0 oy
531 göst.
Diğer kategorisinde (1,072 puan) tarafından

Kızlar ben hamileyken doktora her gidişimde  tenim beyaz olduğu için doktor beni uyarmıştı . Karnında acilma falan olur çizgiler oluşur vs krem falan kullan demişti tamam demiştim. Hamileliğimin ilk başlarından itibaren Dalin bebe yağı sürdüm karnıma gogsume ve bacaklarıma hiç bir yerimde acilma meydana gelmedi. 

Her neyse son haftalarim doğum yaklaşıyor. Doktorum maşallah dedi sen nasıl korudun kendini hiç acilman olmamış :) dedim Dalin bebe yağı ile korudum. Diğer hastalarıma da soylicem demişti bayağı başarılı olmuş :D

9 Cevaplar

0 oy
(772 puan) tarafından
Bence o genlerdenve aldığın kiloylada alakalı ben bişi kullanmadım arada bi zeytin yağı sürdüm ve kaşındığı zaman kesinlikle kaşımadım atletin üstünden elimle ovuyodum. Doğurdum ettim karnımda hiç bişi yok çok şükür
(1,072 puan) tarafından
Çok şükür canım. Tabikii olabilir
(847 puan) tarafından
Bende kasininca direk zeytin yağı sürüyorum normalde suruyorum
(1,072 puan) tarafından
İnsaAllah faydası olur canım. Doğuma kadar bırakmamak gerekiyor. Ama ben bebeyaginin çok faydasını gördüm diyebilirim
-Reklam-
0 oy
(847 puan) tarafından
Çok güzel canım kırmızı çizgi bile.olmadimi göbek etrafında var ama yakından bakınca gözüküyor. Zeytin yağı kullanıyorum.
(1,072 puan) tarafından
Hiç bir şey olmadı canım.  Ama kesinlikle bırakma doğumuna kadar. Çünkü doğuma gidecegin hafta bile önemli
(847 puan) tarafından
Yok yok hep sürüyorum. Kırmızı çizgi çatlak mi ya. Değil galiba çatlak dikiş izi gibi oluyor demi allahkorusun
(1,072 puan) tarafından
Göbeğinin üzerinde ve altında olan çizgi çatlak değil canım. O hamilelikle kendini belli ediyor doğumdan sonra gecer. O çizgi herkeste oluyor bende de vardı ama teninden dolayı pek belli olmuyor du
(847 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah ♥️
(1,072 puan) tarafından
Rica ederim canim ❤
0 oy
(671 puan) tarafından
İlk doğumdan sadece bacaklarimda oldu çatlak karnımı kremle korudum tahmin edemedim catlycgni oranın şimdi daha çok cikck gibi karnim simddi büyük
(1,072 puan) tarafından
İnsaAllah çatlamaz canım. İlk doğumda olduysa şimdide biraz olacaktır. Ama dikkat etmek senin elinde. Kullanmaya devam et bakalim
0 oy
(501 puan) tarafından
Canım o genlerlerle ve vücudunla alakalı birşey.. ben hiç birşey kullanmadım bir tane çatlağım yok
(1,072 puan) tarafından
Doğrudur canım o zaman. Benim anlamlar da fazlasıyla oldu bende de olur diye korkmuştum ama olmadı şükür
0 oy
tarafından
Ben neler kullandım 38e kadar bi tane çatlamadım 38den snra haritaaa
(1,072 puan) tarafından
Hadi yaa tuhh olacağı varmış o zaman
0 oy
(90 puan) tarafından
yok canm.o genetik bisey yaa bende cok beyaz tenliyim normald ben bekarligimdan beri kremlerle.losyonlarla yaglarla vucuduma bakim yapan biriyim  vehamilelikte karinda catlak olabilicegini hic bilmiyordum annemde vardi ama kilodan kaynakli diye biliyodum neyse hamileligim basindan beri bnde  gunluk 2 sise dalin yagi hemde zeytin ve avakado ozlu olndan nemlendiriler  vs kremler dogum yapana kadr kullandim ama hmileligim 6.ayinda karnim catlamaya basladi mor mor hemdee kollarimda ve basenlerde diz arkasii catlaklarla dolu ustelik  annemde var teyzelerimin 3unde vad 2 sinde yok ve anneannem okadar beyaz ki suan yazi 70 vucutun heryerinde catlak var kaynanmda beyaz tenli karnida bir cizik bile yok kizlarindada yok genetikle alakali
(1,072 puan) tarafından
Kötü olmuş o zaman yaa. ama geçirme yöntemleri varmış galiba
(90 puan) tarafından
lazerdir bencee cunku en pahali en markali en ucuz kremler yaglar losyonlar aldim hic biri ise yaramadi gecmedii renkleri acilfi sadecee napalim Buda Allahtann yapacak biseh yok :))
(1,072 puan) tarafından
Evet öyle doğru diyorsun. Hem kadınlar varisleriyle hamilelik çizgileriyle güzeldir kii :))
(90 puan) tarafından
yanii ;)) turk.kadiniyizz bizzz catlagimzda.olur selulutumuzde olur varislerimizde.olur :)) begenen boyle begensinn begenmeyen daha beterinee kalsin insallah ;)))
(1,072 puan) tarafından
Hahahha öyle tabi yaaaa
0 oy
tarafından
Ben hiç bişey sürmedim hiç çatlamadi canim 
(1,072 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından

Canım o genlerle alakalı eşimin kızı daha15 yaşında ve boyu uzun ve zayıf az bi kilo almış kalcasının üstü çatlamış 

Ama yinede faydası olmuştur zamanında bende kullandım 
(1,072 puan) tarafından
En azından dikkat ettim de oldu dersin öyle değil mi.
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Bende tüm hamileligim boyunca kullandım hiç sorunum olmadı. Pahalı kremlere falan gerek yok.
(1,072 puan) tarafından
Aynen canım benim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 174 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,873 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 608 göst.
0 oy
7 cevap 136 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,965 soru

11,343,685 cevap

34,809 kullanıcı

...