0 oy
308 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Allah'ım o kadar kötü geçen bir salgın ki her tarafım ağrıyo mide bulantısı ishal baş ağrısı boğaz ağrısı hiç bir şey yemiyorum

İki günde iki kilo verdim resmen 

Sizlerde şifayı kaptanız mı 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktora gitti mie
tarafından
İğne oldum ama geçmedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sorcam canm ya 10 gün önce iyileştim 1 at çektik resmen bende kzıımda maf olduk
tarafından
Gerçekten çok kötü
En çokta mide bulantısı var sende de o oluyor mu
tarafından
Miğde bulantısı ateş kuru öksürük baş ağrısı kemik ağrısı en çokta boğaz ağrısı maf etti beni
0 oy
(732 puan) tarafından
Oğlum bir aydır hep böyle hasta düşüyo
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Rabbim bu günlerimizi aratmasın ama sanki artarak devam edecek gibi geliyor bana 

Nüfus azaltma projesine hepimiz dahiliz neticede
0 oy
(763 puan) tarafından
Bir buçuk ay süründüm geçmek bilmedi ama doktora gtmedim evde aferin boğaz spreyi filan kullandım oğlumda iki haftada anca toparladı şurubu zorla içiriyodk artık çoğu zaman ağzından tükürüyodu ayy çok zor zamanlardı 
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm domuz gribi dediğin bu ben 1hafta önce oldum 2 hafta diyelim hatta ağzıma bir lokma girmiyordu cnm istemiyordu halsizdim uyku isteyi geliyor titriyordum ishal bir yana baş ağrısı üşüme v.b 2 parol aynı anda gece yatmadan iç cnm 1bardak su ile birtane sarımsak ağzında kır yut yatmadan önce yap bunu yorgana sarıl sabaha iyileşiyorum yanına 2 3 tane atlet al cnm bunu yapınca su gibi terliyorum çünkü çorap giy birde 
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Tam  10 gün boğaz ağrısı çektim bademciklerim fena sismis şekildeydi ilk defa bu şekilde bibagri çektim canm özellikle geceleri o boğaz ağrısı kabus gibiydi yaa vucudumda da ağrılar oluştu benm kaburgalarım ağrıyordu çocuklarım hala oksuruyo belki 1 ay oldu oksurukleri gecmedi
0 oy
(4,119 puan) tarafından
Tami tamina 10 gundur cekiyorum öksürük miras kaldi resmen bende 1 haftada 3 kilo vermişim senin şikayetlerin vardi doktora gittim ilac verdi gram fayda etmedi iki kere igne vurdu yok cok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 417 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
0 oy
9 cevap 158 göst.

379,069 soru

11,345,865 cevap

34,812 kullanıcı

...