0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (625 puan) tarafından
6  aydır  4 tane arkadaş edindim benden habersiz görüşüyorlar banada gelince canımya bir sorun yok vs diolar bir tane arkadaşımda rahatsız dı 4 gün olmuş aramamışım dıe bahane etti bana soğuk davranıyor ama evin işine daldım yüz yüze de gelince tartışdım diğerleri onu hiç sormamış bile   benim evime gelince hepsine haber veriyorum  bana bu yaptıkları yüzünden moralim bozuldu görüşmek istemiyorlar sa neden sorun yok vs bana gelince hep böyleler konuşkan ve güler yüzlü bir insanım şaşırdım kaldım bu insanları her yerden sikiyim mi sinirim bozuluyo

4 Cevaplar

0 oy
(2,975 puan) tarafından
Direk engellerim hiç biriyle mmuhattap olmam öyle tipler sadece işleri düşünce ararlar 
(625 puan) tarafından
Çok sinirim bozuluyor kendilerini birşey sanmasınlar
(2,975 puan) tarafından
Sanarlarsa sansınlar canım sen niye sinir oluyon s.et değmez bu haytatta arkds için falan üzülüp sinir olmaya deodgim gibi engelle ne halleri varsa görsünler
(625 puan) tarafından
Haklısın teşekkür ederim birde mutlu mutlu fotoğraf Paylaşıyorlsr
-Reklam-
0 oy
(6,275 puan) tarafından
4 sene olacak burdayım ama arkadaşım dediğim sadece 1 kişi var çok severim çok ta iyidir çevrem var evet görüştüğüm başka insanlar da var ama çok samimi degiliz yani bunları bana yapsalar da çok umrum da olacak insanlar değiller çokluk b*okluktur diye bir laf var çok severim:)) 1 tane arkadaşın olsun sağlam olsun yeter sana 
(625 puan) tarafından
Allah a havale ediyorum  kendimi problem li görmeye başladım
(6,275 puan) tarafından
Sen problemli degilsin kendine yüklenme doğru arkadaş seçememişsin kendine sadece
(625 puan) tarafından
Birde bir görsen hiç sorun yok gibi evimde oturuyorlar
(6,275 puan) tarafından
Koy mesafeni o zmn daha kıymetli olursun
0 oy
tarafından
Sen boyle cok deger verdıgını hıssettırırsen tepene cıkarlar, sil hepsını ne hllerı varsa gorsunler, bıde onlara mı hesap verıceksın
(625 puan) tarafından
Kız yanıma geliyorlar övgüler vs gittiklerinde böyle yapıyor lar sinirimi bozuyor
0 oy
(914 puan) tarafından
Her yerden sikiyim :Dddsjsjsjjs

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 268 göst.
18 Nisan 2023 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 194 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 26032020 (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 504 göst.
8 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu

382,269 soru

11,445,332 cevap

35,016 kullanıcı

...