0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kızlar pazartesi günü doğumum var Allah'ın izniyle ama hiç mutlu değilim oğlum hasta mahvoldu çocuğum ne yiyor ne içiyor gözleri şiş bugün acilde biseyle temizlediler üstüne serum taktı doktor kullandığımız ilaçlar hiç bir işe yaramadi ilk belirtilerde götürdüm çocuk çekmeden tedbir alayım dedim bugün doktor muayenede çok kötü olmuş dedi bir haftadir ateş 39.a çıkıyor geçiyor  ne yiyor ne içiyor yeridne oturmayan çocuğum uyumak istiyor  kahroldum napicam bilmiyorum oğlum iyileşmeden doğum yapmak istemiyorum ya :/ bugün hastenede gözünü temizlerken ağladı üstüne kokuna damar yolu açanadilar serumu taktiktan sonra akmadi diğeri koluna denedi taktı. O kadar ağladı ki bende ağlamaya başliycktm neredeyse annem aradı kendimi sıktım ağlamamak için şuanda da öyle 8 adet ilaç yazmış hangisini kullanicam şaşırdım kaldım içim paramparça Rabbim herkese acil şifalar versin İNŞALLAH evlat gerçekten canından öte 

7 Cevaplar

0 oy
(5,914 puan) tarafından
Zorunlu sezeryan mı? Yoksa siz mi tarih belirlediniz için rahat etmicekse 1 hafta ertele
(1,248 puan) tarafından
Zorunlu Sezaryen cnm devlet hastanesi doktorum gün verdi
-Reklam-
0 oy
(27 puan) tarafından
Allah şifa versin. Toparlanır inşallah. 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(13,853 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun benim oğlum budkr değil ama hastaydı ve ben kontrol günümde ağlaya ağlaya doğuma gittim suyum geldi on günüm vardi:ermm:ayilirken hep oğlum oğlum iyimi diye sayiklamisim gittgimde herkes oğlumu sormustu

0 oy
(914 puan) tarafından
Yâ evlatlars kiyilmiyor ki cânımmmm benim rabbim şifa versinnnnnn tez vakitte insaAllâh
0 oy
tarafından
Adenovirüsü mü çünkü ona benziyor
0 oy
(37 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim kızım da öyle bende ne verdiysem ateşi düşmedi sonra doktor brus diye bi ilaç verdi çok şükür ateşi düştü mutlaka o ilacı dene 
(1,248 puan) tarafından
Aynı ilacı vermiş bizede cnm akşam içirdim bugün serumdan sonra düzeldi ama şuan biraz dah iyi çok şükür sürekli terliyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 227 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Helinnn (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 203 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 233 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde -Bal_bocegi02 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 211 göst.