0 oy
137 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (100 puan) tarafından
Bugün kontrole gittim bebegin karnının büyük olduğunu söyledi yaşayan var mi 1hafta 10gun kadar büyük görünüyor diyabete bağlı olabilirmiş ama ben geçen ay normal bi kan testi vermiştim kolestrol ve şeker iyi denildi bisey yoktu yani sonradan çıktı bu 

5 Cevaplar

0 oy
(100 puan) tarafından
Bilen yok mu yaa lütfen akıl verin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karnı buyuk olunca kılosu fazla oluyordu bıldıgım kadarıyla doktor test vs ıstedımı 
(100 puan) tarafından
Şeker yüklemesi yap diyabet olabilir dedi ama ben geçen ay normal bi kan testi vermiştim kolestrol ve şeker iyi denildi bisey yoktu yani sonradan çıktı bu
tarafından
Şeker yuklemesı yapıldımı pekı? Bır de aılede seker rahatsızlıgı var mı
(100 puan) tarafından
Yok bu gebelikte yapmadım henüz zaten vakti daha gelmemişti ama şeker hastası yok
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Yani banada küçük kızımda dediler ki karın çevresi gelişmiyor 2 hafta geriden geliyor hatta doktor beni sezeryana bile koymaya kalktı apar topar daha 7 ayliktim çok kötüydüm hemen başka hastaneye gittim bir hafta geriden geliyor ama bişey olmaz dedi çok şükür hiç bişey olmadı kızım gayet sağlıklı bütün testerlini yaptıysan için rahat olsun bir iki hafta ileri veya geri normal
(100 puan) tarafından
Valla şimdiye kadar bi sıkıntı yoktu hep iyi dediler ama başka bi doktora görüncem önce sonra şeker yüklemesi yap dedi olmazsa onu yapcam çok geçmiş olsun size inşallah Bizim de bi sorun çıkmaz
(1,313 puan) tarafından
Bende şeker yüklemesi yaptım bir sorun çıkmadı sağlıkla alın kucağınıza
(100 puan) tarafından
Ayy inşallah canım olmazsa bende yaptıracam
0 oy
(586 puan) tarafından
Ben yaşadım canım aynısını doktor dedi ya genetiktir ya da gebelik şekeri olabilir dedi bende şeker yüklemesi yaptırmamıştım son haftaydı yaptırmam için, apar topar şeker yüklemesi yaptırdım ailede vs. Şeker yoktu bende beklemiyordum ama gebelik şekeri çıktı, doğuma kadar diyet yaptım, karnı hemen 1 ay içerisinde normale döndü çok şükür
(100 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun ben başka bir doktora daha gidip sonra şeker yüklemesi yaptıracam eğer o da aynı şeyi söylerse yaparım inşallah şeker yoktur çok teşekkür ederim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
İki cocugumda da karın çevresi w hafta önden gidiyo dedi cok şükür sağlık açısından da sorun çıkmadı görünüm olarakta normal doğdular 
(100 puan) tarafından
Valla bende başka bir doktora daha görüncem öyle yaparım o testi yoksa istemiyorum yaptırmayı inşallah bisey çıkmaz çok teşekkür ederim sizede çok geçmiş olsun
(9,626 puan) tarafından
Cok sagol canim ben doğurdum darısı senin başına inşallah ❤️ hic endişelenme bende ikisinde de şeker yüklemesi yaptırmadım tabi sana yaptırma diyemem kendi kararını sen daha iyi verirsin ama sorunsuz dogumlarim oldu çok şükür
(100 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim inşallah hayırlısıyla bi doğsun da sonrası kolay Rabbim sağlık sıhhat versin tüm bebeklerimize

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 637 göst.
19 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 67 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Roza (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 618 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu

378,232 soru

11,320,477 cevap

34,765 kullanıcı