+1 oy
537 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar ben 1 sene 5 aydır evliyim ve ilk günden bu güne hep balkonumu deterjan ile yıkarım çünkü balkonumda kırlangıç kuşu yuvası var ve saman ve kaka yapıyorlar başka türlü geçmiyor hatta telle ovuyorum bugün de yıkayacaktım neyse üst mermerdr de kaka olduğun için oraya domestos döktüm telledim yavaş yavaş tasla şu döküyordum kaynanam seslendi efendim anne dedim kafamı uzattım dedi ıslandım hep ne yapıyorsun dedim anne görmedim kusura bakma halbuki şu geldiğini görüyor neden çekilmiyorsa neyse bu sefer normal zemini yıkıyorum tekrar seslendi baksana dedi efendim anne ne oldu dedim bana birden bak beni ne hale soktun bak ne yaptın bana bide domestoslu şu dökmüş bak üstüme lekesi attı dedi dönüp tamam anne bunun için mi kırıcaz birbirimizi yenisini alırım dedim kızlar herkesin içinde kafasındaki örtüyü çıkarttı yere fırlattı ağlamaya başladı ne olduğumu şaşardım herkes bana baktı sanki öldürdüm onu 

O kadar kötü oldum ki size anlatamam 

İstemsizce ağlamaya başladim çünkü çok çektim

hamileyken geriZ... Sal.ak lafları eksik olmazdı 33 haftamda 3 gün hastane de yattım hayati riskim vardı hem benim hem bebeğimin o kaldı doğum servisi diye orda bana çay hizmeti yaptırdı söylediği laflar cabası nst ye aldılar odaya dalıp torunumı öldürüyorsun diye bağırdı bana gibi gibi 

Doğum yaptıktan sonra zaten hiç anlatmıyorum en son da bu 

Eşime anlattım görüşme kes asla muhattap olma dedi 

Siz ne yaparsınız

19 Cevaplar

+4 oy
(1,294 puan) tarafından
Eşin yapman gerekeni söylemiş zaten canım arkanda olarak
(2,103 puan) tarafından
Ama dönüp çözüm aranızdaki şeyi dedi bende hep çözmeye çalıştık olmuyor her seferinde daha da abartıyor dddim
-Reklam-
+2 oy
(6,238 puan) tarafından
Kız bana bir gülme gelirdi varya o an sen iyi durmuşsun:Dd
(2,103 puan) tarafından
Bende de ağlama geliyor ağlarken birden kahkaha atasım
0 oy
tarafından
Ayy deli mi ne bence de madem eşin muhatap olma diyorsa olma sende canim 
(2,103 puan) tarafından
Canım ama sonra çözün dedi bemde hep aynı şey oluyor daha fazlası merhaba merhaba bundan sonra dedim başka bişey olmaz sadece Allah ın selamı o kadar dedim ne yaparsan yap dedi ama çok arsız
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Valla ben böyle olaylarda krize giriyorum gülme krizi tutuyor :D hayal ettim şuan kafasındaki örtüyü atıp ağlamasını:D 

Esin iyi demiş görüşme bosver :D ay ama komik ya :D
(2,103 puan) tarafından
Kız sus o an bütün domestos şişesine oturtacaktım onu ya da içircektim ben çok sinir olunca ağlama geliyor bana sonra evde oturup saatlerce ağladım mk karısı yüzünden
(2,393 puan) tarafından
Aaaa :( kıyamam ya çok duygusalsin demek kii aglama ya böyle sebeplerden ötürü bırak napiyorsa yapsın komik olduğunu düşün böyle küçük şeylere büyük verilen tepkilerin
(2,103 puan) tarafından
İşte canım ben çok sinir olunca ağliyorum görümcemi çok severim ona da demiş bilerek yaptı günahımı alıyor ya benim asla hakkımı helal etmiyorum
0 oy
(1,654 puan) tarafından
İlk yaptığın da aşağı bakıp şu dökmen gerekirdi bizim de balkonumuz var sonuçta dökemiyoruz oyle tabi kayanananda baya abartmış:))
(2,103 puan) tarafından
Canım Zaten ben ilk balkona çıktığımda aşağıya baktım da o daha yeni ekmek almaktan geliyordu yoldaydı ne ara içeri girdiğini ara ekmekleri koydu ne ara bahçe sulamaya başladı hiçbir şekilde bilmiyorum ben onu en son görünüyor Daha apartmana girmesini daha çok vardı
0 oy
(82 puan) tarafından
Eşine öncelikle helal olsun bak şu sozumu asla unutma iki evlilik yapmış biri olarak diyorum sana dışardan zülüm gör sorun değil o kapını kapat dışarda kalır ama eşin yanindaysa arkandaysa ölsen gam yemezsn benim bu konuda yüzüm gülmedi eşim savunmaz ailecidir eşin ne güzel arkanda sendeki dert bende var inan ki oğlu işten geldimi hemen iş yapmaya başlar bayılır eder dert etme mesafeni koy eşini elinde tutmaya bak gerisini s.... Et 
(2,103 puan) tarafından
Canım Yani Allah'tan eşim her annesi ile sıkıntılarda İlk başlarda annesine gidip kızıp dönüp bana senin yüzünden bağırdım çağırdım diyordu ki ben git annene bağır annene çağır şöyle yap böyle yap Hiçbir zaman demedim Mesela şimdi de görüşme o zaman muhatap olma dedi Allah razı olsun Daha sonra saatler sonra dönüp enin için de benim için de annem için daha iyi konuşun çözüm halledin dedi mesela İstemiyorum konuşmak çözmek her seferinde konuşup çözdük Ona bakılırsa diye cevap vermez Sen bilirsin hadi yine de çok üstelemedi ama yani istemiyorum Onun da dediği gibi hiçbir şekilde muhatap olmak istemiyorum yani Çünkü yaptıkları yenilir yutulacak şeyler değil
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kız kocan zaten sana hak vermiş gerekeni demiş sende muhatap olma yokmuş gibi yap var böyle deli kadınlar napcan Allah kimseye vermesin onuda ıslah etsin 
0 oy
(2,012 puan) tarafından
Esin ne dese onu yap gitsn böylelerine muhatap olmamak en güzeli 
0 oy
(424 puan) tarafından
Valla okurken biraz güldüm ama sonra üzüldüm bence psikolojisi normal değil. Uzak dur dediyse uzak dur anasını tanır sonuçta boşuna dememiştir 
(2,103 puan) tarafından
Valla o anı bir komşu olarak tanık olsan altına işerdin gülmekten
(424 puan) tarafından
Böyle bile baya güldüm sonrada güldüm diye vicdan azabı çektim  :D
0 oy
tarafından
Ay canım benim yaa o laflara iyi sakin kalıp sabretmissin. Çok üzüldüm senin adına. Ben olsam eşim senin eşin gibi arkamda durup görüşme dediyse bi daha asla görüşmem muhatap dahi olmam. 
(2,103 puan) tarafından
Heeee bşrde bilerek ysptı demiş mk delisi
0 oy
(893 puan) tarafından

Kız ne güzel işte banyo etmişsin kadına bedava sudan daha ne istiyormuş :D neyse şakası bir yana eşin gerekeni demiş bencede daha hiç muhatap olma canını üzme 

(2,103 puan) tarafından
Hahahahaha zaten banyo yapmıyordu iyi olmuştur görümcemi çok severim aramış kızını demiş bilerek yaptı
0 oy
(499 puan) tarafından
Şizofreni hastası mı ne eşin doğru olanı söylemiş canım 
(2,103 puan) tarafından
Canım görümcemi çok severim onunla konuştum bilerek yaptı demiş birde şok oldum
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Eşin iyi biriymiski arkanda durmuş eşinin dedigini dinle 
(2,103 puan) tarafından
Aaaaa devamımda kız kardeşine döşedi geçti orda da arkamdaydo
(1,189 puan) tarafından
Kız anlamadım valla neyi döşedi
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canim
0 oy
(7,766 puan) tarafından
Bir kere senin de gerçekten burada hatan var canım. Bez ile silebilirsin. Ben de nefret ederim yukarıdan su dökülmesinden. Hiç iyi değil. Sırf bu yüzden de görüşmemezlik de yapılmaz. Çok büyük bir mesele değil. 
(2,103 puan) tarafından
Canım bu balkon 1 senedir hep böyle yıkanıyor eltim de bu şekilde o da aynı şekilde
Benim altımda eltim var o laf etmiyor 2 kat aşağısı ediyor bu balkon hep böyle yıkandı kurumuş kuş bokları bez ile geçmiyor ama işte csnım denendi
(7,766 puan) tarafından
Hayır canım. Gayet de güzel yıkanır. Ben nasıl silebiliyorum peki? Senin yaptığın da kesinlikle yanlış. Şimdi kayınvalide diye o kadını suçlu göremem burada
(2,103 puan) tarafından
Kayınvalide diye suçlu olacak diye bir şey yok benim dediğim 2 kuş yuvalı bir balkonum var balkonun her yeri *** içinde Benim bir bebeğim var brnim için rahat etmez silmek ile sen silmek isteyebilirsin ya da öyle tercih edebilirsin brn böyle tercih ediyorum benim altımda da değil 2 kat altımda ayrıca suyun geldiğini gördüğün halde altında duran varsa aklında sorun vardır
(7,766 puan) tarafından
Altta bir daire varken haşır hulur su ile balkon mermerini yıkayan varsa onun bence onun da aklında sorun vardır. Yaptığın yanlış kesinlikle. Ne kadar bebeğin de olsa yanlış. Benim de var bebeğim ve aynen şu şekilde yapıyorum temizliği, sana da fikir olur belki: Bir kere dediğin gibi deterjanla üstten gidiyorum. O yumuşatıyor biraz. Kullanmadığım bir meyve bıçağını balkon bıçağı yaptım. Onunla da çıkartıyorum mermerden. Sonrasında üç kere de siliyorum durulama suyuyla. Aşağıdaki komşumun hakkına giremem sonuçta
(2,103 puan) tarafından
Senin komşun bizim aile apartmanı ben hep kendi bildiğim gibi yaptım şimdiye kadar sorun olmadı ki buradaki sorun balkon değil sorunu başka olup suya atan biri yani canım sağol ben böyle tercih ediyorum ve hep te olduğu gibi böyle yakacağım
0 oy
(148 puan) tarafından
işte tam ağladığı o anda bir tas temiz su alıp dökseydin üzerine anne bak paklandın gelinin sana duşunu bile aldırıyor deseydin :)))
(2,103 puan) tarafından
Keşkeeeee gidip birde kızına göz göze geldik güldü bilerek ysptı demiş
0 oy
(6,398 puan) tarafından
 çamaşır suyu çok tehlikelidir kıyafete değil de birinin yüzüne gözüne gelse yakar kör eder daha dikkatli olmak lazım.  Ya onunla yıkama ya da doktuysen su dökmeden bir bez ile sil. (Sadece uyarı) 

Kaynananla ilişkini kes onunla konuş böyle devam edersen seninle görüşmem benim sınırlarımı asiyorsun de. Sert ol. 
(2,103 puan) tarafından
Bundan sonra tek konuşma konum oğlum üzerine verip rahat olsunlar dediö gittim şimdi bekçi gibi bekleyeyim görsünler ki uzun süre asla
0 oy
tarafından
Altta kaynana değil kim olursa olsun suyla yıkamak yanlış. Çok yıkamak istiyorsanız yağmurlu günde yapın ben öyle yapıyorum 
(2,103 puan) tarafından
Canım bu apartman öyle senin bildiğin apartman değil işte 1 senedir yıkıyoeum hiç sorun olmadı benim altımda eltim var o da yıkıyor onun altında kaynanam var çok sorunsa onlarda yıkamayacak my neyse bir de bu balkon senin düşündüğün gibi demirli değil bu bildiğin yarıya kadar alçı olanlardan bildiğin duvar yani
0 oy
(427 puan) tarafından
Canim kaynananda kıskançlık var 
(2,103 puan) tarafından
Neymiş ben çocuğu göstermiyor muşum  kaç defa dedim anne al istersen uyanık diye 6 aylık bebekten bahsediyor o da bana işim var diyip s.ktrip gittiği zamanları demiyor amaaa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 292 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,495 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 385 göst.
11 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Yrn33 (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 487 göst.