0 oy
779 göst.
Diğer kategorisinde (1,363 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

2.5yas kizima dün parka gitmemek icin baban seni yarın büyük parka götürcekmis dedim. Demez olaydim. 

Gece 100kere uyandi oglen uykuya yatana kadar büyük park diye sayikladi. Uyandi hala büyük park diyo çıldırcam

hayalindeki büyük park neresi bilemiyorum .

Not:parka götürcez zaten sadece esimin uyanmasini bekliyoruz. Bu kadar diretmesi tuhafima gitti

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kıyamam ya canım benim eşin götürsün bir lunaparka yazık

Tutmayacağınız sözleri vermeyin çocuklara lütfen 
(1,141 puan) tarafından
Ben de bir hadis okumuştum.orda da çok günah olduğunu söylüyor peygamberimiz.
Gerçi babasını bekliyormuslar uyanması için.
Büyük bir parka g9türüverirler :)
-Reklam-
+1 oy
(6,440 puan) tarafından
Evet bana annem demişti yiyecek konusunda da kandırma diye en küçüğü tamam uyu yarın dondurma alcam dedim çok istiyordu ama hasta diye vermiyordum kalktı dondurmayı söyledi sabahın köründe hemen verdim ağzımdan çıkanları yapmaya çalışıyorum unutmuyorlar yani 
0 oy
(4,887 puan) tarafından
Bu yüzden küçük bişey olmaz unutur anlamaz dememek lazım sonra laf dinlemeyince çocuklara kızılır halbuki verilen sözler tutulmayinca çocukların güveni zedelenir aynısını yapar kendileri de
(1,363 puan) tarafından
Gece artik sinir krizi gecircektim. Park icin uyanmadi belki ama kafasinda döndü durdu demek
0 oy
tarafından
Çocuklara asla tutamayacağınız sözler vermeyin, unutmazlar, güvenlerini kaybedersiniz. Bence büyük bir park bulup götürün :)
(1,363 puan) tarafından
Hic gormedigi baska mahallede binparka götürcem umarim kanar
tarafından
Tabi ki olur, yeter ki götürün, rüyasına bile girmiştir kuzunun :))
0 oy
(3,828 puan) tarafından
Çocuğun sana güveni kırılacak böylece eşin götürsün bi yere bari
(1,363 puan) tarafından
Götürcez tabi canim esimin uyanmasini bekliyoruz
(3,828 puan) tarafından
Heh iyi bari canım inşallah hayal ettiği gibi bi yer tutturursunuz :)
0 oy
(2,649 puan) tarafından
yiğenimde küçükken öyleydi söylenen yapılana kadar asla unutmazdı 
(1,363 puan) tarafından
Valla bu zamana kadar bu kadar direttigi olmazdi hic. Dedigimizi yapariz bide
(2,649 puan) tarafından
Büyüyo canım normal
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Bir şeyi dediyseniz yapmanız gerekli ama öbür türlü çocuğu kandırmak oluyor hadis bile var . Ama vaktinden önce diyince yapacaksan bile insanın anasını ağlatıyor bu veletler (⁠≧⁠▽⁠≦⁠)
(1,363 puan) tarafından
Zaten götürcem ama babasinin uyanmasi lazim. Kandirmak maksatli söylemedimama bu kadar diretmedi hem çıldirtti hem düsündurdü. Hava buz olsa bile parka götürdugumz halde bide hic götürmesek napcak bize
(7,256 puan) tarafından
Bu zamanın çocukları çok fena benimki de üç yaşında aynısı valla
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Ayy çok tatlı maşallah :))) evet artık çok düşünmen lazım canım :)) birde biz çocukken akrabamıza gidecemiz zaman anneleri 2 hafta öncesinden söylemiş bizim gelcemizi. Çocuklar iki hafta camlardan bizleri izlemişler :)) ne zaman gelcekler ne zaman diye :)) annelerini yemişler bunlara da dikkat et :))
0 oy
(972 puan) tarafından
Bilhassa çocuklarımızın gözünde yalancı biri olmamak için her söylediğimizde dikkat etmeliyiz şaka da olsa asla yalan söylememeli verdiğimiz sözü de mutlaka yerine getirmeliyiz
(1,363 puan) tarafından
Kesinlikle dogru babasi uyansin parka gitcez bakalim
0 oy
(1,170 puan) tarafından
disarisi soguk mesela oyun alanlarina götürebilirsiniz hem degisik olur avm lerde falan da varya
(1,363 puan) tarafından
Valla karli soguk havalarda bile götürmuslugumuz var o konuda hic kismam:)sorun şu an hayalindeki büyük parki bulmak
(1,170 puan) tarafından
işte orasi hem degisik hemde park gibi o açıdan dedim digerlerini hep görüyor zaten
0 oy
(13,900 puan) tarafından

Biz unutacaklarini düşünüyoruz ama asla unutmuyorlar 

0 oy
tarafından
Heves etmiş annesi 
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Çocuk işte verilen sözü unutmuyor çok tatlı 
0 oy
(3,758 puan) tarafından
AVM lerden oluyor yani bizim burdaki de var bayağı büyük bir yer çocuklar çok seviyor oyun atölyeleri dahi var öyle bir yer varsa iyi olurdu 
0 oy
(48,974 puan) tarafından
cocuklar takıntılı oluyo ve unutmuyor 
0 oy
(3,255 puan) tarafından

Ahahaha kahkaha attım. Ama çoçuklar gerçekten böyleeee:D

(3,255 puan) tarafından
Lise 10 da fqlan annem sulu boya alacağı sözünü vermişdi. Bende tarihi ve saatı not almışdım. Unutdum gitti. Almadı yani. Tam 1 sene sonra o not karşıma çıkınca bi güvenim kırılmışdı yaaa. Bak onu hatırladımm.
0 oy
(25,223 puan) tarafından
2 hafta önce oğlum öğlen uykusunda birden ağlama krizine girdi rüya gördü heralde saklnleştiremedim çok fenaydı elini yüzünü yıkadım sakin ol oğlum bak seni tırtıla götüreyim avm ye trene de bin olur mu dedim. O ara duymadı bile ağlamaktan. Neyse sakinleşti Aradan yarın saat geçti dolabı açtı montunu aldı şapkasını aldı anne tırtıl mavi tırtıl sarı tırtıl siyah metrobüs demeye başladı. Metrobüs le gidiyoruzda avm ye hep. Ulan sen onu duymuşmuydun ki ben öylesine demiştim :D havada nasıl soguk ama mecburen götürdüm tırtıla da bindi trene de napayım laf agızdan çıktı bikere o güveni sarsamam:) 
(1,363 puan) tarafından
Valla her sey onlar icin keske biraz daha sakin olsalar bu kadar şeye
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Canm kızm 2 yaşnda bişy söylerken bnde çk dikkatli knuşm ya çalışıyorum çnkü kaset gibiler hemn kayıt ediyolr 

Eşm vardiyalı çalışıyo baba işe gitti diyorm mesla bazn ağlıck gbi olyo ama gelrken. Mama getirck diyorm sabh geldiği zamn kapıyı açıyo baba hani mama diyo 

Yda geçn kmşunn kızı vurmş kızıma o sna ne yaptı diyince hemn gösteryo böle yapıyo diyo 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 204 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
13 Haziran 2024 Aile kategorisinde baltopagiannesi (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (735 puan) tarafından soruldu

385,049 soru

11,516,173 cevap

35,176 kullanıcı

...