+1 oy
545 göst.
Aile kategorisinde (2,136 puan) tarafından

Kızlar herkese merhaba ben çoğunlukla sessiz takılan tayfayim her gün düzenli girerim ama cevap yazmam fazla.

Şimdi benim Bücür cadı daha 15 aylık  ama çok akıllı maşallah ☺️her annemlere gittiğimde kız kardeşimle oynar yaramazlık yapar ama halalari ne kadar sever hayran kurban çağırır hiç oralı olmaz bugün görümceme bir bakış attı gülmekten yıkıldım resmen inşallah ileride düzelir gerci bende teyzeleri mi daha çok seviyorum da neyseee....:D

Ha bide yılbaşı hakkında neler düşünüyorsunuz diiicem de şaka şaka:) benim de yılbaşı hakkında düşüncem bana kalsın bugün fazlasıyla konuşuldu :P

41 Cevaplar

+1 oy
(11,217 puan) tarafından

Teyzeciler olmassa zaten şaşarım. Cunku teyzeleri çok eglenceli ve kafa dengı:)

(2,136 puan) tarafından
Bende işte hep öyle denk geldim acaba istisnar var mı ☺️
(12,522 puan) tarafından
Benim kiz ikisını çok seviyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bana tek düşkün vallahi benden başkasını gözü görmez :D

tarafından
Evet canım maşallah Rabbım bağışlasın inşallah
tarafından
Insallah cumlemizin evladini canim :) seninki
tarafından
Amin canım Benim balım da 21 aylık teyzesi ☺
tarafından
Masallah hayirli evlat olurlar insallah :)
tarafından
Amin inşallah cümlemizin canim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bir tane teyzesi 6 tane halası var teyzeci halalarininda 40 yigeni var fazla önemsemiyorlat
(7,376 puan) tarafından
Zaten mae ediyor kız kayınpederim arsa vermiş sadece onların soyadı herkes dip dibe ev yaka mahalle sadece onlara ait benimde orda evim vardı kiraya çıktım Kocaeli de evimiz şimdi Bursa'da kiradayim
(12,882 puan) tarafından
Sürüsüne bereket
İyi eşini bırakmışlar
Bende bursadayım :)
(7,376 puan) tarafından
Kız ben eşimi çektim aldım gelmeye niyeti yoktu onunda hoş hayal para yolluyoruz anne babasına biz bakıyoruz bir biz kiradayiz ama tek çocuklarında biziz sanki hiç biri bakmıyor AA Bursa'nın neresi
(12,882 puan) tarafından
Kız kimlere düşmüşün öyle pek de güzelsin :)
Yıldırım sen
(7,376 puan) tarafından
Saolsin canım benim bende yıldırım
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Çok şükür teyzecidir ikiside hatta halkaları arayınca bile teyze der onlara çünkü kırk yilda bir arayıp soruyorlar ablam muhakkak günde 2 defa arayıp çocuklarıma sohbet eder 
(2,136 puan) tarafından
Evet bizde günlük görüntülü konuşuruz oda etkisi var tabi
0 oy
tarafından
Halalarını bayramdan bayrama görüyorlar onda da uzaktan ileyişimleri yok teyzesini sürekli görürler doğal olarak teyzeye düşkünler
(2,136 puan) tarafından
Biz de teyzeleri daha sık görüşüyoruz
0 oy
(7,661 puan) tarafından

Halası da teyzesi de yok :D

(7,661 puan) tarafından
Ama ben halalarimi daha çok seviyorum teyzemden daha düşkünüm canım halalarım ❤️
(2,136 puan) tarafından
Yaa sizin de nadir bir durum bari siz abla abi yapin ☺️☺️
0 oy
tarafından
Kız halaya oğlan dayıya derler gerçekten de öyle..benm kızlar tam baba tarafı severler..şikayetçi de değilim severim kendilerini
(2,136 puan) tarafından
Bizim de görünüş te halaya daha çok benzer ama
0 oy
tarafından
Benim kızım da teyzeci
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Benim oğlum da 17 aylık. 2 halası 2 teyzesi var. Teyzeler ve halann birisi şehir dışında olunca burdaki halasına bayılıyor. Eğer o görümcem varsa herşeyi ondan ister onla oynar çıkar gezerler evin önünde. Görümcem de çok ilgilenir. Altını üstünü değiştirir banyo yaptırır yemeğini yedirir. Çocuk da anlıyo sevildiğini. 
(2,136 puan) tarafından
Evet görümcen kaç yaşında Merak ettim benim kiler de sever ama o kadar ilgilenmez hepsi 30-40 li yaşlarda
(8,800 puan) tarafından
32 yaşında görümcem. Öğretmen bir de. Mesleğini gereği galiba çocuk dilinden anlıyo. Bir hikaye anlatır. Oğlum ağzı açık izler halasını.
0 oy
tarafından
İkisinide çok sever teyzesine çok takılır ama teyze seni sevmiyorum diye :D teyzesi asyacim der hayır bana asyacim deme der :D banada teyzemi ara der durur :D 
(2,136 puan) tarafından
Yaaa ne tatlı maşallah bizimki daha konuşamıyor ama beden dili iyi anlatıyor
0 oy
(15 puan) tarafından
Bnmkilerin teyzeleri yok malesef halada desen isine gldigi gibi davranır onlara 
(2,136 puan) tarafından
Evet çocuklarda fark ediyor gerçekten sevilip sevilmedigjnj
(15 puan) tarafından
Oyle vla 5 yaşindaki oglum bu hala kotü bna kizıyor bu dede kotü kafama komando vurdu diyor bunlar gtsin başka glsin diyor
(2,136 puan) tarafından
Amaan benim kızım öyle dese bir daha göstermem kesinlikle eğer kıymetini bilmiyorlarsa
(15 puan) tarafından
Ozamndan beri yolamıyorum onlara ama bazen mejbur hastaneye gidince brakmak zorunda kalıyorum
0 oy
(6,195 puan) tarafından

Kız kardeşim yok:)

8 tane halalari var öyle normal derecedeler

(2,136 puan) tarafından
Oo halalari maşallah kapatmış arayı bizde 3 hala 3 teyze var
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Teyze hastası teyzemiz tam bir çılgın bayılır kızımla oynamaya 
(2,136 puan) tarafından
Ay evet benim kardeşim de öyle gerçi bende çocuktan önce yigenlerimle çok oynardım da
0 oy
(1,176 puan) tarafından
Halamiz da teyzemuz de yok :(
(2,136 puan) tarafından
Ay az önce de biri daha yazmış bana çok tuhaf geldi nasıl bir duygudur acaba hep özenmişimdir keşke tek çocuk olsam diye ama biz ,7 eşimler ,9 kardeş:D
(1,176 puan) tarafından
Yok tek çocuk değiliz. Eşimin 1 abisi benim 1 erkek kardeşim var. Ama bizimki de dayısına bayılır. Çok sever. :D
0 oy
tarafından
Teyzelerine daha düşkün halayı bir kere gördü daha tanımıyor bile teyzeleriyle hergün görüntülü konuşur 
(2,136 puan) tarafından
Aynen bizde günlük konuştuğumuz için daha iyi tanıyorlar
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Genelde anne tarafı daha çok sevilir :) 
(2,136 puan) tarafından
Evet bizde de öyle ve hep öylesine denk geldim
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Teyzemiz uzak maalesefff :)
(2,136 puan) tarafından
Aslında bizde 10 günde bir görüşüyoruz neredeyse ama her gördüğünde kucağına atlar
0 oy
(4,651 puan) tarafından
3 hala 1 teyze var hepsşne de eşit ya gördümü delirir sıpam :)
(2,136 puan) tarafından
Bizde 3 hala 3 teyze var da teyze daha ağır
(4,651 puan) tarafından
Yani halalar ağır takılıyo biraz
0 oy
(7,914 puan) tarafından
Benim oğlum ayrımcılık yapmiyo eşit seviyor ama kızım halamda halamda halam der başka birşey dmez ve halalari teyzeleri kdr iyi davranmiyolarda kızım onlarla büyüdü belki ondandır 
(2,136 puan) tarafından
Evet kimi daha fazla görüyorsa onun etkisi oluyor tabi
0 oy
(3,130 puan) tarafından
Teyzelerine düşkün benimki de teyzeler bir başka seviyor çünkü ❤️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 182 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.
29 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu