0 oy
568 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda. 

14 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
Eşten gizli saklı iş yapılmaz cnm günah tabi
tarafından
Ya anlayıssızsa ?
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından

Eş anlayışsızsa sadece kendini düşünüyorsa değil bence ;)

tarafından
Bence de öyle canım ♥️
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Seninde bir özelin var alanın var eşin sana bu konuda destek olmuyorsa yaptır gitsin o mu çekiyor hamileliği doğumu her kahrı sen çekiyorsun senin bedenin. Alt üst olan sensin erkeklere ne kadar anlatsan anlamaz onlara herşey çok kolay geliyor. 
(1,121 puan) tarafından
Rabbim isteyene versin anne olmak çok kutsal bu da sanırım zor oluşundan gönlünüzü ferah tutun işin ehline danışıın
tarafından
:D agzı dualı teyzeler ne der acaba bilemedim.
(415 puan) tarafından
Amin çok kutsal gerçekten ama bi o kadar da zor hem maddi hem manevi hem psikoloji her bakıma zor
(415 puan) tarafından
Ağzı dualı teyzeler pek sıcak bakmaz böyle gizli şeylere bence ama bende bilemiyorum
(1,121 puan) tarafından
Düşündüm de kızdan önce kendileri bile eşine söyleyebilir :)))
0 oy
(5,325 puan) tarafından
Benim eşim spirali istemiyor sana zarar verecek diyor. Bende gizli yapmayı düşündüm ama öyle bisey yaparsan çok kızarım dedi ki eşim çabuk çabuk kızan bi insan değil. Bide kilo falan aldırır diye korkuyorum taktirma korkusuda var tabi :)
tarafından
Kilo aldırmıyormuş yaa bel agrısı adette fazla kanama bazende iltihaplanma yapabiliomus
(5,325 puan) tarafından
Bilemiyorum esimde zararlı diye taktirmiyor
tarafından
Hapta bize zararlı. Zaten doğumda emzirmede kilo alıyosun bide o hapı içip iyice kilo ve kıllanma yasıyosun bilemedim yaaa uff
(5,325 puan) tarafından
Evet hap ve iğne kilo ve kıllanma yapıyormuş. Bence en iyisi prezervatif + geri çekilme.
0 oy
tarafından
Vala ben taktırdım günahsa banada günah eşime güvenmiyorum sen gör kesin hamilede kalacam niye haberi olmadan taktırdım diye
tarafından
++++++ valla bak 4 aylık kızım var geri çekilme ile korunuyoruz su an stresten psikolojim bozuldu bişey oldu mu acaba diye çünkü adet görmeye başlamıstım 2. Adetim sapıttı
(299 puan) tarafından
Canım geri çekilme kesinlikle bir korunma yöntemi değil. Bebeğim 14 aylık. Biz de geri çekilme ile korunduk. Güya korunduğumuzu zannettik. Şu an 2. Bebeğime hamileyim. Allah'ın izniyle 1 ay sonra doğumum var. Geri çekilmeye güvenme asla. Erkekler ben kendimi biliyorum diyorlar ama işler öyle olmuyor. Sonrasında sıkıntıyı biz çekiyoruz. Spiral konusuna gelince bu doğumundan sonra ben de taktırmayı düşünüyorum, eşimle ortak kararımız. Sen de yine de eşinle konuş. Habersiz yapma bence. Aranızdaki ilişkiyi zedelersin
tarafından
Öyle haklısın spiral de bel ağrısı falan yapıyomus adette fazla kanama bazende iltihaplanma benim annemden genentik idrar yolu enfeksiyonuna açık hemen oluyoruz o yüzden de cesaretim kırıldı zaten
(299 puan) tarafından
Ben de bu doğumumdan sonra spiral taktırmayı düşünüyorum
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Canim taktira bilirsin belkide ama bazen esler anliyor hatda benim kuzenimin esi biliyordu spiral takildigini ama hep birliktelik sonrasi caninin yandigini spirale dokundugunu soylerdi.bu yuzden cikartmisdi kuzenim simdi implanonla korunuyor 5 yildir
tarafından
Yok artık spirale nasıl dokunsun tövbe tövbe bence psikolojik etkilenmiş adam :D
(1,015 puan) tarafından
Bilmem artik orasini onlar bilir ben duydugumu yazdimm
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Doğan cocugun huzursuz bir ortamda büyümesi daha büyük günah bence hem de hakkına giriyorsun. keşke her kadın gizliden korunsa
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Eşin anlayışsızmıs sanrm bakamayacak gücğnde yoksa taktır tabıkı ama spralde gızlı saklı işlerde gğnah bılıyorum:)
0 oy
(940 puan) tarafından
Canım benim bi arkadasim yaptı dayak yiyo evliliği  zor bi çocuğu oldu kazayla 2.yapamaz     eşten gizli iş yapılmaz ama bunlara eş denir mi bilmiyorum ve taktirde gizli gizlj
0 oy
(796 puan) tarafından
Rabbim nasip edecekse spreyl fayda etmez cnm  
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Çocuk olursa bakacak eziyet çekecek olan sensin erkekler bunları düşünmez 

Yani sorumsuz anlayışsızsa olur bence 
0 oy
tarafından
Valla günah bilemem ama umurumda değil ben makine değilim kendi sağlığımı düşünmek zorundayım eşim bencilse hiç umurumda olmaz gider taktiririm onun 2dk zevkini ben ömür boyu çekemem sıkıntısını şükür eşim öyle biri değil spiralim var bazen agri yapıyor bana çıkart ben korunurum diyor 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Eger tedbirini almiyorsa yeni bebege bakacak gucun yoksa  takmalisin
0 oy
(13,098 puan) tarafından
Korunmaya ve çocuk konusunda benim fikrim daha önemli bence biz ilk çocuğu planlı yaptık ben uzun süre istemiyorum dedim eşimde aynı fikirde idi gidip spiral takdırdım hangi yöntemle koruyacağımıza da ben karar verdim eşim karşı çıksaydı hap alırdım ama çocuk ihtimalini onun insafına ve dikkatine bırakmam bir kere kaza yaşadık olursa pes pese büyürler dedi  dini boyutunu bilemiyorum ama ben korunma ve hamilelik konusunda annenin fikrinin önemli olduğunu düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 563 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bethus (643 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 1,334 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 284 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 294 göst.