+1 oy
1,317 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
İkinci bebek istemiyorum belki ileride istersem çıkartırım hormonlu ve bakırlı oluyormuş hangisi iyi birde eşimden gizli taktırmak istiyorum anlar mi eşime hiç güvenmiyorum acıyor mu takılırken

22 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Yani gizli takman doğru değil. Anlayabilir anlamayadabilir
tarafından
İstemiyor taktırmami bende ikinci çocuk istemiyorum mecbur bırakıyor beni
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kayarsa anlar :D
tarafından
Kaymamasi için napmak lazım
(22,070 puan) tarafından
Vücuduna bağlı o canim
(1,950 puan) tarafından
Kim nereye kayıyor asko :D
(22,070 puan) tarafından
:D kayiyo darmaduman oluo ana vatan kan agliyo o an asko :DDD
(1,950 puan) tarafından
Ay tobe hic anlamıyorum spiralden he orda bi sey surekli takılı halde.
0 oy
tarafından
Takılırken acımıyormus ama bazı eşler hissediyormus. Ben taktırmadm ama çok araştırdm. Bir iki kere hisseder sonra normale döner mis
tarafından
Hissetmemesi için napsakki prezervatif taksada hisseder mi acaba benim eşim cahildir cinsellikte anlamaz diye düşünüyorum kandiririm ben onuda ne diyecem
tarafından
Bilemiyorum inan
(507 puan) tarafından
Hic bisi anlamaz canin 1.5 yildr takmisim ben
0 oy
tarafından
Canım yanlış anlama biraz ayıp olacak ama ilişki sırasında ipini hissedebiliyor ben 5 yıl kullandım ordan biliyorum ama hap alabilirsin yada 3 aylık iğne 
(102 puan) tarafından
Kizzz sakın böyle soğuk adama ikinciyi verme niye aranız mi bozuk bu kadar ara iyi olmaz ya sen yaklaş bence
tarafından
Benimki cahil bebişim anlamıyor cinsellikten ilk geceden beri öğretmeye çalışıyorum adama değişmiyor zaten a,zgin bir adamda değil bende sevemedim bir türlü cinsellik denen şeyi olmasın istiyorum yaklasamam canım zevk mevk almıyorum yapmasın otursun oturduğu yerde arkadaş gibi yasaylim istiyorum ben cinsellik olmadan
(102 puan) tarafından
Ya canım kıyamam  ya açık açık konuşuyoruz ama kadınligini yaşayamadan süren şeye evlilik denir mi Allah yolunu kolaylastirsin
tarafından
30 una kadar kimseyi içim almadı nasibim buymuş canm bunada elime geleni aldım gibi oldu huyu iyi hiç değilse .. kadınlık madinlik anlamadım şekerim evin içinde çocuk gibiyiz ikimizde rahatımiza düşkünüz adam cinsellikte bile tembel o yüzden aman boşver biz birşey yapmayalım diyorum karismayalim birbirimize bunaltmayalim sikmayalim yaşayıp gidelim diyorum duran tabağa iyi yemek girer derler anam bende o kadar durdum anca bu kadar iyisi girdi yemek olarak :-D
(102 puan) tarafından
Allah seni ya :) 50 yaşına geldiğinde ah deme bak giy8n kusan adamın gözü açılsın biraz :) sen bilirsin yinede mutlu olduktan sonra
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım anlaşılmaz hissetmiyor eşin ama kayarsa falan anlar çünkü zarar veriyor kayma olduğunda 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Niye eşinden gizli kuzum
tarafından
Güvenmiyorum şekerim eşime cocugum daha 5 aylık ikinci çocuğu ister benimki ben istemiyorum annem yaşlı hastanede kocamida almazlar refakatçi başımda duracak kimse yok hem çalışıyorum ikinci çocuk olursa işi bırakmak zorundayım annem buna zor bakar ikinci oldu mu bırakmak zorunda kalırım işi hem her istediğimi alamam kocam verirse yerim ozaman giyerim rahatımi bozmak istemiyorum
0 oy
tarafından
Hap kullan ondan gizli daha iyi
tarafından
Ayda 1 kez birlikte oluyoruz zaten iki aya bile sarktigi oluyor onun bir kez olacak birşey için hergun hap kullanmak istemiyorum şekerim
tarafından
Öyleyse haklsn.  3 aylık iğne de var ama bak . 3 ayda bir vuruyorsun fiyatı da uygun 17 TL sanırım
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Guvenemiuorsun galiba yada evliligin iyi gitmiyor galiba demi canim 
tarafından
Güvenmiyorum canım ikinci çocuk istemiyorum daha bu çok küçük kararım degisirse çıkartırım annem babam yaşlı insanlar kocamda kalamaz başımda hastanede ikinciyi dogursam yanımda kalacak kimse yok ilkinde yardımını görmedim ikincide de görmem hem çalışıyorum ikinciyi dogurursam işimi bırakırım bende bırakmak istemiyorum işimi işimi bıraksam bu defa her istediğimi alamam rahat olamam
(1,439 puan) tarafından
Sen daha iyisini bilirsin canim
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Saçma eşinden habersiz yapdirman 
tarafından
Senin eşin anlayışlıdir sen yaptirmazsin herkesin eşi aynı ozveriye sahip değil eşimin haberi olsa bu defa çıkartmam için kolumdan tutar hastaneye götürür ne gerek var kavgaya gürültüye
(2,562 puan) tarafından
Günah ama izin vermek ya da vermemek değil proplem
tarafından
Ozaman arka arkaya dogurayim neden günah olsun günah bir sürü çocuk yapıp onlara yetememek bir sürü çocuğum oldu diyelim bakamadım aç biraktim açıkta bıraktım günah olmazmi yazık değil mi
0 oy
tarafından
Bilmiyorum canım anlar mı taktirmadim ama gizli yapma bence eşin korunsun
tarafından
Allah eşine akıl versin valla ne yapsan hakediyor
(2,562 puan) tarafından
Devlette taktir ille özel olmak zorunda degil
(319 puan) tarafından
Aynı benim eşim gibi.  Cocuk istese dinlemez beni . Şuan istemiyor zaten iki çocuğunda bebek daha . Istese bikac yıl sonra ister ama ben istemiyorum o yüzden bende spral yatırmayı düşünüyorum
tarafından
Şimdi aradım hormonlu 1200 TL hormonsuz 500 TL dediler ya devlette de sıra almak zor bir deneyeyim şansımı canım
tarafından
Şimdi birlitke doğum yaptığımız bir kız var onunla tanıştım dedim böyle böyle sağlık ocağı takıyor dedi gidip taktiralim dedi aradı şimdi konuştu oda eşinden gizli taktiracak adamlar istemiyor demekki çoğu kadının eşi istemiyor spirali benimki duysa s.cr üstüme ama mecburum dediğin gibi
0 oy
(1,031 puan) tarafından
Adetinin3 günü git taktır hic acımıyor canım ben 10 sene korundum şimdi yine taktırdım3 sene olacak adet gününe yakın ve bittikten sonraki birlikteliklerde hissede bilir rahim aşağıda olduğu için 
tarafından
Adet olmasamda oluyormuş canım bakalım arkadaş konuştu
0 oy
tarafından
Anlamaz bence söyleyenlerin eşi psikolojik olarak anlıyor iyi bir yerde taktır bence
tarafından
Olabilir canım haberleri olduğu için hissediyorum diyorlardır .. hormonlu mu iyi bakırli mi
tarafından
Onu doktorunla konuş bence sana en uygun olanı ancak o bilir
0 oy
(145 puan) tarafından
Neden gizli takıyorsun ? Öğrendiği zaman problem olur bence ve ilerde ikinciyi düşünürsen hamile kalmak zor olabiliyormus diye duymustum
tarafından
Yok kız tanıdıklarım çıkarttı bir kaç aya hamile kaldılar prezervatif ile korunan bile korunmayı bıraktı hala çocuk istiyor hemen oluvermiyor nasıp bu iş canım bir ablada spiral ile hamile kaldı çocuğun kafasında çıktı geldi spiral olacak oldu mu kilit vursan oluyor
0 oy
tarafından
eşinin  anlayacağını sanmam lakin  ara lekelenmeler oluyor agri vs bide takıldıktan sonra 1 hafta ilişki yasak 

devlet takarsa bakırlı takıyor 10 yıllık 

cok acı olmuyo takılırken 
tarafından
Benim adetimin bittigini biliyor isterse bir hafta oyalamam lazım
tarafından
adetliyken git
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Söyleyip taktirman daha doğru çok az bı acısı oluyor takılırken ama eşin hissedebilir ipini 
tarafından
Taktırmaz ki soyluyorum hayır diyor taktiramazsin diyor
0 oy
(294 puan) tarafından
Zaten ayda 1 bazen 2 demişsin ertesi gün hapı kullan şüphe duyarsan yılda 2 kez hakkın var prezervatif kullansın eşinde geri çekilsin boşalmada da ben taktırmadım hiç ama kayanlar var kuzenim hamile kalmıştı bilmeyerek hissetmiyosun kanama da olmamış haa ugraşamam dersen kol altına enjeksiyon var spiral kadar yaygın degil kadın dogumcunla görüş derim spiral diye ısrar edersen de bence adet dönemi rahim yukarıya çıkıyor ya rahmin dersin aşada hissediyorum dersede rahim iniyo yumurtlama döneminde dersin zevk almıyomusun istemiyomusun beni triplere giriver zaten susuyo gariplerim 
(294 puan) tarafından
Dişil enerjini yükseltiyor tuzlu su çapalama da ilişki esnasında yapılıyor ve o bölgeye normal zamanda temas ettiginde biri deydiginde vs sen ve o an geliyor aklına iç çamaşırı vs ile desteklersen kokulu mumlar bence aşılmayacak sorun degil sen o kadına bi bak profiline tuzlu su ve çapamalamayla boşanmadan dönenler hediye almayan adamlar hesiye aldı aldatanlar bıraktı gerçekten var olan şeyler bunlar sen bilirsin pdf içinde kitaba para verme telefondan oku diye dedim
tarafından
İsmi ne kitabın canım arkadaşta okuyordu sorayım bakayım onda faydası olmuş mu bende okuyayım gerçi ben usengecim nasil yapacaksam fantezi gecelik aldım adam bunlar ne dedi çöpe attı o kadsr cahil adam ya
(294 puan) tarafından
Son kitabı iz bıraktıgın kadar varsın ikisi de var içinde ama erkekler soguk kadınlar sıcak severde etkili birde yaptıgını eşin bilmeyecek oku mutlaka işe yarar
tarafından
Okuyayım canım ne kaybederimki
(294 puan) tarafından
İnşallah fayda eder üzüldüm senin adına inşallah sorun hallolur
0 oy
(119,153 puan) tarafından
gecen gun biri esim hissetti demisti
tarafından
Biliyordur ondan hissettim diyordur benimki bilmeyecek taktirdigimi
0 oy
tarafından
Neden esinden gizliki normal bisey 
tarafından
Eşim normal karşılamadığı için
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bende eşimden gizli taktiracam kabul etmiyor,asla o riski alamam 
tarafından
Taktir kız kaderimizi eşlerin eline bırakmayalım
(1,703 puan) tarafından
Adet olmayi bekliyorum
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Anlamaz ama neden gizli takmak istiyorsun
tarafından
İstemiyor taktıracağım diyorum hayır diyor kapat konuyu taktiramazsin diyor bir taktir söker çıkarırım diyor .. ikinci çocuğu istiyor ama ben istemiyorum çalışmak istiyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 559 göst.
29 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
14 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 122 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeter2323 (73 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...