0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (3,014 puan) tarafından
Ben kaynanamlarla yaşıyorum bir kızım var 10 aylık tabi ev Kalabalık olunca uykudan uyanır ben yemeğini yediririm biri alır biraz oyalar diğeri alır oyalar derken uyku saati gelir uyuturum o ara bende rahatca isimi yaparım 

Şimdi kaynanamlar 2 haftalığına Burda değiller ve tek bakmak çok zormus resmen saatleri sayiyorum uyusun diye eşim de çalışıyor bide bu ara kızım tek uyku yapmak istiyor o da zar zor uyutuyorum gece olunca bitkin hissediyorum 

Ayrı eve cikma düşüncem vardı valla tekrar bi düşündüm çok zormus diye acaba insan zamanla alisiyor mu ben mi alışık değilim ki siz nasıl islerinizi yapıyorsunuz gündüzleri 

Bu arada hiç tek birakamiyorum sürekli biryerlere tirmaniyor ve düşüyor 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
O kadar hengamenin içinde çocuğunla nasıl kaliteli zaman geçiriyorsun onu anlamadım. Tekken saat saydığına göre çocukla olmak seni korkutuyor. Tuhaf geldi. 
(3,014 puan) tarafından
Evet korkutuyor ve bu gayet doğal diye düşünüyorum çünkü hiç tek bakmadım cocugumla da güzel zaman geciriyorum ilk uykusundan uyaninca zaten benim de isim kalmamış oluyor akşama kadar ilgileniyorum
tarafından
Kendinle çelişiyorsun. Biri alır oyalar sonra biri alır oyalar diyorsun?
(3,014 puan) tarafından
Evet oyalamak lafından ne anlıyorsun bilmiyorum ama oyalamak anca 10 15 dk sonra yine benimle ama o 10 dk bile bana yetiyordu kendime ayırdığım bir zaman gibi
tarafından
Eminin öyledir :) peki
-Reklam-
0 oy
(15,846 puan) tarafından
E tabi daha çok yoruluyoruz ve işlerimizi istedigimiz gibi halledemiyoruz. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 282 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gurumicianne (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
0 oy
13 cevap 223 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 123 göst.
15 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamii (534 puan) tarafından soruldu

385,222 soru

11,520,076 cevap

35,182 kullanıcı

...