0 oy
1,348 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yemin ederim bir gün kucağımdan ativercem az kaldı ondan korkuyorum. 15 aylık ısırıyor ya göğsümü deli olcam. Vallahi kopacak birinde öyle bir ısırıp çekme. Asla bırakmıyor. Sabrediyorum artik resmen o an bina eminim bizi dinliyor. Yapma etme desem anlamıyor memeyi kapatiyorum kriz geçiriyor. 2 yaş falan beklemeden kescem memeyi bu gidişle. Az önce gene yaptı bacaklarım havada nasıl çırpınıyorum öyle berbatım bıraktırmaya çalıştıkça daha çok asılıp ısırıyor. Eşim koştu geldi alt daireye inmişti. Ta ordan duyuluyor yani. 

27 Cevaplar

+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Kız o değil de ayaklarım havada nasıl çırpınıyorum dedin ya ona güldüm hakkını helal et 
(7,612 puan) tarafından
Hahaha
-Reklam-
0 oy
tarafından
ah canm cok zor oluyo eminim buyumus akli eriyor sen kizdkca yapar dayanamiyosan biraktir
tarafından
Ucu kıp kırmızı oldu tam ucundan ısırıyor. Gerçekten o an aklımı kaybediyorum artik.
tarafından
benim yenidoganda oyle oluyor du dayanlmaz gercekten
0 oy
(15,198 puan) tarafından
Sen tepki verdikçe daha çok arttırmış olabilir . Oyun sanıyor olabilir. Madem bu derece rahatsızsin biraktir. İkiniz için de daha iyi olur bence 
(13,007 puan) tarafından
Naber dostum
tarafından
Yok hiç vermedim aslında. Geçenlerde 2 hafta yaptı çok sabrettim. Unuttu 1 haftadır gene aynısı. Meme isteyince aklım çikiyor. Gece de çok emen bir bebek sanırım bıraktırma zorunda kalicam.
(15,198 puan) tarafından
İyidir dostum senden naber
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Okurken meme uçlarim acidi kiz valla. Biraktir madem devam sutu ver 
tarafından
Birde tek meme :( böyle olunca daha zor. Şuan uyuck mecbur emiyor o memeyi ve zonk zonk ağrı yapiyor çektikçe. Bir cesaret bırakacak sanırım
0 oy
tarafından
Canım isirdiginda hemen işaret parmağını dişlerinin arasına sok, ağzını aç bebegin, ben öyle yapıyorum, çekmesine fırsat vermeden. Ve hemen çok sert bir ifadeyle memeyi kapatıp, onu da yere bırakıyorum, yok sana meme diyorum. Böyle yapa yapa isirmayi bıraktı 16 aylik. 
tarafından
Benimki öyle hırçın ve yabani ki asla süt bitmiş falan dinlemez. Hani acıdı falan dediğimi asla umursamaz :))
(1,783 puan) tarafından
Oğlum da öyle yırtar ortalığı da surda nekadar emecekler yaaaa bir daha asla buzamanlara geri gelmicez
tarafından
Ya evet ama o acıyla başka şeyler yapmadığımıza sukretsinler :))) biraz da kızmak lazim sanki bazen :) o kadar sabırlı davranıyorum ki, cemrenin amnesi senin dediğin gibi sabaha kadar meme emiyor, 16 aydır art arda 3 saat uyumadım, kızım da böyleydi ama o zaman gençtim şimdi 40 yaşındayım :)) bazen tükenmiş gibi hissediyorum
(1,783 puan) tarafından
Bende kızıyorum gözümün içine bakıyor hem ısırıyor kiiiii;)bende 14 aylıkken falan geceyi kestim şükür rahatım
tarafından
Darısı bizim başımıza inşallah, kızım 3 sene emdi, ne yaptıysam biraktiramadim, en sonunda ilaç kullanmam gerekiyordu, cookk uzun krizlerin ardından birakabildi. Şimdi oğlumda korkuyorum o süreçlere girmeye, çünkü bu da ablası gibi çok düşkün memeye, Allah yardımcımız olsun inşallah :)
0 oy
(7,948 puan) tarafından
Ay nasılda acıyo ben olsaydım kesinlikle memeden keserdim ztn 15 aylık olmuş yeter artık 
0 oy
(390 puan) tarafından

Ayy cok zor ya canim benim boşuna ana demiyolar iste..biraktir gitsin sipa de :D

0 oy
(8,320 puan) tarafından
Canım benim kızımda bı donem yapmıstı ben ısırdıgı an panıkleyıp yüzüne yavas yavas vurdugumu hatırlıyorum bir ıkı kez yapmıstı bıraktırabilirsin istersen mecbur hıssetme 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Cnm 15 aylikken bende kestim sütten şuan 16 aylık ve çok rahatım. Dediğin gibi benimde kızım aşırı ısırıyordu kanatana kadar üstelik canım çok yanardı, aslında ben biraz daha emzirirdim ama ben mecbur kaldım başımdan bir hastalık geçti o süreçte ilaç almam gerekiyordu mecbur sütten kestim ama inan ki şuan çok rahatım. Tabiki eğer emziriyor olsaydım 18. 19. Ayda keserdim yani 1 buçuk yaşında falan. Yapacak bişey olmadı 15. Ayda kesmek zorunda kaldım, seni çok iyi anlıyorum valla bence sende kesebilirsin eğer çok kötü dişliyosa,yani ben de inan her yolu denedim göğüs ucu koruyucu vardı ondan bile aldım ama tutmadı maalesef 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Aslında büyük illa iki yaş zorunlu değil ki  canım . Kes hem sen rahat et hemde o rahat etsin . Benim kızım iki kere ısırdı ben kaşlarımi çattım yapma dedim hiiii dedim sonra yapmadı ara ara yaptığında da aynı şekilde hiiii dedim yapmadı sonra 
0 oy
tarafından
11 aylık oğlum bugün öyle bir ısırdı ki burnunu fazla sıktım galiba ağladı ama benimki de can Bazen emerken birden yere bırakıyorum kafayı yedim usandım Allah canına zeval vermesin ama çok zorlanıyorum çözüm de bulanadim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bu yüzden 17 aylıkken kestim hiç pişman olmadım yeteri kadar emdi hiç anne sütü alamayan var die kendimi avuttum 
0 oy
tarafından
Benim kızım memeyi 5 aylıkken reddetti sütüm az olduğu için. Şu an böyle problemlerim olsa da keşke emseydi. Annesi dikkatini başka yöne çekmeye çalış. Öyle anlarda oyun yap gıdıkla öp inan ki yaptığına kısa süre de olsa ara verecektir. Başlığı görünce linç etmeye geldim dmdmdödö. Deme öyle kıyamam
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Diş leri yüzünden öyle yapıyor benim de kızım öyle yapıyor canm .
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Tamamen inatlaşmak için yapıyor belliki sen tepkini artırdıkça o daha fazla yapıyor demkki. Bir çözüm bulmalısın. Aklıma da bişey gelmedi. Yaşadım ama bu kdr fenasını değil. 
0 oy
(974 puan) tarafından
Bu iki yaşa kadar emzirme olayı hiç ama hiç bana göre değil zorunlu da değil bence artık ikisini 13 14 aylıkken kestim.en küçügum de altı aylıkken kendi kesildi zaten mama ağırlıkli beslendi kemik suylu soğanlı sarımsaklı çorbalar yapıyorum güzel beslenmeleri oluyor çok şükür kesin gitsin oyun oynuyor artık beslenmesi güzel olsun birşey olmaz Allah'ın izniyle 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Benimki dokuz aylıkken yaptı ama nasil bir acı o ya emmemeye başladı direk ısırıyordu hep artık bıraktı sonra emmeyi 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Anlatsan guzelce aciyor falan desen demi yapar acaba.Rabbim kolaik versin cok zor oluyor
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bunu ben 9 ıle 11aylıkken yaşadım ınan kafasını ittiriyodum cok yara yaptı kanadı korkarak verıyordum artl bagırıp cagarıyoduk cok agladıgım oldu ama ben ne kadr agrasıf davranırsam o ıkı katı abarttı işi eşim sakınleştirdi zamanla yatıştırdı vermedım binsüre acıkınca ısırmaya oynamaya vaktı kalmıyordu emıyodu hemen gerı cekıyodum bide bişeyden rahatsız oldukca daha cok yapıyolar stres atıyolsr kendılerınce rahatsızlıklarını dıle getiriyolar .
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Bu anaların çektiği nedir böyle Allah sabır versin o da farkında değildir oyun sanıyo yada 2 yaş sendromu falandır. Gecicidir gececektir üzülmeyin annesi sabır dileyin Allahtan. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 340 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde MonaRosa06 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 238 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 35Nisa.! (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 665 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 274 göst.