0 oy
765 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Arkadaşlar bugün gttm hastaneye doktor dedi maşallah tombul mu tombul dudakları var baktım cooook büyük dudakları normal mi ya bu :⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠) 33.haftlgm sanki bebek dogmusta bir yaşında ki gibi dudakları büyük ya 

17 Cevaplar

0 oy
(4,296 puan) tarafından
Ultrasnda ole gozukur .sonucta.birebir foto video degil :)
(2,103 puan) tarafından
Hahahah valla canım benim ki zuzaylı gibi hahahahaha
(2,103 puan) tarafından
Burnu topal patlıcan gibi ama bir o kadar fındık
(337 puan) tarafından
:⁠-⁠) tombul mu tombul diyince doktor sandım dycek yanaklari dudakları diyince sasrdm kaldım :⁠,⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠)
(2,103 puan) tarafından
Suyun içinde ondan öyledir düzelir doğumdan sonra düzelmezse de ancelik juli olur dolgu için para vermez ilerde :)
-Reklam-
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Ultrason yaniltiyor bide su içinde olduğu için şiş oluyor benim oğlanın da burnu kocaman duruyordu şimdi 21 aylık fındık gibi burnu var
(337 puan) tarafından
İnşallah benimde oyle olur yoksa çok buyuk dudaklaro olck :⁠-⁠)
(1,321 puan) tarafından
Olsun millet o dudak için para döküyor:D
(337 puan) tarafından
:⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠) erkek bebek ama
(1,321 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canim inan bu en son sorun edilecek şey
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Benim de 22.haftada detaylı ultrasonda öyle demişti doktor. Koca dudaklı bir memnuniyetsiz bir oğlan diye. yüzünü de buruşturmuştu. 
0 oy
(71 puan) tarafından
Benim bebe de öyle botoks dudaklı mübarek  burnu da büyük duruyor. İnşallah doğduğunda burnu minicik olur
0 oy
(127 puan) tarafından

Benim kizinda büyük sadece kizin değil anne tarafin hepsi büyük genetik :D

0 oy
(1,210 puan) tarafından
Benim kızımın ultrasonda hiç dudağı yoktu. Doğdu yine yok küçücük :)
0 oy
tarafından
Bizimkinin de ultrasonda kocamandı dudakları, bı doğdu minnacık:)
0 oy
(1,023 puan) tarafından
Benim kiziminda oyleydi simdi cok guzel nasallah :) sis oluyolar ya bide ultrasonda cama yapismis gibi cikiyo resimler 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Benim bebeğimde öyleydi dudaklari çok büyüktü ultrason da doğdu tam köfte dudak maşallah 
0 oy
tarafından
Benimkininde kafasi normalden cok buyuk dediler bi dogdu gayet iyi hatta kucuk hic alakasi yok canim 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Oglum icin etli dudakları var ailede varmi dedi bilemedim hocam yok bizde dedim esimin tarafinda kucuk gorumcemin iri etli   falan neyse doğdu Oglum minnak kuş gibi oyle güzel dudakları var ne etli ne birsey kuş agizlim diyom yanılma cok oluyor canım sudan ame karnında ödemli zaten doğsun minnak dudakları vardir
0 oy
(915 puan) tarafından

Benim oğlum su an

image

dudak adam diye seviliyor :D
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Benim oglumunda maşallah zenci dudağı gibi duruyordu doğdu dudakları dolgun bal maşallah ♥️♥️♥️☺️☺️☺️:)))
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Yok kız öyle görünüyor bende kızımın dudağını gördüm aman Allahım dedim bu ne ama doğdu naif minik şekilli bal gibi dudakları vardı 
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Benimki doğunca görümcem yanımdaydı dedim Aynur bu ne agizdir çok büyük dedi vala bende diyecektim sen kirilirsin diye sustum gercekten çok büyük sonra indi şimdi ağzı küçük 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Ne güzel işte doğuştan botokslu doğacak:) şaka bir yana ultrason görüntüleri yanıltıyor benim kızımla görüntünün alakası yok 
0 oy
(790 puan) tarafından
Ultrasonda öyle çıkıyor doğunca diyorsun o kağıtta kocaman gözüken bebek bu mu :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 178 göst.
12 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
21 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerimmbenim (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 190 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelerrr (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 411 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu

381,435 soru

11,419,570 cevap

34,975 kullanıcı

...