0 oy
337 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (150 puan) tarafından
İlk cocuguma ilaç tedavisiyle hamile kaldım ikinciye tedavisiz hamile kalan varmi

15 Cevaplar

0 oy
(15,150 puan) tarafından
İlaç tedavisiyle ne kadar sürede hamile kaldın dostum 
(150 puan) tarafından
3 ay sürdü canim
(15,150 puan) tarafından
İyi masallah kısa sürede hem de. Ne tür bi ilac verdi doktor peki. Kardesimde de var da polikistik . O daha bekar. O yüzden soruyorum
(150 puan) tarafından
Klomen diye bir ilaç verdi yumurtalıkları büyütüyor canim
(15,150 puan) tarafından
Anladım dostum çok sağol bilgi için
-Reklam-
0 oy
(8,860 puan) tarafından

Benim de vardır canım. İlk gebeliğimde tedavisiz hamile kaldım. Sonra doğumla beraber gitti kistim. Şimdi de ikinciye hamileyim. Korunurken oldu bu da hatta. Doktorum çok verimli vücudun varmış diyo :D

(2,769 puan) tarafından
Benim bebegim şuan 11 aylik olmak uzere kilom 84 bende istyorum ama sezryan dogum yaptim oyuzden korkuyorum
(8,860 puan) tarafından
Benim kazayla olmasaydı bir bucuk yaşına kadar bekleyip öyle ikinci çocugu yapmaktı planımız. Ama kısmet. İyiki olmuş diyorum ama emziriyosanz bence biraz daha beklemekte fayda var.
(2,769 puan) tarafından
Evet emzryorum canm
(8,860 puan) tarafından
En azından bir bucuk yaşına kadar emzir. Ben 14 aylıkken bıraktırmak zorunda kaldm. Sonra olur inşallah. Arasını çok açmamak da en güzeli.
(2,769 puan) tarafından
Tamam canm cok sagop
0 oy
(5,269 puan) tarafından
Ilk hamilelikte 9 ay gibi ni süre ilaç tedavisi gördüm öyle hamile kaldım 2. Yi isteyerek 7 ay korunmayi keserek tedavisiz hamile kaldım. Doktor polikistik over in var zayıf olduğun için gebe kalmışsın dedi 

Eğer kilon yoksa hamile kalırsın bence benim gibi
(5,269 puan) tarafından
Valla canım ekmek şeker abur cubur makarna hamur işi vb yiyecekleri kestim çok nadir yerdim.
Gün-de 1 2 saat kadar yürürdüm.
Sebze meyve baya yerdim. O şekilde verdim
.şuan 62 63 arası kilom
(2,769 puan) tarafından
Bebegim kucuk yuruyus yapmam cok zor cok acikiyorum ve hep yemek yemek istyorum fobi gibi oldu bende yatmadan once neler yiyorsn
(5,269 puan) tarafından
Haklısın hava soğuk cikaramazsın. Benimde bebeğim küçüktü 2 çocukla cikiyodum bebek arabasına koyup. Ama havalar güzeldi yaz günüydü.
Evde spor yap mesela
Yemek yaptın yanına çorba yap yada yanına yoğurt koy bi kase ye
Akşam çok çok acıktın yoğurda maydanoz doğra o şekilde ye.verirsin yeterki iste
(2,769 puan) tarafından
Cok sağol canm deniycem insaAllah Allah razı olsun
(5,269 puan) tarafından
Sendende Allah razı olsun canım
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Elhamdülillah 7 aylık hamileyim şuan 
0 oy
tarafından
Polikistik over artık neredeyse herkeste var. Eğer regli oluyorsan hamile de kalırsın ama düzensizse kalamazsın. Kafanı takma bence. 
0 oy
(4 puan) tarafından
Ben de polikistik över vardı ilaç kullanmdn sadece ekmeği hayatımdan çıkararak hamile kaldım vede bu benim ikinci hamileliğim yani ilaç kullanmdn polik geçti bnde 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben ikisine de 3 tüp bebekten sonra tedavisiz hamile kaldım ilkini dogurduktan 5 ay sonra adet oldum bi daha olmadım oğlum 6 aylikti hamile olduğumu öğrendim 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Bende tüp Bebek yoluyla çocuk sahibi oldum şuan iki buçuk yaşında.. Rabbime şükürler olsun.. ikinci olurmu aceba kendiliginden.heo düşünürüm nasip tabiki 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Canm okadar tedaviyle olmadı enson saldık artık tedavisiz 1 ilk çocuğuma hamile kaldım şmdi 2 yaşına giricek ilk üğraştırdı 2 yi ne zmn olurusuna bıraktık şmdi 2 aylık hamileyim polikistik over var bnde de
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben kaldım cnm  hayıt suyu içtim pco için sonrasında hamile kaldım 
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Ben ilkine klomen ile kalmıştım rabbim üç yıl aradan sonra tekrar nasip etmişti ama maalesef kalbi durdu kürtaj ile sonuçlandı rabbim tekrarını nasip etsin inşallah :( Dün muayene de kist gözükmüyor muhtemelen kanama birlikte o da gitmiştir dedi sanırım zayıfladığım için suan kendini belli etmiyor 
0 oy
tarafından
Kuzenim ilk çocuğuna bile tedavisiz hamile kaldı..
0 oy
(613 puan) tarafından
İkisine de tedavisiz kaldım PKOS um da baya ileri seviyede
0 oy
(1,549 puan) tarafından
İleri derecede pikokuyum üç hamilelik elde ettim hayıt tohumu ile bana da tedavisiz olmaz dediler tedavi oldum olmadı sonra kadınlar kulübünde hayıt tohumu gördüm aldım o ay hamile kaldım kullanmak istersen özelden yaz tarif verim zaten çok basit ucuz bişey canım 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Darisida arkadaşımiin basina tedavi görüyor postu görünce o aklima geldi. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 126 göst.
0 oy
14 cevap 159 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 219 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ceren Durgun (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 275 göst.

379,114 soru

11,348,196 cevap

34,813 kullanıcı

...