0 oy
178 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar parka gittik peşinden koşuyordum bi an düştü dudağı patladı hemen eve geldim buz koydum ama şişti başka  napabilirim:( çok üzgünüm ya eşime kızdım dedim sana geliyordu alsaydın öyle olmazdı 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşine neden kızdın ki yetişebilse alırdı çocugu düşmesine izin vermezdi. Çok geçmiş olsun canım 
tarafından
Esim karşıda bakıyordu almadi kızımı ondan .belki de öfkeden bilmiyorm ya çok sınırlendm  moralim bozuldu
-Reklam-
0 oy
(572 puan) tarafından
Çocuktur illaki düşecek. Ama cocuk düştümü ya baba anneyi suçluyor ya anne babayi suçluyor birbirinin ustune atıyor hic bi anne baba istemez evladinin kılına zarar gelsin kimse kmseye kizmasin olan olmus cok gecmis olsun
tarafından
Teşekkür ederim haklisin ama  bian kızdım normalde o kizar bana ama çok üzüldüm ya keşke hiç düşmese çocuklar kızım çok korktu eve gidelim dedim hemen gidelim dedi kıyamam ya
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Eşine neden kızdın ki demekki olacağı varmış önüne geçilmez kaderin. İnşallah iyileşir hemen çocuk bu düşe kalka Büyüyecek
tarafından
Ona doğru koştu almadi ondan:(
0 oy
(79 puan) tarafından

Geçmiş olsun canım bişi olmaz buz koyarak iyi yapmışsın ama o anın siniriyle eşinize kızmasaydınız iyi olurdu :)

tarafından
Saol canm ya normalde eşim kizar ama ben üzüntüden mi bilmiyorm birden sinirlednm
0 oy
tarafından
Çocuk kosunca sen peşine kosarsan daha çok zıtlanir öyle yapmamlisn kiz
tarafından
Ya yakalamak için koştum oda düştü şuan  çok kötü dudağı:(
tarafından
İşte öyle yapmican kuzum benim oglanda öyle çok fırlama birden kaçyo bidefa kostüm baktım durmadı dedim koş git bn glmiyom baktm hemn yanıma gldi
tarafından
Haklisin canm öyle yapmamak gerek .
tarafından
Öyle vala kuzu

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 770 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hnimasln (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
21 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerimmbenim (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 192 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelerrr (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 413 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu

385,163 soru

11,519,089 cevap

35,178 kullanıcı

...