0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından

Kızlar bu yaşanan akran zorbalığı mi izlediniz mi toplamda 10 kişi engelli olan bı yavrucaga zorbalık yapıp şinav çektiriyor dans ettirmeye çalıştırıp hakeret edip dövüyorlar izleyince içim yandı umarım o çocuklar cezalarını bulup okuldan temelli atılırlar hatta hapis cezası bile çekmelerini isterimki bu tipler büyüdüklerinde zaten tam bı suç makinası olur

herkes evladına sıkı sıkıya sahip çıksın 3 5 çakala yem etmeyelim

7 Cevaplar

+1 oy
(187 puan) tarafından

Okularda peygamber ahlakı istiyoruz :(

-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Aynen öyle canım ee okulda mı oluyor öğretmen uada başka kimse dur demiyor mu
tarafından
Öğretmen her dk çocuklarla olamaz .Tenefüste öğretmenin dinlenme saatidir.Nobetci öğretmenin de 10 tane gözü kulağı olmadığına göre başka sınıfları kontrol ederken olmuştur .Burda sorgulamanın gereken bu çocukların ailesi .Eğitim ailede başlar .Ahlak eğitimi ailede verilir .Okulda kazanılmaz .Bunlarda terbiye ve ahlak yok maalesef.
(6,441 puan) tarafından
10 tane göze kulağa gerek mi var yüz öğrencide zorbalık yapmıyor ya şu gurubu görse yeter yada gören birileri öğretmene şikayet edebilir
tarafından
Bunlardan cooook var kuzu .Lisede öğretmenlik yaptım ,biliyorum.
(10,384 puan) tarafından
Öğretmen çobanlık yapamaz bu davarlara. Ana babası yok mu bunları nasıl yetiştirmişler demek daha doğru. Bizim okul 1200 kişi koridorun iki ucu 5 dk da ancak gidiliyor. Bu boş derste de olmuş olabilir öğlen arası da. Uzaklaştırma alırlar. Sonrası da en fazla veliyi ikna edip okul değişikliği
tarafından
Nagisim kesinlikle öyle .Katılıyorum sonuna kadar sana .
0 oy
tarafından

Görmedim canım Allahim evlatlarımızı korusun nasıl bir hale geldik :(

(679 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Gördüm çok da üzüldüm diyecek söz bulamiyorum
0 oy
tarafından
Haberlere cikti Allah bildigi gibi yapsin 
(679 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Terbiye ve ahlak  cocugun ilk öğretmeni olan anne baba tarafından benimsetilir .Aile bunları cocuga asilamadiysa ne öğretmen ne de okul egitebilir .

Bu çocuklara bakınca ailelerinin nasıl bireyler olduğunu tahmin edebiliyorum ve üzülüyorum.Ceza alması gereken onlar ,yani aileleri .

Yitip giden bir nesil .Ben ezik büyüdüm çocuğum ezilmesin diye istediği her şeyi yapmasına müsaade eden anne baba ve sonucunda doyumsuz ,ahlaktan yoksun zorba cocuklar ...

Çok uzucu.
(679 puan) tarafından
Aynn bende hep şunu savunurum eğitim ailede başlar özellikle ahlak eğitimi Z kuşagi diye diye iyice şimarttilar
tarafından
Ayni seyleri yazacaktim canim. Ellerine saglik. +++
(3,272 puan) tarafından
Çok çok doğru söylemişsin şerifeciğim. Çocuğun ahlakı ve karakteri zaten 0 6 yaş döneminde yerine oturmuş olur. Çocuklar ezilmesin ay benim ki onu nasıl vurdu dövdü diye içten içe sevinen ailelerin çocukları besbelli
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Verdikleri ceza on günlük uzaklaştırma .

Tabi çocuklara ceza olmamıştır bence okuldan uzaklaştırmalari 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 785 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde NSYhO (280 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 259 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,280 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,066 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Zambak (1,975 puan) tarafından soruldu
0 oy