0 oy
663 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kavga ettik. Demiştim. Dün. Bacımı aradım konuştum. Eniştem. Aldı bana babanın Evi yok burda. Senin döneceğin bir ev yok dedi. Ben gelirsem senin için iyi bir geliş olmayacak. Vs. Laf söyledi. Yoruldum ben artık.

14 Cevaplar

0 oy
(7,744 puan) tarafından
Onun ne üzerine vazifeymiş bu konuşmayı yapmak annen baban hayatta değil mi.
tarafından
Babam hapiste
-Reklam-
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Eniştene noluyor hey yarabbim kendini ne sanıyor bu 
0 oy
(127 puan) tarafından
Neden böyle dedi enisten niye karışıyor 
0 oy
(6,311 puan) tarafından
O kim köpekmiş de acaba öyle konuşuyor hayırdır?
tarafından
Babam hapiste tek o var bu mevzularda konuşmaya
tarafından
nıye pardon önunde s*ki var dıye mı Allah aşkına adamı tepenıze ali kıran baş kesen ilan etmişsiniz resmen ya insan kendine bunu yapmamalı
(6,311 puan) tarafından
Ne alaka o niye konuşuyor annen yok mu
O varken ona laf düşmez haddini bilsin otursun yerine
0 oy
(12,277 puan) tarafından
Kim köpe..k ooo

Siz babanız ceza evinde diye evin beyi onu yapmisisniz 

Ağzına sicar bırakırım 

Varmı oyor dava i..teee bak 
0 oy
(3,795 puan) tarafından
Enisten ne alaka.  Ona ne oluyo 
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Ona ne laf düşüyormuş 
0 oy
(120,779 puan) tarafından
hoosst i.t oglu iii.ttt deseydin ona noluyomus laa dis kapinin sapi
0 oy
tarafından
O kim köpek böyle konuşuyor babanız hapiste olabilir anneniz yokmu ablanız ağzını payını vermiyormu
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Neden böyle bir konuşma yaptı geleceğim falan mı dedin 
(6,438 puan) tarafından
Eşin mi diyor sende ablanı aradın enişten öyle mi dedi yani eniştenin evi olduğu için birşey diyemem onun evi onun kararı ama eşin ailen olmadığı için böyle yapıyor sen ailen yerine kadın sığınmaya gideceğim bir daha da gelmeyeceğim falan de öyle gözünü korkut
tarafından
Kardeşim daha neler dedi
(6,438 puan) tarafından
Hiç takılma kendi ayaklarının üzerinde dur
tarafından
Boşanmayacam
(6,438 puan) tarafından
Boşanmada yanına kâr da bırakma aklını fikrini topla biraz
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Dönecek evin yoksa elin ayağında mi yok bacım imkanın yok mu kendi evine çıksan çalışsan çocuklar ne kadarlık 
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Ne haddine onun ablan ağzının payını vermediyse onunla da konuşma 
0 oy
(527 puan) tarafından
Rabbim kimseyi sahipsiz etmesin.sicaydinya ağzına hangi sifatla karışıyor.ablan bsey demedimi.enisten nedemek istedi.tuhaf oldum şuan nealaka sen kimsin lan deseydin.hem niye öyle söyledi.
tarafından
Kafam dolu
(5,406 puan) tarafından
Kimin ağzına siciyorlar yine ? Ne güzel akıllar veriyirsjb ? Bu ne basitlik ? Sen bi de bana mı laf atıyorsun
(5,406 puan) tarafından
Milleti birbirine düşürecek cahil
(527 puan) tarafından
Bak burda anormal bir durum var kadının eniştesi ya namahrem kalkıp kadına bu eve donrmezsin dyo burda kim haklı zaten olay var ağzının payını elbette verseydi onane dönüyor dönmüyor.nealaka.siz normal bir durumdan olay çıkartmış siniz.kadin kaynanasiyka kavgami etmiski gidip durduk yere laf soksun.bu adamın lafları ortada niyeti ortada.kadin torununu sevmiş dye hakaretler yağdırdıniz
(527 puan) tarafından
Cahil kim acaba :)Allah hidayet versin insallh.banada versin burda muhatap olduğum için.
(5,406 puan) tarafından
Ya kes Allah aşkına rezilliğin gün gibi ortada daha neler neler yazmışsın,sana ne benim yaptığım yorumdan ne diye atlıyorsun? Bi kendine bak sen çok mu iyisin
(527 puan) tarafından
Yok vlla çok iyi dgl..rabbim bizleri dogdogru etsin insallh yolundan ayırmasın
(5,406 puan) tarafından
Ağzın bozuk bir kere oğlum lan lun sicmak *** şu laflara bak, basitliği ortada ama işte bu dersi hak ettin
(527 puan) tarafından
Haklısın bende yanlışımı gördüm Allah hidayet versin babada insallh
tarafından
Kardeşimin evine gitmeyecem. Annemlerin evine dönemezsin dedi. Evin yok burada. Orda ailen burda ailen yok dedi. ( Kaçarak falan evlenmedim ben )  Boşanıp o şehre dönecek halim de yok. Bir ara kendimi bile öldürmeyi düşündüm. Kaynama ile kavga ettim yok. Eşimle kavga ettik. O sinirle gitmiş. Eniştemi aramış. Ne demiş ne konuşmuş ondan haberim yok.  Boşansamda annemlerin yanına gitmem. Ayrı bir dünya kurarım. Kimseye yük olacak değilim. Bu gün konuştum. İstiyorsan boşanalım. Gidip de benim aileme gelin alın bir daha deme. Ben sana ne yaptım da dünyanı karattım. Ne anamların yanına giderim. Ne bu şehirde kalırım. Ver mihrimi giderim. Kızımı da sana bırakmam dedim. Açık açık konuştum.
(527 puan) tarafından
Rabbim en güzel hayırlı kapılarını açsın sana insallh insallh herşey düzelir.tovbe de kendimi öldurmeyi düşündüm nedemek öbür dünya burası gibi dgl ordan dönüş yok.imtihandasin sabret rabbim insallh bı kapı açar.inan hepimiz imtihanlardan geciyiruz dua et Allah'a sigin.
0 oy
(603 puan) tarafından
İstersen kadın sığınma evlerinden muge anlidan fln yardım iste gidişat çok kötü

Kızın geleceğine tehlikede 
(3,083 puan) tarafından
Bu eski post kim nasıl hortlattı bilmiyorum ama. En yeni yorum senin yorum diğer tüm yorumlar önceden yapılmış

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 561 göst.
31 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 1,320 göst.
0 oy
33 cevap 1,030 göst.
15 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 811 göst.
26 Haziran 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (360 puan) tarafından soruldu