0 oy
186 göst.
Aile kategorisinde (1,629 puan) tarafından
3yildir ne ailesine ne eşime bi yaranamadım bi sewilmedim  ya okadar kavgamız okadar  zamanımız geçti ama olmuyo be 7de kalktım tost yaptım ellerine sağlık diyeceğine taş gibi yapmışın gözümden geldi yaşlar ya her şeyimde kusur çocuğa verdim tost bu çocuk bundan doymaz yemek yedir söyle böyle sanki ac bırakıcam söylendim beni sewmedigi okdar belli ki ne sewmesi ne sayması var okdar yoruldum ki. Dün annesi gile gittik güya 3 saat sonra gelip alicakti 11de gittim 7 geldi ac susuz kaldım gelmiş hic bisey yokmuş gibi dawraniyir biliyor orda yemek yemediğini ben ne yapcam bunla kendimi birgun değerli görmedim gözünden 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendi değerini o değil sen belirlersin önce çocuğun sonra kendini düşün sonra istersen kocanı düşünürsün sana birşey diyeyim mi umursamadığın zaman değerli oluyorsun niye gözün doluyor laf dedi diye duymazdan gel yaptın mı yaptın yerse yer yemezse aç kalır 
(1,629 puan) tarafından
Benim eşim takmaz zaten aglamami üzülmez bile o derce düşünüyorum ama bazen çok bosluguma geliyor üzülüyorum dediği batıyor bende mutlu olmak istiyorum ne biliyim eline sağlık canım dese tam yok
-Reklam-
0 oy
(2,763 puan) tarafından

Dikkate alma bazıları ergenlikten çıkamamış oluyor anakuzusu huysuz çocuk modunda erkeklerin bir çoğu valla erkek milleti için üzülup moral bozmaya degmez 

Bide uzuldugunu hissedince daha çok zalimlasam erkekler oluyo teyzem hep der erkek yanında asla aglamayacaksin katılıyorum cnku bunu bile marifet sayiyolar 
(1,629 puan) tarafından
Dediğin doğrudur ama insanın zoruna gidiyor hep hazırlamam kahvaltı ama gelip laf demesi hic bisey den anlamaz ama hersey de bilgisi war
(2,763 puan) tarafından
Zaten hiçbir şeyden anlamayan kesim dili pabuç gibi oluyo her lafını duyma bence takma
Sürekli elestiriyorsa seni onun derdi kendiyle senden çıkarıyor hıncını zor bir durum mesela eniştem de çok titizdir dili sivridir huysuzdur çocukken anne sevgisi görmemiş böyle bir karakter geliştirmiş teyzm hiçbir zaman ciddiye almamıştır sözlerini şimdilerde bir parça daha iyi eniştem de  evlilik gerçekten zor bir muesssese
(1,629 puan) tarafından
Benim kide hala ana şewgi si bilmez değer bilmez kıymet bilmez ama anasını g.. T ayrılmaz tabi eleştiri bisey olur ama carcar bacım susmuyor dönek anası ewden kovuyor 3 sonra gidiyor daha neler çok yoruyor takmak istemiyorum ama elden bisey gelmiyor ailem uzak kimsem yok onu aile görüyorum oda aile değil akrep gibi hersey oldum ama ben aile olmadim
(2,763 puan) tarafından
Aynı skntilardan bende muzdaribim Rabbim evimize huzur mutluluk versin
0 oy
tarafından
Valla degmez otur hungur hungur agla o gider misil misil uyur.snra acikir o halde yine yemek ister dedgni unutr .guclu ol saglam dur yikilma.vallahi allah icin yapiyorum ben cogu seyi onunki can sıkmak moral bozmak seviniyorlar cunku aci cektirdikce.uyanik ol
(1,629 puan) tarafından
Ben ona okadar iyi dawrandim okdar kendini acıdırdi yaw dedun
tarafından
Evet auni benimki de oyle artik timsah gozyaslarinin zerresine inanmam
0 oy
(27 puan) tarafından
Allah onlara hak ettiğini versin. Eşime de derim keşke senin gibi biri çıksaydı karşına dili iki karış maalesef öyle seninki gibi her şeye eleştiri her şeye bir şey her gelen yemeğimi beğenir. İltifat eder o zar zor binde bir bir şeye eh işte olmuş der komşu kupkuru yemeği getirse ne güzel der ben o kadar uğraşırım mırın kırın eder. Artık kendi sevdiğim şeyleri yapıyorum. Çok da hak etmiyorlar. 
(1,629 puan) tarafından
Amin kuzum keşke benim eşimde çıksaydı benim kide öyle zewkine göre bende ne bulursam yaparım karnımı doyurum normal ekmekle kuru oluyo tost bunun oda farkında ama ben yaptığımı beceriksiz olduğumu düşünüyor bunlar boş tamm lafının sözünün eri değil
(27 puan) tarafından
Nankörlük ne diyeceksin. Ne halleri varsa görsünler.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 725 göst.
25 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 1,651 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Merall (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 619 göst.
10 Haziran 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.