0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde (736 puan) tarafından
Kizlar esimin isini degistirmek istiyodu.hergun yoruldum dayanamiyorum biktim diyip duruyodu ne bi sosyal faliyet ne biyere gidiyim me nisey yapiyim hic bisey yoktu bu yazi evde kapanarak gecirdik oda farkinda mutsuzum hergun mutsuz uyaniyorum soyle noyle bende birak bu isi diyodum  25 uildir bu isin icinde tamam birakmak zor geliyo korkulari var anladim ama olmuyosa ugrasma cocuklari dusunuyorum dedi onlar icin calisiyorum dedi bende diyorumki evimiz var iki tane daha dukkaanimizda var yeter rahatima bak artik diyorum kendide hergun isyanda gecen mudurleri aramis biz birakiyoz demis babasi buda ilk sevindi sonra korktu sonra bugun geldi mudur guzel konusmus bunlarda tamam yapariz isimizi demis birakcaz dememis .yanj bende esim gelince sordum noldu ne dedi mudur diye .basladi suratin 5 karis mutlu degilsin noluyo sana hayirdir  soru soruyorum ne diyim daha dedim adam ne dedi diyorum dedim abuk subuk konusuyosun diyo ne konusuyorum diyorum nebiliyim ne niliyim sinir etti beni ben seni dusunuyorum istemiyorum nu isi yapmani dedim zaman kotu demeye basladi çocuklar icin  calisiyomjs kendi nolcak yarin para var diye belki okumayacaklar adam motora baglamis hic nisey dusunmuyo. Sinir ya yemekte yemedi 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum iyi hoş dusunmussun de bu işten cıksa napıcak mesela ne planladınız 
(736 puan) tarafından
Beya esya tamiri montaj yapiyolar satisa don diyorum kimseyle ugrama diyorum ben iki sene sonra birakcaz diyo bukezde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkide öyle çıkmak istiyor ama çıkamıyor çok sıkıntılı stresli bi işi var ama bi düşünüyor bıraksam başka işi yapmam edemem diyip susuyor 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 585 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 778 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 615 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,100 göst.