0 oy
43 göst.
önce Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Merhaba, benim son bir senedir sürekli burnum tıkanıyor,daha önce yasamadigim bir durum, doktora gittim acaba geniz eti veya alerjik bişey mi diye ama biseyde cikmadi, sürekli tıkanıp duruyor, özelliklede geceleri çok tikaniyorum,burnumdan hiç nefes alamayacak kadar, suandada gebeyim burun spreyide kullanamıyorum. Sebebi nedir anlamadım, böyle bişey yasayipda çözüm bulan oldu mu?

2 Cevaplar

0 oy
önce (9,489 puan) tarafından
bahar alerjisi olabilir. okaliptüs yağı al, buhurdanlıkta onu yak canım gece yatarken rahatlatır 
önce (26 puan) tarafından
Alerjikde değil büyük ihtimalle
-Reklam-
0 oy
önce (298 puan) tarafından
gebelikte daha çok oluyor. ben de çok çektim artık ölecek gibi hissedince doktora nolur bişey ver dedim. otrivin mentolsüzün zararı yok ama diğer markaları kullanma demişti. onu kullandım o da 3 gün  sonra bağımlılık yapıyor. sonra hastaneye yatınca serum fizyolojik verdiler. buhar makinan varsa buhar makinası kullan ve serum suyuyla aklına geldikçe yıka günde 10, 15 kere yapsan bile zararı yokmuş serum suyunun. spreylerden çok daha iyi. benim burnumu 2 günde düzeltti. o kadar eziyeti boşuna çekmişim.
benim gebelikte oluştu önce griple başladı sonra geçmedi grip geçti tıkanıklık aylarca kaldı. serum suyuyla burnu tahriş etmeden çok zorlamadan temizle. şırıngayla hafifçe içine sık bırak diğer delikten akması için uğraşma. muhtemelen burun damarlarına bişey olmuştur. benim öyleydi. doktor sen nasıl nefes alıyorsun neredeyse tamamen kapanmış demişti. ama serum suyu gerçekten açıyor. gün içinde 10, 15 kere kullan
Tmmdir teşekkür ederim denicem inşallah bendede çözüm olur, ben doktora gittiğimde emarada girdim geniz eti falan var mı diye kontrol etti ama hicbiseyde çıkmadı, anlamadım, inşallah geçer benimkide
Şuan tamamen geçti demi sizin serum suyuyla
serum suyunu kullanmaya başladıktan birkaç gün sonra geçti. doğuma burnum açık şekilde girdim şükür
Çok şükür inşallah benimkide gecer

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 230 göst.
0 oy
10 cevap 195 göst.
0 oy
6 cevap 121 göst.
0 oy
1 cevap 52 göst.

397,211 soru