0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim akşam iş çıkışı eve geldi beşiğinden kaldırmadan oğlumuzun sevdi benim sadece burnuma dokundu naber diye bende trip attım biraz benimle ilgilensin diye neyse fazla uzatmadım yemek yedik falan daha sonra oğlum bugün aşı olduğu için ishal çocuk ishal oldu diyorum Bişey olmaz içi temizlenir diyor oğlum uyuyor başını düzelt diyorum Bişey olmaz ***** olsa nolur diyor tartıştık biraz çocuğu umursamıyorsun falan diye ne alakası var diyor işten izin al çocuğu aşıya götürücez dedim tamam dedi izin almadı unutmuş öyle diyor saat 10 da arıyor beni aşıya gittin mi diye bende gittim dedim ablam gelmişti onunla gittik az önce de mutfağı toplarken salonda uyumuş uyandırdım gel yatalım dedim yok ben burda yatıcam dedi bende keyfin bilir dedim girdim odama oğlumu da lafım yanıma beraber yatıyoruz neyin tavrını yapıyor anlamadım bu aralar böyle çok soğuk bana karşı canı ne zaman isterse o zaman yakınlaşıyor sonra yine koltukta yatıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Belki Bi sıkıntısı vardır al konuş bence 
tarafından
Anlatmıyor canım halbuki kaçarak evlendik sonuç bu bir senede geldiğimiz noktaya bak bir sorun olsa kesinlikle benimle paylaşmaz benden gizliyor ailesiyle bile benim yanımda konuşmuyor ne zaman işe giderse o zaman konuşuyor
(758 puan) tarafından
Allah Allah ben anlam veremedim canım ne zamandır böyle yeni yeni olduysa biraz bırak kendi haline ama tabii ki de her an gözün üstünde olsun
tarafından
Çocuk olduğundan beri böyle kız istiyordu erkek oldu hala kabullenemedi oğlumu zaten hemileyken söylüyordu kız olursa 2 çocuğu yapmayız erkek olursa 2 çocuğu yaparız diyordu hala kabullenemedi erkek olmasını yani arada laf söylüyor kız istiyordum ben diye ama başka Bişey demiyor
(758 puan) tarafından
Ne insanlar var yaa rabbim bunu uygun gördü verdi diceksin
Senin yerinde olsam var ya hiiiiiç tınlamam istediği yere kadar böyle davransın sonunda pişman olup özür dileyecek
tarafından
Kız anlamıyor öyle gerizekalı aileme karşı da rezil ediyor beni sadece benim yanımda konuşsa neyse boş boş konuşuyor ailemde bize tercih ettiğin adam bumu diye laf sokuyor e haklılar Bişey de diyemiyorum normal de öyle bir insan değil diyorum ama öyle bir insanmış hatta daha beteri
-Reklam-
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Ona bı sor bakalım derdi neymiş koltukta ne varmis
tarafından
Konuşmuyor canım kalkıp gidiyor ya sigrra içer ya balkona çıkar böyle bir insan olduğunu bilmiyordum
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Konuş canım ne derdi varmış öğren
tarafından
Keşke konuşsa eşi olarak görmüyor bile beni hiçbişeyini paylaşmaz herşeyi benden gizliyor nedenini sorduğumda kavga edersin diyor bu yüzden saklıyorum diyor bana güvenmiyor halbuki ben ona güvenerek ailemi arkada bırakıp ona gittim bunu söylediğim zaman da her defasında aynı şeyi söylüyorsun aileni geri de bırakmakla beni çok sevmiş olmuyorsun diyor
(2,523 puan) tarafından
Zaten bi süreden sonra yapılan fedakarlıkları görmezden geliyorlar     ne diyim ki Allah yardımcın olsun
tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(256 puan) tarafından
sen basta trip atip tavir yaptigindan esinin hareketleri sana batmis canim bana oyle geldi. sen tavir yapinca oda kanepede yatmis. 
tarafından
Öyle çok abartılı yapmadım canım çocuğu önemsemiyorsun ilgilrnmiyorsun dedim ona tavır yaptı ama haklıyım yani görünen köy kılavuz istemez sonuçta
0 oy
tarafından
Aldatıyo olmasn kız 
tarafından
Abooo korktum kız  senden ;-O
tarafından
Sen değil canım o korksun :))
tarafından
Dişini göster korksin :-D
tarafından
Kız gerçekten bazen öyle yorgun hissediyorum ki uğraşasım gelmiyor zaten çocuk bütün enerjimi alıyor geçen sohbet ediyoruz dedim ki köye gidicem biraz değişiklik olsun bunaldım dedim bayrama babam kurban kesiyor falan daha geçen ablandaydın gezmedin mi dedi bana sadece 1 gece kaldım ve evden dışarı çıkmadım
tarafından
Haklısın valla   bazen abartiyolar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 619 göst.
0 oy
13 cevap 992 göst.
0 oy
12 cevap 675 göst.
2 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 306 göst.