0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
Sahsen 5. Snfmiyim neym ip atlarken bpantolonum dusmustu skka gbi herkez glmustu

9 Cevaplar

0 oy
(3,229 puan) tarafından
Nerden aklına geldi. Unut yavru unut gitsin
(133 puan) tarafından
Ay be bilim gi sohbet olsun dye  
(3,229 puan) tarafından
Lise bitiyordu. Mezun günümdü. Annem abim geldiler. Oynadık ettik. Eve dönüyorduk. Sokakda bizden başka kimse yoktu. Annemin altdan giydiği  gecelik gibi uzun etek gibi, yun gibi bi giysisi vardı. Eskiden kadınlar çok giyerdi. Yol yürüdüğü yerde yere düşmüştü. Kadın giyerken nasıl kollarını boynunu geçirmemiş, nasıl gün boyu düşmemiş hepsi muamma.
-Reklam-
0 oy
(7,337 puan) tarafından
Ben inekleri çok severim cok bakarım anlarım biraz bıkere inekleri yerine koyoz dayım bana bıraktı hem yukardan gıtmesınler uğrasıyom hem aşadan gitmesinler diye yerlerine girsinler diye kacırmışım birini bokluğa girdi dayım çok kızmıştı utandım hemde çok kırıldım çektim gıtım diyer dayım onla küstüm dayım özür dilemişti hadi barışam diye sonra barıştık
(133 puan) tarafından
Ay iyi bari gulum
0 oy
(802 puan) tarafından
3 sınıfa gidiyordum asla unutmam ozamanlar imkan yoktu önlüğün altina pijama giymistim annem dikmişti oyun oynuyorduk arkadaşlarla yorulup oturmustum karsida oturan arkadaş pijaman yırtık heryerin gorunuyor demisti butun arkadaslarin icinde okadar utanmistim ki asla unutmam
(7,172 puan) tarafından
Ahhh canım benim o küçük çocuğa sarilasim geldi
(802 puan) tarafından
ahhh canim hic sorma okadar utanmistim ki 24 yaşındayım hala aklimda
(133 puan) tarafından
Kiyamam ya cins cins insanlar dalga gecneyi severler zaten **** oluyom byle insanlara
0 oy
(7,899 puan) tarafından
Herkes masum şeyler yazmış ben eşimle mercimegi fırına vercekjen basildim Allah'tan kapı kilitliydj kaynım durmadan kapıya vurdu yenge yenge diye anladida ztn içerde ne olduğunu yer yarilsin içine gireyim dedim o an
(7,172 puan) tarafından
O niye bile bile kapıya vuruyor ki
(7,899 puan) tarafından
Komşu gelmis birşey istiyormus
(133 puan) tarafından
Ya havle gtseydi keske ne sacmalik anladiysa gtsin yani ne gerek var israrla vurmaya ya havle
(7,899 puan) tarafından
Sorma bir kere kız kardeşi bir kere annesi kapıya vurdu ztn birlik otuyorduk 2 yıldır ayrı evdeyim ne zmn yakinlassak aklım kapıda kilitlerim kontrol ederim ve evde kimsede yok sadece 2 çocuğum ikiside küçük bilinç altıma yerlesmis
(133 puan) tarafından
Normal gulum ben bile esim ayda bi gelir iliskiye yelteniriz kapiyi falan kitlettirim ne olur ne olmaz diye annem aniden cikio geliyo bizim dis kapinin seside ckmiyo
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Canım ben negatif şeyleri hiç hatırlamıyorum sılınmiştır otomatik 
(133 puan) tarafından
Keske bnmde oyle olsa gulum
(12,498 puan) tarafından
Senin elinde geçmişe takılıp kalmak sadece seni gerıye sürükler
(133 puan) tarafından
Yillardir cikamadim cikamiyorumda unuttum desemde yeri gelir htrlarm esimde en buyuk destekcim sag olsun
(12,498 puan) tarafından
Canım doğrudur herkes ne yaşadığını kendi bilir ama hayatını yönetmek senın elinde
İnan ki  bugüne kadar hiç afedilmeyecek unutulmayacak şeyler yaşamişimdır ama hiç birini dönüp hatırlamam
Eşinin sana destek çıkması çok güzel bir şey ❤
İnşallah mutluluğunuz daim olsun
(133 puan) tarafından
Tesekkur ederim gulum sagolasin
0 oy
(1,405 puan) tarafından
lise de Bi grup erkek merdiven dibinde bende süzüle suzele inerken aşağıya yuvarlandım. içlerinde kocam da vardı. ozman nefret ediyrodum :) 
(133 puan) tarafından
Allah seni biyerine bisi olmadi dimi kiz sakar nazar etmisler seni
(1,405 puan) tarafından
pocugum kaydı valla hala ağrısını çekerim. o an kocam bana vuruldu zaten :))
0 oy
(6,755 puan) tarafından
Hamileydim son zamanar kalkip oturamiyorum ramazan bi de kaynanamlarda kaliyoruz üstümü giyincem diye gittim odaya karnimdan dik durwmiyorum ki top gibiyim mecbur tisilaya tisilaya oturarak giyiniyorum pat bi kapı açıldı kaynım hemen kapattı ama ben atlet kilotum 
(2,687 puan) tarafından
Ayyyy bak bu kotu olmuşssss
(133 puan) tarafından
Insan bi kapiyi calar ne bicim is bu esimin ailesinden biri oyle grcek benim esim dycak ha katliam cikar valla o yuzden herkez kapiyi calar bende dahil biyere gttigimdede calarim
(6,755 puan) tarafından
Ya bizim durum baskaydi çocuğun bi suçu yok ben önce kaynanamın yanında mutfaktaydik sonra herkes yattı sandım öyle güvenerek soyundum eşim kaynimin şarjını almış geri yerine koymamış o da beni mutfakta sanmış ondan bizim odaya girmiş eşimin haberi de yok ben çok utandım kaynım utandı kaynanama söyledim ondan sonra anahtar verdi bidahada öyle bişey olmadı

İlgili sorular

+2 oy
3 cevap 201 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Burcu_24 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,168 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.

377,755 soru

11,306,325 cevap

34,734 kullanıcı

...