0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (762 puan) tarafından
Kizlar bir buçuk yıldır evliyim ama burgun  olsun mutlu olmdim birgum eşim elimden tutup gezdirmek o  kadar  soru. Yaşadım aile.kendini kıymet bindirp tekrar arayı yapıyorlardi  evde kala.kala.sikildim ailem herşeyi  anlatmama ragmen  birsy yapmadilar  belki yargilicaksini  sabahleyin ekmek almiyor sürekli tandır ekmeği yiyoruz bense şehirde yaşıyordum sıcak ekmek hasret kaldım hailmeydim eşim dedim lahmacun canım çekiyor birgün olsun yaptırmadi ailem.gurbrt gelin geldim.  Artık bunalıma girdim evde kala.kala

3 Cevaplar

0 oy
(2,673 puan) tarafından
Evlenmeden önce de böyle miydi ? Daha önceden ne kadar taniyordun ? Hiç mı kendini belli etmedi?
(762 puan) tarafından
Yok canım   o kadardata tanımadım girucu usulü ile evlendim bir ay nişan da kaldım ozmn melek muamelesi yapiordh
(2,673 puan) tarafından
Canım ilk önce uzlaşmacı olmaya çalış eşini al karşına tatlı dille konus neyden rahatsız olduğunu ne istediğini ona açık açık anlat. Baktın olmuyor mu seni kaybetme korkusu olsun içinde sen yokken nasıl geçiyormuş hayat onu anlamaisni sağla ne bileyim ailene git bir hafta falan kal belki değerini anlar baktın yine olmuyor ailen arkandaysa çocuğunu da al ailene git gerekirse çalış aileye destek ol . Ama bu en son düşündüğün şey olsun evlenmek kolay önemli olan sürdürebilmek. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Umarım tatlı dilden anlar
(762 puan) tarafından
Ne yaptıysam bostu şiddet uyguladı ailem.dedim. gelin alın babam dedi isim var az önce  diyom ekmek bilmiyorum tandır ekmeği  al dedim bakaldan  bağırıp çağırıyor bunu ya ne yaptıysam boş  bıktı artik
-Reklam-
0 oy
(8,741 puan) tarafından
Ailen arkandaysa bas git biraz gözünü korkut kaybedeceğini anlayan adam biraz içinde adamlık varsa u dönüşü yapar ama yoksa arkana bile bakma birak git ailen çocuğuna baksın sen gir Bi ise çalış 
(762 puan) tarafından
Ailem muhtaç olmak istemiyorum  o kadar şey basım geldi babam arayıp arayı yapıyorlardi ama  babam gelmesini çok bekledim istemiyorum dedim  ailem.arkmamda olmasamda devlet var  elinnxen öpsün bir yaşına kızım var
(8,741 puan) tarafından
O zaman bak bilinçlisinde birak git böyle Bi ayiyla ömür mü gecer
(13,824 puan) tarafından
Şiddet de var hala aklımdan xikmiyor o halin
(13,824 puan) tarafından
O sen degilmiydin
(762 puan) tarafından
Evt.o.sekilde..ne yaptiysam hasta gitmim.darp raporu aldım. Bostu. B
0 oy
(5,214 puan) tarafından
Neden yadırgayalım canım istediğin sadece 1 sakızda olsa o adam onu almak zorunda ve bunu sana verdiği değerinde göstergesi. Allah merhamet versin.

Kadın onun çocuğunu taşıyacak alt tarafı lahmacun isteyecek onuda almayacak çok üzücü 
(762 puan) tarafından
Amin inşallah canım  işte yalan soyledi #
 Fırın yok dedi bende buralar pek  bilmiyordum sonra öğrendim biraz. Evimizin ilerisinde  bunaldım artık hayattan

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 816 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 460 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,059 göst.