+1 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
Ankara bilkent sehir hastanesinde dogum yapnlar memnun kaldiniz mi lutfen cevap verin

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından
2020 de yaptım ben inanki özelden farksızdı bir tanede olumsuz bişey yaşamadım memnun kalmayanlar niye memnun değil acaba 
(99 puan) tarafından
Bilmem bu kadar cok memnun varken memnun olmayanlar endiselendiriyor beni..siz sadece dogum icin mi gittiniz yoksa kontrollerede giduyo muydunuz
tarafından
Evet canım sedece doğuma gittim
-Reklam-
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Ben yaptım canım b*k gibiydi
0 oy
(115 puan) tarafından
8 ay once yptim cnm cok menmundum merak ettiklerini sorabilirsinn
(115 puan) tarafından
Kontrole etlik zubeyde hanima gittim  ora yakin diye gece acillestim gene zubeydeye gittim yatis dedi 3 cm acilma var kabul etmedim imzaladim çıktım  sehir hastanesine, sade e 1 defa kayit icin gittim sehir hastanesine bu kafat
(99 puan) tarafından
Sanci cekerken doguma kadar yaninizda biri duruyor dogum aninda cikariyolar sanci odasindaki yatak catala dönuyor dogumda orda oluyo diyolar dogru mu
(99 puan) tarafından
Herhangi bir kan sonucunu falan istiyolar mi
(115 puan) tarafından
Ben atesim oldugu icin covid bolumunde yattim test falan aldilar bu yuzden yanimda kimse yoktu ama aliyorlar olmasaydi esim olucakri yanımda  dogumdan hemen sonra odaya alinca geldiler zaten annemler esim,  sanci odasinda sanciyi cekiyosun normalse eger  alttan  bakiyolar sen ikinirken zaten bebek glrununce hemen dogum haneye aliyorlar kan sonucunu da ilk defa gittim ya elimizde  bulunsun diye aldilar kan ve idrar 1 kere sonuc icin gitmedim ayriyeten saglik ocagina gosterdim
(115 puan) tarafından
Ben belirttim kontrole  baska yere gidiyorum burasina evim.uzak diye o yuzden tahlilleri aldilar
0 oy
(2,651 puan) tarafından
14.5 ay önce doğum yaptım zorunlu sezaryen olarak çok memnun kaldım normal doğum için uğraşılan kısım hariç tabi 
(99 puan) tarafından
Kontrollerede mi oraya gidiyordunuz
0 oy
(444 puan) tarafından
brn yaptım tavsiye etmem 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
2020 de oğlumu doğurdum orda cokkk memmun kaldim
(99 puan) tarafından
Doktorlarin ebelerin davranislari nasil.kontrollerede mi oraya gidiyordunuz
(44,696 puan) tarafından
Son iki ayında gittim çok ilgililer cnm
(99 puan) tarafından
Bende sadece 2 kez gittim kontrollere baska yere gidiyorum doguma oraya gitsem ilgilenirler mi acaba
(44,696 puan) tarafından
İlgilenirler canım doğuma bile direk gitsen aliyolar çevremde öle çok giden oldu
(99 puan) tarafından
Merhaba cevremde cok giden oldu demissiniz bir sorun yasadilar mi acaba sadece doguma gittikleri icin kan sonuclarini falan istiyorlar mi e mabizdan görünuyor aslinda.
0 oy
tarafından
Bu Eylül'ün 19 unda yaptım çok memnunum ben
(99 puan) tarafından
Kontrollerede mi oraya gittiniz. Doktorlar ebeler nasil
tarafından
Evet kontrole de gittim çok iyiydi her seyleri
(99 puan) tarafından
Normal dogum mu oldu
tarafından
evet normal oldu canım
0 oy
(3,882 puan) tarafından
2022 de yaptım cok memnun kaldm
(99 puan) tarafından
Peki kontrollerede mi o hastaneye gidiyordunuz
(3,882 puan) tarafından
İlk etlik zübeydeye gıttım son 1 2 kez oraya gıttm
(99 puan) tarafından
Bir sorun olmuyor demi devamli takipli hasta olmadigin icin
(3,882 puan) tarafından
Yok canm olmaz acilden giriş yaparsın direkt doğumda test sonuçların falan Yanında olsun
(99 puan) tarafından
Ikili testle ayrintili ultrasonu orada yaptirdim zaten gidince görünmez mi
0 oy
(692 puan) tarafından
2020 de 2022 de doğurdum ikiside çok iyiydi doktorlar ebeler hemşireler temizlik personelleri hepsi ama ikisinde de birer tane haddini bilmez köpek muamelesi yaptı tabi o an can havliyle takmadım kimseyi cevap vermediğime pişman olmuştum. Orda doğumdan sonrası biraz ***** saçma oln oğlum doğdu pandemi vardı yanıma refakatçi almadılar kimsede bakmadinyaridma gelmedi kapımın önünden bile geçen olmadı bebe aç kalmış sonradan farkettim gittim mama istemiştim ikincide annem kaldı çok ilgililerdi yani merde oluşan ol adamına denk geleceksin Rabbım sağ salim kucağına almayi nasip etsin 
(99 puan) tarafından
Kontrollerede mi oraya gidiyordunuz
(692 puan) tarafından
Çoğuna evet başka başka hastaneye gittiğimde olmuştu
0 oy
tarafından
Geçen sene doğum yaptım canım hiç tavsiye etmem 
0 oy
(131 puan) tarafından
2021 de yaptım plansız bir doğumdu özelden daha iyiydi çok memnun kaldım hâlâ aklıma geldikçe orada benimle muhatap olan herkese teşekkür ediyorum dua ediyorum herkese de tavsiye ederim kızım 16 aylık hâlâ oraya giderim kontrole 
(99 puan) tarafından
2021 de sadece dogum icin mi gittiniz
(131 puan) tarafından
Doğumdan itibaren bütün muayeneleri orada yaptırdım hâlâ da oraya gidiyoruz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
4 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hryhry1 (1,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
0 oy
2 cevap 55 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hryhry1 (1,798 puan) tarafından soruldu

380,128 soru

11,379,632 cevap

34,867 kullanıcı

...