0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (921 puan) tarafından
Kestrmeyi istiyorum ama topuz yapıyorum çok skldim hep topluyom saçlarımı degisiklk olsn istiyom ama kısa model toplanmicak kadar çok dökülüyor bide bıktım artk bide kurumuyor bı saat kurutmaya calisiyorum napm kestireymmi sizce eşime supriz :d nefret eder kısa saçtan banane ya salikta sevmiyo adam toplu saç hastası illa topuz olcak ev topuuzu ama

7 Cevaplar

0 oy
(1,572 puan) tarafından
Ben kisa kullaniyorum omzumda. Ve topuz yapmıyorum deve hörgücü görüntüsünü sevmiyorum ensemde topluyorum saçımı öyle bone şal takıyorum
(921 puan) tarafından
Canım deve kadar değil ama doğruya doğru topuz yapıyorum biraz basık sevmiyorum ya deve kadarda yapmiyomda aslnda çok günahmis hc topuz yapmican:(
(1,572 puan) tarafından
İki kere yapsan topuzsuzluğun rahatlığından vazgecemezsin:D dört dörtlük bende kapalı değilim bone takamiyorum ben de:D bahane gibi ama kafamı çok sıkıyo iğne filan da takmıyorum
-Reklam-
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bnm kisack bnim esm de uzun sewiyor ama onun dediği oluck diye bişey yok yani bn nasl istersen öyle en iyisi kapliyoz kısa saç vala kışın ozellikle:))
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Ben 5 e vurdum 2 3 kez şimdi omzuma degıyor
0 oy
tarafından

Benimki de sevmez ama kafasında o taşımadığı için ben de kesmiştim :D bıkmıştım cidden. Hafif toplanacak kadar kesersin canım. Oğlan gibi yapacak değilsin ya. Az Bi şey toplarsın. Topuz tokası al onla yap topuzunu. Ben hep onla yapıyorum. Ha şöyle bir şey de var. Çok kısa keseceksen topuzlu boneler var direkt bone olarak takıyorsun topuzun hazırrrr

(921 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler bu aklıma gelmemsti
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ben kullandım iki sene . Topuz tokasini bonenin içine koyuyordum öyle yapıyordum eşarbımi dusmuuyordu
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ben de senin gibiydim en sonunda eltime kestirdim yanlışlıkla taa kulağımın dibinden kesmiş aynaya bi baktım şok oldum üzüldüm nasıl toplicam bu saçı dedim. Akşam eşim farketti  aa saçlarını mı kestin çok yakışmış dedi mutlu oldum tabi bende:)) yoksa tel tokalarla toplayıp durdum ilk günden
(921 puan) tarafından
Aaaa eyvah bnmkinin hc sanmiyom güz bsey dicegini:D hayirlisi bakalim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 276 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Hayal1907 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 392 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 534 göst.
21 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Anasının bal arısı ❤ (1,072 puan) tarafından soruldu

380,274 soru

11,385,842 cevap

34,886 kullanıcı

...