+1 oy
246 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (640 puan) tarafından
Sorum yukarda

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Burnunu açıp yatırabilirsiniz

Soğanı ikiye bölüp üstüne karanfil saplayin basucuna koyun odayı nemlendirin
(4,237 puan) tarafından
Bende bunu yazacaktim gercekten ise yariyo
-Reklam-
+1 oy
(583 puan) tarafından
Soğanı ikiye bölüp karanfil sapla baş ucuna koy canım çok iyi geliyor bide nebulizator varda buharda verebilirsin rahatlatır 
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Fizyolojik serum ❤️
(640 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(115 puan) tarafından
Rutin haline getirdik  gece yatmadan once 3 tane şırıngaya 2.5 cc serum fizyolojikle aciyoruz miss gibi uyyor simdi 1 haftadır  hasta sümüklü ayni islemi yapıyorum  canim 8 aylik premature  bu arada bebegim 
(640 puan) tarafından
Canim yatmadan sıktım sağ sol sonra aspiratörle cektim bi 5 10 dk sonra. Nette falan sıkınca direkt dışarı fırlıyor  bizde öyle bi şey olmadı ama aspiratore bayagi geldi. Yani sıkar sıkmaz dışına cikmasi mi gerek ben doğru mu yaptım ilk defa yaptim bu arada
(115 puan) tarafından
Cocugu  yuz ustu tut canım  direk şırıngayla  burnunun birinden sıkınca  oburunden geliyor biz dikntutuyoruz bebegim duruyor ayakta bazen yuz ustu dizime koyorum oluyor  2.5 cc mi yaptın  biraz yavas yaptiysan hafif hızlı  sık  sorna sırtına  vur her sıkmadan  sonra
(115 puan) tarafından
Aspiratorle cekmiyoruz biz zaten ne var je yok çıkıyor  sirtina vurunca
(640 puan) tarafından
Bu tek kullanımlık var ya Flamkton şeklinde onun birini kullandım serum almak daha mi mantikli bilmiyorum eczacı bunu önerdi. Ben yan yatirmistim çok teşekkür ederim bu şekilde deneyecegim
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Yastığına coldmix damlatıyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Dünyaları yaptım olmadı en sonunda ameliyat oldu inşallah artık rahat uyucak yavrum 
(36 puan) tarafından
Genız etı mı oldu benim büyük oğlumdan da suphelenıyoruz
(25,224 puan) tarafından
Geniz eti bademcik ve kulak tüpü
(36 puan) tarafından
Zor mu amalıyatı pekı çok gecmıs olsun
(25,224 puan) tarafından
Ameliyat 1 saat sürdü sonrası çok zordu bizim için en çokta yavrum için. 1 bucuk saat krizdeydi narkozun etkisiyle 3 kişi zor tuttuk. Narkozu atınca rahatladı çok korkmuştu tabi. Yeme içme konusunda çok zorlanıyoruz bugün 3.gün her istediğini veremiyoruz yasak sadece sıvı. Bugün püreye geçirdi doktor, ve yumuşak olan şeyleri minik yesin dedi haşlama Yumurta gibi. Açlıktan sürekli uyuyor yavrum Allah dermansız dert vermesin buna şükür
(36 puan) tarafından
Rabbım sıfa versin ınsallah
0 oy
tarafından
Serum fizyolojikle burnunu acabilirsiniz. Tikali burun hastalik getirir. 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Okyanus suyu sıkıyorum cok ama cok faydası oluyor ertesi güne 
tarafından
Fizyolojikle cektiriyor musunuz okyanus suyumu sıktıktan sonra ben de az once sıkıp yatirdim da cektirmedim
(4,853 puan) tarafından
Yok çekmiyorum sadece 2 burnuna sıkıp bırakıyorum
tarafından
Tâmm tesekkurler insallah rahat uyur bu gece
(4,853 puan) tarafından
Rica ederim inşallah
0 oy
(104 puan) tarafından
Siringaya serum cekip uyumadan once 5 ml bir delikten 5 ml diger delikten sıkıyorum sonra guzelce burun aspiratoru ile temizliyorum   islak mendille de silip güzelce uyutuyorum. Uyku arasında dolarsa emzirmeden omce yine aspirator ile temizleyip emzirio uyutuyorum geri :)
(1,193 puan) tarafından
Hangi aspiratörü kullanıyorsun canm
(104 puan) tarafından
Canim bu eski model uygun olanlardan oyle kendim bile almadim plastik ucu ortasi serum hortumu agzinla cekiyorsun ilk bastaki plastige doluyor oyoe gelismis bisey degil yani ama.cok sukur faydasi cok bana , teyzem hediye vermisti o hic kullanmamis yegenime bize lazım olunca almayin dedi
(1,193 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederimm
0 oy
(414 puan) tarafından
Yastigini yuksek tur ben ne yaptiysam geçmedi yastigini yuksek koyunca geçti 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 348 göst.
0 oy
14 cevap 568 göst.
0 oy
2 cevap 59 göst.