puan) tarafından

Aha bır saattır çalıştırıyorum bıttı harika bır gelın pastası yaptım. Süt dekor ıcın dnnsnsn

image

(4,146 puan) tarafından
Ben niye bunu bu saatte gördüm peki ya ☹️
(2,288 puan) tarafından
Xn nxnxnxn kalk yap ön dakıkanı alıyor yapmak dnsnnz
(4,146 puan) tarafından
Yapmak mesele değil baciko yemek mesele ☺️☺️
(2,288 puan) tarafından
Jdjdjdjd iyiymiş kız ye gitsin boşver
0 oy
(82 puan) tarafından

Ben aksam 10 dam sonra çamaşır makinesi çalıştırmam bulaşık Makinesi çok ses yapmıyor açsam da 11 i geçmez insanları rahatsız etmenin anlamı yok :)

(4,146 puan) tarafından
En doğrusu canım
0 oy
(304 puan) tarafından
Bence sabah 10 akşam 9 dan sonra acilmamali.hic bı elektrikli alet 

Eğer acarlarsa terbiyesizlik diye algilarim 
(4,146 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Süpürgeyi sabah 9 da çalıştıririm onun haricinde dökülen bisey olursa gene açarım gecede olsa çamaşır makinem bulaşık makinem çalışır kimsede ses etmez zaten 
(4,146 puan) tarafından
Demek ki çok da ses gitmiyor yoksa şimdiye kadar söyleyen olurdu
(5,240 puan) tarafından
Bulaşık makina çamaşır makinası çok ses yapmaz ki zaten normalde millet ne konuşsa duyuyoruz duvarlar çok ince ama bu sesler gitmiyo süpürge hariç o gider tabi bende geç saatte bisey olmadıkça açmam zaten
(4,146 puan) tarafından
Anladım canım robot süpürgenin gider mi emin olamadım ondan sordum bende ☺️
(5,240 puan) tarafından
Robot bence gitmez tam bilmiyorum kullanmadığım için ama çok sesli bisey degil
0 oy
(1,029 puan) tarafından
Saat 13 de oğlumu uyuturum hemen yemeğin başına geçerim ortalık toplanacaksa toplarım yemek pişerken çamaşırımı ya gece yatarken yada sabah hemen atarım ses çıkarmıyo çünkü hemen sererim saat 5 gibi süpürge mi yaparım böyle gece genellikle ütü yaparım boşaltılacaksa bulaşık makina mı boşaltırım 
(4,146 puan) tarafından
5 süpürge için geç değil mi peki canım gelenin edenin olsa işler nasıl yetişiyor öyle
Bende genelde gece ütü yaparım çamaşır katlarım ocak silerim tuvalet banyo yıkarım
(1,029 puan) tarafından
Hergün  yaptığım için geç değil benim için benim gelen olsa bile birşey olmaz ki sonuçta temiz oluyor heryerim
0 oy
(1,477 puan) tarafından
Sanki biraz hava atar gibi oldu postun:)))robotum var kurutmam var gibi;)))
(4,146 puan) tarafından
Sanki biraz fesat bir yorum oldu bu hatta kırıcı tanımadığın için öyle bir insan olmadığımı da bilmiyorsun tamamen kullanan insanlardan bilgi almak için sordum

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 302 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 225 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 553 göst.

378,281 soru

11,322,353 cevap

34,769 kullanıcı