0 oy
347 göst.
Aile kategorisinde (3,529 puan) tarafından
Kızlar üst üste vefat ve çocuklarla ilgili kötü haberler alıyoruz gelin el ele verip her gün fatiha ayet-el kürsi yasin okuyalım evlatlarımızın görünen görünmeyen küçük büyük bütün kaza bela hastalık doğal afetlere karşı korunması için Rabbimize el açalım aklımıza geldikçe değil her gün okuyalım 

Ben post açıcam her gün duaları eksik etmeyelim Rabbim evlatlarımızı korusun .

7 Cevaplar

0 oy
(285 puan) tarafından
Tamm okuyalım dua zinciri yapalım haftalık 41 yasin okuyalım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hergun okuyorum cnm yasin ayetel kursu ve fatiha RABBİM hicbir anneyi evladiyla sınamasın evlat acısı yasatmasin hic bir aileyi Yanina aldiklari meleklerinde ailelerine sabir versin Allahim inslalah 
0 oy
tarafından
Cok gzuel bırsey canım hayatta tek dilegm evlatlarıma bırsey olmasın her acı bizim ıcın ama yok kafayı yerim herhalde diyorum nasıl ıcım yanıyor cıkamıyorum bu kafadan 
0 oy
tarafından
Saun o annenin acisini o kadar yasiyorm ki evlatlarima bakip bakip sukur edip sgliyorum melek yavrum benm sorumsuz insanlar yüzünden gitti 
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Okuyalım canm :'(

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ben çokça paylaştım ama kimse okumadı bugün bile her girdigim posta yazdım fatiha ayetel kürsi okuyalım diye kimse yanaşmadı duyarlı olalım ve duaya başlayalım diye kim okumak isterse bir post altında toplanalım 3 yada 5 kişi bile olsak okuyalım lütfen 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
çok iyi olur kuzum ayet-el kürsi okudum bütün yavrular için Allah kabul etsin inşallah dualarimizi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 568 göst.
+1 oy
11 cevap 246 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 404 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 252 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,389 soru

11,326,043 cevap

34,778 kullanıcı

...