0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından
Kaynanam yaklaşık 3 haftadır ev arıyordu sonunda bana yakın bir yerde bulmuş ve almış. Kaç haftadır bana ne gel eve bakalım demedi ne de yardıma ihtiyacın var mı diye aradım cevap vermedi geri dönüp aramadı. 1 ay öncesine kadar başka ev bakıştık diğer gelini yoktu diye kafamızın etini yedi Ayşe de görsün diye. Ama beni 3 haftadır ne evini gösterdi ne aldığını söylemedi ne de toplanmasına felan yardıma çağırmadı. Geçen gün eşime söyledim aynı gün annesi aradı. Seni ayırt etmiş gibi olmayayım çok yoğunum felan dedi. Şimdi de yarın taşınıyor diğer gelini akşam yemeğine çağırdı herkesi. Eşimi abisi aramış söylemiş. Bugün de eşim yardıma gitti ben evdeyim. Kayınvalideme kırıldığımı söyleyeceğim ben yabancı mıydım bana söylemedin. Yoksa ne güzel iş yok güç yok diğer gelini yapsın mı diye düşünmeli miyim? Haa bir de yarın eltime gitsem mi? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
En son yazdığın gibi düşün, ne kadar uzak o kadar iyi. 
(256 puan) tarafından
Bence de öyle ama beni dikkate almaması kızdırdı beni
tarafından
Boşver kız daha iyi
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Boş ver kız bırak onlar işi halletsin işler bittikten sonra ev görmeye gittiğinde dersin bana niye söylemedin bende gelirdim dee
(256 puan) tarafından
Eşime söyledim ben aradım yardım için annen geri dönmedi ne bileyim aslında o desin ki küçük gelini niye ayırt ediyorum. Bende ne aradım ne sordum sonra
0 oy
(12,925 puan) tarafından
Ben b şıkkını yapardım canıma minnet derim hiç dahil olmam 
(256 puan) tarafından
Aslında bir yerde de benimde işime geliyor ama diğer gelinden ayırt etmesi de kızdırıyor
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Tamam kadın seni ayırt etmeyin demiş eltinle.ne ilgisi var gitsene
(256 puan) tarafından
Eltimle de şu alakası var. Eltim kaynanam evimi taşıyor diye yemeğe alacak eee Benim dahil olmadığım bir konuda niye gideyim ki.
(2,369 puan) tarafından
Sen bilirsin ozaman tepkini köy
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Sizden iş beklense kızar bklenmesse kızarsınız:) suan kafan rahat kımse sana bsy yuklemıyor bklemıyor sende ne dert edıosun canım cannına mınnet olsun

0 oy
(119,231 puan) tarafından
takma bence umursama ne guzel bak rahatina
0 oy
(7,939 puan) tarafından

Kız bekle tam iş bitsin iyice yerleşsin sonra söyle kırıldım :angel::D

0 oy
(127 puan) tarafından
Bilmem de rand başlar aylarca sürer sanırım bilemedim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 335 göst.