0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde (90 puan) tarafından
Kızlar eşimin annesi babais ki kardeşi kaynimgil hepsiyle kusmustum 4sene dur evliyim ama hep bı iftiralar yalanlar daha neler neler simdie ortanci kayimin nişanı var cumartesi günü bugün beni aradı yengen nisamin var buyur gel dedi bende bakarız hayırlı olsun falan dedim eşimi küçük göstermek istemiyorum gidiyim diyon gidince öyle insanları görünce sinirlecem cocukalrim etkilecek kafam karisk sizce gitmelimiyim

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşin gdiyorsa git bence canim gitmezssende bak biz  bj adim attik cagrdikta o gelmedi olur esinle arani bozma kmse yuzndn bnce 
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ortam negatif enerji verecekse hic gitme derim. 
(90 puan) tarafından
Gitmesem eşimle kötü olacm valah bende kafam karşıti
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben gitmezdim 
0 oy
(686 puan) tarafından
Yani mutsuz olucagim ortama gitmezdim ,,ama eşin için istersen git uzak dur oynama etme otur yerinde yani bir gorev gibi sadece
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Eşin bu süreçte sana destek Olduysa onu onore etmek için giderdim ben. Tabi sonrasında yine eski sistem devam :) 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Cocuklarini niye goturesin ki annenlere ve ya yakin birilerine birak.ve esin istiyorsa onun icin git bence hem sayqi gosterip de aramis haksizlik olur gitmemek.yine konusma ama oylelerine hakk kazandirip da sevindirme bence canim
0 oy
(187 puan) tarafından
Eşin gidecekse yanında gitsen ıyi olur sanki.. 
0 oy
(775 puan) tarafından
Bence git kibarca sayıp davet etmiş gitmeyince problemli sen olursun

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 675 göst.
0 oy
19 cevap 593 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Biricik65 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 631 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu