0 oy
668 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

O kadar kötüyüm ki nerden başlasam bilemiyorum kocamla aramda 18 yaş var severek evlendik tabiki ailem herkes yaşı büyük diye istemediler kırgın oldu ama 4 senedir birgün bir kavgamızı kimseye anlatmadım annemde dahil hep kendimiz çözdük kızım 2 yaşında çok şükür mutluyuz 

Teyzem ... Millete para için evlendigimi ...bir kusurum olmasa kendimden bu kadar büyük birini almayacağımı ....bir gün kocamı bırakıp kaçağımı ..para için mutluluk hayatını oynadığımı söylemiş bunu bana diyen kişi de akrabamız teyzenin yüzünü gör diye söyledi zaten karekter olarak değişik biri teyzem ve kendi kızının neler neler sorunu olmasına rağmen kendi kızı yaşıt biri ile evli ama hep sorunları var ve hala bana laf atıyor ki bende anaokulunda ise başladım yani kocamın parası benim param muhabbeti de yok şimdi arasam ağzıma geleni söylesem inkar edecek daha da sinir olacam yüzüne söylesem kavga edeceğim içim titriyor ne yapacağımı bilmiyorum 

15 Cevaplar

+3 oy
(5,691 puan) tarafından
Sen kendini bildikten sonra, kocan seni bildikten sonra gerisi boş. Bırak kim ne diyorsa desin şunu unutma bir insan sendeki bir şeyi eleştiriyorsa bil ki onda o eksiktir. Ben senin yerinde olsam hiç umursamam niye böyle söyledin bile demem ki içinde patlayıp dursun. Teyzen o lafın sana geleceğini bile bile söylemiş tir 
(5,691 puan) tarafından
Aile terapisine gidicez beraber bir şans verdim mecbur ☹️ deniycem tekrar aile terapistinden sonra yapabileceğime inanırsam devam edicem oda çok pişman gibi inanmam zaman alacak ama oğlum için tekrar denemeye karar verdim
(5,691 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim merak edip sorduğunuz için ❤️ senin yorumun beni çok etikledi Gulsah☺️
(1,152 puan) tarafından
Yaaa çok sevindimm, güzel bir şeye vesile olduysam ne mutlu bana ♥ Rabbim hayırlı etsin inşaallah
(5,691 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah ☺️☺️❤️❤️
(8,986 puan) tarafından
İyi canım ya insaAllah yolunda gider senin için o içindeki soğukluk kırgınlık çabuk toparlarsn insaAllah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım eğer sen mutluysan gerisi boş kim ne derse desin ağzı olan konuşuyor 
tarafından
Haklısınız ama üzüldüm kimseye zararımız yok kimseden birşey istediğimiz yok insanlar neden bu kadar haset kindar
tarafından
Ya yasit olsanız da mutlaka bişey cikarirlardi bende severek evlendim bizimkiler de eşimi istemedi istemeyecek bişey buluyolar mutlaka
0 oy
(2,160 puan) tarafından
En guzeli Allaha havale et. O en güzel şekilde verir cezasını 
tarafından
Öylemi dersiniz
0 oy
(624 puan) tarafından
Bı mesaj at sonrası da engelle gitsin sana yarari olmayan akrabadan hayır gelmez 
tarafından
Yararı istemem zararları var işte çok üzüldüm
0 oy
(968 puan) tarafından
sen kendi mutluluğuna eşine bak bence uzulmene değmez görmüş oldun en azından neyin ne oldugunu
tarafından
İnsan ister istemez üzülüyor işte
0 oy
(6,380 puan) tarafından
Annene anlat kardeşini uyarsın sende muhatap olma boşver.
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Cekemiyorlar kiskaniyorlar sen muhattap bile olma ne derse desinler düşman istemez mutsuz olmanı bu ne ya dost kalmamış bu devirde 
tarafından
Kendilerine gelince çok iyiler çok mutlular en mükemmel onlar
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Hiç takma pislik kadın ya muhatap bile olma eşinle ve çocuğuna da Her zamankinden daha iyi ol burnuna şok iyice 
tarafından
Sinirim bozuldu ister istemez
(2,393 puan) tarafından
Benim de bozulurdu haklısın ama yapacak bisey yok kac yasinda kadin daha ne konuştuğunu ogrenememis
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Dahs önce de sürekli bu konuda podt acmıstın bence cok takıyorsun kafaya kım ne derse desın boşver 
0 oy
(672 puan) tarafından
Ben olsam onaylarım dalga geçerim eve parasını yiyorum sizene diye benimde eşimle aramda 10 yaş var ve durumu iyi belki bana da demişlerdir arkamdan duysam aynen parası için evlendim der geçerim onlara ne 
0 oy
(997 puan) tarafından
18 yaş baba-kiz yaşı . Normal bu şekilde düşünmeleri siz hayatınıza devam edin ağzı olan konuşur zaten seviyorsanız birbirinizi ileride gerçekleri anlarlar 
(993 puan) tarafından
Yazacaktım da kırılır diye demedim cidden hiçbir anne baba 18 yaş farkı istemez evladı icin
(997 puan) tarafından
Kırılacak birşey yok bende olsam bende öyle düşünürüm şahsen
(993 puan) tarafından
Tabiki teyzesinin dedikleri vs doğru degil ama artık olan olmuş evladı bile varken huzur kaçırmak olmaz yani.
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım böyle şeyleri kafana takarak hiç kendini üzme mantık evliliği yapmış da olabilirsin aşk değil parayı seçmiş de olabilirsin bu senin hayatın kimseye ilgilendirmez Hayır yani gerçekten böyle bir şey de olabilir bunda kendini birilerine anlatma kanıtlama ispatlama şeyi yani ben bu insanları anlamıyorum canım hiç öyle şeylere girme bırak Ne düşünürlerse düşünsünler dersin ki aynen mantık evliliği yaptım parayı seçtim kendi Teyzemin kızı da aşk evliliğini seçti Binbir Çeşit sorunu var dersin kendini insanlara ispatlamak zorunda değilsin bunu hiçbir zaman unutma
tarafından
Ben değilim evlenirken neler neler dediler ses etmedim ama böyle ağır sözlerde insanı üzüyor
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Rahatlarim diyosan ağzına geleni soyle dinlemeden kapat telefonu ve hayatindan da cikar. Karsilikli atiscaksaniz kendi camurluguna ceker seni hic gerek yok daha cok sinir olduğunla o seviyeye indiginle kalirsin. Benim halamda yirmi yas buyukle evlendi. Babamla yaşıt adam. Boylarinca çoluk cocugu var. Ailece biz yadirgamadik olabilir yani. Teyzen cekememis ondan camur atmis. Ama kendini savunman gerekir bence sonucta camur at izi kalsin derler sen sustukca coşmasin
tarafından
İşte bende laf arasında birgün onun dediği bütün lafları iade edip direk konuyu kapatcam yüzü varsa kızarır
(2,704 puan) tarafından
Sanmiyorum ki kizarsin yegeninin yuvasina dil uzatacak kadar kalbi kararmis bence. Bu tarafın bide obur tarafı var kimsenin aklina gelmiyo.
0 oy
tarafından
Kıskançlıktan canım çekemiyorlar demekki seni boşver 
0 oy
tarafından
Bende merak ettim neden 18 yas buyuk biri ile evlendiniz suan yasiniz genç 40 yaşına gelince 58 yasinda olacak ve  erkekler çok çabuk çöküyor 
tarafından
Severek evlendik. Kafa yapısı ve  sevgisi yetiyor bana.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 589 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 371 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 356 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 367 göst.