0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Yarın işe başlıyorum. Bebeğim daha 2 aylık. Hem mutluyum hem gergin. Mutsuz değilim. Tek tesellim haftada 2 gün çalışacağım ve ona babası bakacak. İnşallah her şey güzel olur :)

10 Cevaplar

+1 oy
(1,160 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun tatlım kendin için. Bebeğin için en en en iyisi hem kafan dağılır hem maddi gücün olur mis gibi
(2,746 puan) tarafından
Yaaaa <3 tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya Bellatrix, çok erken değil mi çok minik daha :)
(2,746 puan) tarafından
Evettt, çok minik lütfen öyle demeyin üzülüyorum. Onun için çalışıyorum zaten. Bu yılı bi atlatsam rabbim sağlık sıhhat verirse belki seneye ücretsiz izne çıkarım 1 yıl
tarafından
Bakacak kişi iyi bakıyorsa olabilir. Gerçi süt izni vs var. Ama bana göre çok minik ya insan dayanamıyor :)
(2,746 puan) tarafından
Süt iznimi kullanamıyorum maalesef. Derleri 2 güne sıkıştırdığıö için vakit kalmıyor ama okul evime çok yakın öğle arasında eve gelicem inşallah
tarafından
Öyleyse çok güzel en azından bakıcı sıkıntısı yok. Öğretmen mesleği bu konuda şanslı bence :)
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Canım iki gün bişey değil bes gün bebeginin yanında olacaksın yine öyle düşün hem her şey onun için.
(2,746 puan) tarafından
Aynen okul evime yakın zaten öğle aralarında ev de olucam
(7,675 puan) tarafından
Ooo hiç dertlenme o zaman:)
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Öğretmen misin
(1,297 puan) tarafından
Ooo iyi bişey demeidler mi. Bı kereyi Alaçam mirin.kirin ettiler az
tarafından
Benim farklı kurum. Yani biraz olaylar oldu ama umrumda olmadı. Bebeğim daha önemliydi sonuna kadar yürüdüm :)
(1,297 puan) tarafından
Bizde ücretsiz izne ayiriryorlar mecbur bırakıyorlar valla
tarafından
Maalesef izinler çok az. Mecbur bırakıyorlar işte. Bakacak kimsen varsa şanslısın. Yoksa çok zor oluyo
(1,297 puan) tarafından
Bakıcı . Bakacak kimse yok maalesef
0 oy
(13,771 puan) tarafından
Ne iş yapıyorsun canım benimde pazartesi başlamam lazım ücretsiz izin dilekçesi vereceğim ben eşim çalışıyor kayinvalidemler var ama onlara güvenip bırakamam hem çalışacak psikolojide değilim henüz :( 
(2,746 puan) tarafından
Öğretmenim, sen ne iş yapıyorsun
(13,771 puan) tarafından
Ben de öğretmenim tahmin ettim o yüzden sordum
(2,746 puan) tarafından
Ay ne güzel
0 oy
tarafından
2 gün birşey değil kız üzülme herşey onun için 
(2,746 puan) tarafından
Dimi okul evime çok yakın zaten öğle aralarında evdeyim Allah'ın izniyle boş derslerde filannda
tarafından
Çok iyi keşke herkes senin gibi olsa :) sanslisin
(2,746 puan) tarafından
Maşallah valla Allah herkese rahatlık nasip etsin. Aslında doğum izni 6 aya kadar olmalı
tarafından
Bebeğin açısından aslında öyle olmasi daha 2 aylık sana ihtiyaci var 2 gün 2 gündür ama yapacak birşey yok herşey onun geleceği için
0 oy
tarafından
Kuzum keşke yazmasaydın buraya. Linçlemeye bi ton insan gelir şimdi. Moralin bozulur.
(2,746 puan) tarafından
İşe başlıyorum diye mutsuz değilim ki. Aksine bana çoook iyi gelecek. Mesleğime aşığım. Biraz üretken olmak ev dışına çıkmak beni iyi hissettirecek. O yüzden linç edenler kendilerine baksın :)
tarafından
Tabiki iyi gelir. Ama işte çalışmayan anlamaz :(
0 oy
(48,947 puan) tarafından
Haftada iki gun cok iyi kiz hem babasi bakack oda ekstra iyiligi☺️
(2,746 puan) tarafından
Dimiiiiiii dimiii tesekkur ederim:))
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Şartların çok uyguuun :) çalışmak bence çok iyi geliyor. Ben kızımı 6 aylıkken bıraktım çok korkmuştum yapamıcam yada kızım alışamıcak diye amaa o mutlu oldukça ben daha da mutlu çalışıyorum. Eşinin böyle yapması mükemmel bişey. 
0 oy
(13,254 puan) tarafından
Babasının bakması güzel birşey aslında ☺️☺️
(2,746 puan) tarafından
Dimiiiiiii :)))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 309 göst.
10 Mart 2021 Aile kategorisinde Rtyww (1,474 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 184 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 229 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Helinnn (356 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 233 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde -Bal_bocegi02 (217 puan) tarafından soruldu

384,572 soru

11,504,298 cevap

35,159 kullanıcı

...