0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar doğumdan sonra 1 sene adet olmadım olduğumda 2 ay boyunca sürdü doktara gittim rahminde kalınlasma var dedi ilaç verdi düzelmezse patoloji için parça almamız lazım dedi ilaç verdi düzeldi 3 ay daha verdiğim ilacı kullan düzelir dedi ilacı kullandım 3 ay boyunca sıkıntı yaşamadım ilacı biraktim 1 ay oldum 2 buçuk ay olmadım tekrar doktora gittim rahminde kalınlasma devam ediyor dedi adet söktürücü verdi kullan ilaç bittikten ilk 10 gün içinde âdet olacaksın dedi ilacım bitti ilk on gün içinde adet oldum âdetim bitti bikac gün sonra tekrar adet oldum doktors gitsem mi biraz beklim mi sabahtan beri adetim ama aşırı derecede deil az da deil gelen kan

3 Cevaplar

0 oy
(3,239 puan) tarafından
Doktoruna danış canım benim. Geçmiş olsun
(81 puan) tarafından
Saol cnm Telefon numarası vardı eski telefonumda kaldı (oğlum kırdı açılmıyor) kartını da bulamıyorum cnm
(81 puan) tarafından
Yarın sağlık ocağına mi gitsem acaba
(3,239 puan) tarafından
Olur canım. Geçmiş olsun
(81 puan) tarafından
Çok Saol cnm
-Reklam-
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Annem öyleydi sağlık sorunu çıktı sende bı git umarim yoktur bisey 
(81 puan) tarafından
Cnm bnm rahmimde kalınlaşma var ondan oluyor dedi doğumdan sonra düzene binmede ya adet olamıyorum ya da çok uzun süreli oluyorum inşallah kötü bişe çıkmaz cnm
0 oy
(4,948 puan) tarafından
1 hafta arayla iki kere adet olamazsin. Ikinci gelen kanama özür kani yani hastaliktan dolayi oluyor

Bence git doktora
(81 puan) tarafından
Rahmimde kalınlaşma var cnm 10 aya yakındır ilaçla tedavi görüyorum
(4,948 puan) tarafından
Tamam git bir baksinlar bence.
Bu kan ile namaz kilabiliyorsun ibadete engel degil
(81 puan) tarafından
Bittikten sonra gusül abdesti gerektirir mi cnm
(4,948 puan) tarafından
Hayir gerektirmez. Sadece her vakit namaz icin ayri abdest almam gerekiyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 161 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
23 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sineem1 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Asabii (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
9 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asilomm (372 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,035 cevap

34,817 kullanıcı

...