0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (480 puan) tarafından
2 bebeğimin iki koli kıyafeti ve yatağının bebek arabasının parçaları var kayinvalidemlerin çatı katında bir odası var boş sadece kullanmadığı halıları var sordum çocukların eşyalarını oraya koyabilir miyiz 3. Düşünmüyoruz ama olursa yenilerini alamam evimiz küçük tayinciyiz kiradayız o da olur dedi geçen eşim bi kaç parça götürmüştü burası hurdalık mı demiş ama bana koyun dedi siz olsanız koyar mıydınız annemlerin evi de müsait değil en uygun orası var köyde evimiz de yok olsa oraya koyardım rahat rahat siz kuculenleri ne yaptınız 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Koy gitsin getir demiş işte

Ben hep dağıttım kızımın ilk bayramliklari dışında bir tane küçük kıyafeti yok 
(480 puan) tarafından
Ama zaten verebileceğim biri yok hemde 3 olursa yeni almak istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla canım fazla almadım ben o yüzden genelde soldu yıkamaktan yada yıprandı attım ama hala sağlam olanlar bazanin altında vakumlu hurcta bende ucuncu düşünmüyorum ama Allah'ın işi belli olmaz 
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Ben küçülenlerini ikinci bebeğime kullaniyorum. Üçüncüyü düşünmediğim için kalanlari elde tutmuyorum. Ihtiyaç sahibi birini buldum ona veriyorum. Ben senin yerinde olsam birine veririm. Hem hayir yapmiş olursun hemde başkasinin lafini duymamiş olursun. 
(480 puan) tarafından
Aslında haklsında verecek kimse yok ki etrafımda
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Ben bazı kıyafetlerini bazanın altına koydum sigmayanlari da kaynanamın üst katında boş ardiyeler var oralara koyduk
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Himm vakumla hava almasin esyalar. Iki vakumlu torba alsan hem fazla yer kaplamaz hem daha saglam olurlar. Götürmek icinde kolay olur saklamak icinde 
0 oy
(562 puan) tarafından
Oglumdayken hep dagittim hic saklamadim saklasamda bosuna saklarmisim 2.kiz oldu zaten simdi kiziminkileride kardesimin kizina veriyorum kizimdan 1.5 yas kucuk
0 oy
(565 puan) tarafından
Oglumun bir kat kiyafetini unutmuştum hemen yeğenine vermis dahada vermem ona bisey

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 158 göst.
0 oy
12 cevap 131 göst.
0 oy
8 cevap 222 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 239 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Melek 0666 (1,034 puan) tarafından soruldu

379,705 soru