0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba  geçen hafta biranda caycinin üstünü yanlışlıkla havlu kağıt alırken birden düştü ve kırıldı ertesi gün eşimle birlikte yemek hazırlarken bıçak tabağa değdi ve kırıldı birden çok garip bir şekilde ve geçen gün çantamda evin anahtarının üzerindeki anahtarligin ortadan ikiye ayrıldığı gördüm çok şaşırdım ve su bir haftadır çok kötü bir sekidl E başımın sabit bir  noktasında ağrı var çok şiddetli eşimde aynı şekil ama o tansiyondan hasta olduğunu öğrendik genetik böbrek kisti varmış o yzuden tansiyon yükseliyor oda ister istemez baş ağrısı baş dönmesi vs yapıyor ama dediğim gibi su bir haftadır eşimle tartışıp duruyoruz ufacık birseye hataya eşim laf söylüyor normalde böyle biri değil hastalığından dır diyorum ama çok kötü hissediyorum  kendimi içine atıp duruyorum 5 vakit namazımızı kılan insanlarız ama ne oluyor böyle anlam veremiyorum napabiliriz yardımcı olabilen varsa çok sevinirim

6 Cevaplar

0 oy
(3,226 puan) tarafından
Bol bol bakara nas felak açın
(3 puan) tarafından
Tamamdır çok sağolun
-Reklam-
0 oy
(3,018 puan) tarafından
Bizde son zamanlar böyleydik evde hep bi şeyler kiriliyordu nazar diye düşünüyorum 
0 oy
(7,495 puan) tarafından
Bakara suresi dinleyin yüksek sesle 
0 oy
(1,115 puan) tarafından

1 haftadr kırılmadk şey kalmadı bende artık korktum nazara bağladım yani...... Evimde hiç bişy kolay kolay kırılmazdi şuan ne oluyor bende anlamıyorum :(

(3 puan) tarafından
Herkes bakara suresi okuyup dinleyin demiş yarın güzelce evi süpürüp silicem sirkeli suyla her yerin tozunu almıştım silmsitim yarında supurup silicem sonra ferah ferah açıcam bakara suresini dinlicem zaten okuyorum ama oluyormu okuyor işte nazar
(3 puan) tarafından
Sizde öyle yapın acın bakara suresini dinleyin okuyun
(1,115 puan) tarafından
Tamam canım çok Saol bende öyle yapayım inşallah iyi olur
0 oy
(48,367 puan) tarafından
esin için gecmis olsun nazar ayetleri bakara suresi ac sesli dinle evde

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 498 göst.
+1 oy
31 cevap 887 göst.