0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Kizlar sezeryan oldum sehir hastanesinde smdi iknciye hamileyim fakat kontrolleri baska devlet hastanesine muayene oluylrum. Sezaryan haftasi yaklasinca sehir e gitsem sknti cikarir milar acaba kontrollere gitmedigim icin iknci sorumda olacak epidural sezeryan oluyo mu sehir de blgisi olan cvp verirse lutfen 

3 Cevaplar

0 oy
(1,187 puan) tarafından
Şehire de bi kaç kez kontrole gidin dosyanız olsun yoksa sorun çıkar . Epidural ve su da doğum var ama ekstra ücreti var ne kadar bilmiyorum oraya gidince ebelerle konuşursunuz ayrıntılı anlatırlar . 
(10 puan) tarafından
Epidurlde de mi ekstra ucreþ oluyor yani
(1,187 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla evet
-Reklam-
0 oy
(1,115 puan) tarafından
Hangi hastaneye gidiyosun şuan canım 

Direk doğuma gidersen almayabilirler 
(10 puan) tarafından
Suan da sincan arastirmada kontrollere gidiyorum bi kac kisiden duydum hastanede ki ilgi alaka yetersizmis bu yuzden tekrar bilkentte sezryan olmayi dusunuyorm 34. Haftadan sonra gtsem umarm sknti cikartmazlar
0 oy
(2,105 puan) tarafından
Benim arkadaşım İstanbulda yaşıyo doğum için ankaraya geldi annesinin yanına direk doğuma girdi sezeryan yani sorun olmaz niye olsun ki. Sen garanti olsun dersen son haftalarında git polikliniğe kan ver ellerinde bilgilerin olsun. Zaten doğuma seni hazırlarken de alıyolar tüm kan ve özel bilgilerini 
(10 puan) tarafından
Evet dogru tskler cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 253 göst.
0 oy
3 cevap 234 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sumosss14 (9 puan) tarafından soruldu

378,396 soru

11,326,421 cevap

34,778 kullanıcı

...