0 oy
190 göst.
Aile kategorisinde (826 puan) tarafından
Eski postumu  okuyanlar bilir  kaynanam kalbimi kırmıştı. O günden yemun ettim bi yere gitmem diye onunla. O konudan 2 gün sonra eltimıerıe eşimin arabasıyla gezmeye gittiler akşamdan kaynanam hazırlık yaptı  mangal için. Eşimde erkenden et falan aldı. Bende oğlumu uyuttum işe başladım kaynanamda akşamdam brri bi kere bişey söyıemedi eşime sordum akşam dedi dağa gidecekler. Neysr üstünü giydi kaynanam hazırlandı makyajını yaptı bende yer bezini yıkıyorum oğluç uyumuş kaynımda geliyo almaya bana diyoki unuttum ben sana sormaya sende gidiyomusun?? Bende hayır  gitmiyorum nedem gel gidelim diyo bide. Çoçuk uyunuş hazırlanmam 2 saati bulur gidiyo gel gidelim diyo. Neyse gittiler gezdiler. Tabi kötü oldum eşimede söyledum zaten gitmem onıarla bi yere ama insan bi söyler yani. Gidrt ayak söyıüyo gitmiyim diye. Neyse bugünde bize geldilet kaynanamda yemek yapıyo eşim aradı beni abimler gidiyomu bende bilmiyorum dedim sordum onlara evet gidicez dediler banada bişey söylemediler neyse kaynanam yemeyi yaptı koca tencere  alıp gidiyoıar eltimlere eşimin dayısı misafir gelicekmiş kapıda çıkmaya hazırlanıyolar bizde ev haliyle oğlumyn üst başı toz oynamış arabaya biniyolar semde gel diyolar bana bende o kadar  doldumki dedim hayır çoçuğu uyutucam zaten gitmekde istemiyorum kaynanamın o lafından sonra ama insana koyuyo yaa söylememelei. Dedim gitmem ben oğıum ses yapıyo kaynanamın lafınıd dedim bana bu çoçukla dlşarı çıkmaktansa gitmemmek iyi demişti o yqzden bende dedim oğıum ses yapıyo rahatsız olmayın diye oda anladı tabi kalbinimi kırdık dedi hayır dedim gittiler. Onlar gittikten sonra ağladım keşke dedim annem olsaydıda o oğlumdan rahatsız olmazdı severdi oğlumu. Kaynanamda aslında kötü değil ama bu oğlunu torununu görünce oğlumu saymaz oldu 

Uzun oldu kusura bakmayın 

2 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
Önceki postunu okudum kuzum şimdi önce oğluna Rabbimden şifa dilerim her çocuğun gelişimi inan bir değil gerçekten şükret benim oğlum erken doğdu 32 haftalık kuveze girdi yoğun bakım da kaldı 2 gece ordaki bebekleri görünce halimize şükrettim eve geldim milletin ağzı susmadı ay yazık bebeğini hastahanede bıraktın geldin demeler 1520 Gr doğdu bu çok küçük nasıl bakiyosun buna dediler oğlum melek oldu 3 ay 3 günlükken yanında emzirirken bogmustur dediler gece duymamistir o bebek nasıl can vermiştir dediler cenazemde ay yaşı da genc yazık kocası sağ olsun dediler anlacagin kuzum dediler de dediler ertesi yıl kızıma hamile kaldım cinsiyetini öğrenen e hayırlısı olsun deyip ağzını kivirdilar ben spinal sezeryan oldum kızım doğdu dr bana gösterdiğin de dediğim ilk şey şükür ve ona baktığımda aynı oğlumu gördüm dedim ben oğlumu tekrardan doğurmuşum şimdi ona sarılıp şükrediyorum inan ki sende şükret evladın yaşıyor ona sımsıkı sarıl öp benim oğlumun yerine de Allah'ın işine asla karşılamaz ama hasta olsaydi geç yürüseydi emeklemeseydi de oğlum sağ olsaydı...
(826 puan) tarafından
Çok üzüıdüm canım Allah kızının güzel günlerini görmeyi nasip etsin hepimize. Bem şükrediyorum her zaman.  Bende görüyorum beterin beteri var. Ama bunlar anlamıyo.  .
Ben ilk bebeğimi kaybettim oğlum doğdi kaıbinde 3 tane delukle bide ameliyyat oldu 2 defa.  masaja gittik  doktorlara götürüyrum elinden tutarken yürüyo kendi demgesini tutamadığı için yürümüyo 1 yaşında oturdu oğıum o zaman bile  düşüyodu şimdi oturuyo kendisi . Yani gelişimi geriden geliyo sadece nefesine kurban olduğumun. Benim kalbimi bana bişey deseler o kadar krılmam ama oğlum için bişey söylendiğinde kötü oluyorum cevabınl veriyorum verdumde tabiki ama benim oğluma bu diye hitap etmesi bunla dışar çıkmak istemiyo çünkü ses yapıyo inşAllah o sese muhtaç olmaz
(712 puan) tarafından
Bi söz vardır bilirsin canı yanan sabretsin canını yakan da yanacagi günü beklesin diye inan bana bu dünya da olmasada ahirette alırsın kuzum sen gönlünü ferah tut Rabbim doğru yoldan ayırmasın
-Reklam-
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Valla bu kaynanalar anlamiyor mu bilmiyorum ama o giyinmis hazirlanmis kapidan diyorsa snaa seni istemiyordur bizde de aynisi vardi kapima geldiginde ben dedim onceden deseydin hazirlanirdim bende gelirdim gibisinden soyledim ondan sonra bi yere gidecekse telefonla bana der gelmek istersen hazirlan diye en sinir oldugum seydir kapidan ses edilmesii 
(826 puan) tarafından
Böyle diyosa tabiki gelme diyolar. Bide enayi yerine koymaları sinir ediyo beni.  Bide çoçukla en az  2 3 saat lazım hazırlanmam içjn

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 80 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 267 göst.
18 Nisan 2023 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 503 göst.
8 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu

379,774 soru

11,368,705 cevap

34,850 kullanıcı