0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Sizce de olaylar farklı yöne mi çekiliyor sosyal medyada birkaç hikayede denk geldim olayları farklı yöne çekmek istiyorlar gibisinden onları okuduktan sonra diziden soğur gibi oldum Bir yandan da merak ediyorum ama evli barklı yaşlı başlı adamın dünürlerinin bekar kardeşiyle ilişkisinin olma ihtimali falan olunca. Bu ve bunun gibi. Acaba haklılar mı dedim gerçekten de farklı yöne mi çekmeye çalışıyorlar diziyi. Evet aynı günde yayınlanan yalı çapkını ondan daha beter ve de deli gibi her hafta daha çok merak ediyorum Bir dahaki hafta ne olacak diye çok da severek izlediğim bir dizi ama kızılcık şerbetinde farklı bir şey var çözemedim

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bunlar gercek hayattada varki zaten bu filmde gercek olaydan alıntı mihafazakar ailenin kinadigihersey baslarinagelecek zati 
tarafından
Hahaha he yav ne diyim en musabi halvet jdjdjd
(7,250 puan) tarafından
Hiç böyle birşey beklemiyordum bu diziden valla jsjsjs. Yakında alevle apoda olur
tarafından
Olacak zati
(1,371 puan) tarafından
Ohhh.aaaa neler neler. HALVET DE ÇOK ORİJİNAL OLDU HAHAHA:D
tarafından
Ahahhaha
-Reklam-
+1 oy
(7,376 puan) tarafından
Açıklar kapalilari kötülüyor ve cahil gösteriyor kapalılar ondan beter dindariz deyip dedikodudan tut herseyine kadar açıkları ayiplayip eşlerini üstün gösteriyorlar hepsi birbirinden cahil gibi davranıyor flimde yani kısacası iki tarafında eleştiren  ama doğru eleştirmeyen bir flim gidisattida karılarını kapatip açıkları görünce bakan sevgili olan bir cins yani izleme bacı o kadar çok bassediliyor du açıp izledim bir kaç bölümü nu gerçekten izlenesi bir dizi değilmiş yani izleme boşver 
(1,371 puan) tarafından
Öyle ya ben de kararsızım yani benim annemgil epey bir övdü onların övgüsü üzerine 5 bölüme kadar izledim ama sonrasında ara verdim düzgün olan pek bir dizi yok zaten Gönül dağından başka ama bu dizide muhafazakarlar var pek denk gelmeyen cinsden diziye benziyor du diye izleyeyim dedim söylentilere bakınca ara verdim dediğim gibi
(7,376 puan) tarafından
Ben fazla dizi izlemem hatta hiç izlemem diyebilirim genelde yarışma tarzı şeyler izliyorum ama bu diziyi çok ovduler ve çok söylentiler vardı gerçekten baktım izlenecek bir dizi değil
(6,512 puan) tarafından
++ bebeğim yazmaya geldiğim yorumu yazmışsın
(7,376 puan) tarafından
Teşekkürler canısı aslında gerçekte olan o dizide aynı dusunmene sevindim
0 oy
(938 puan) tarafından
Ben yaptıklarını yanlış görmüyorum ama doğa da abartıyor bazı şeyleri köpek konusunda hakliydilar evde beslenmez yani kilise konusunda da hakliydilar ama bunları söyleyip de kendi cocuklarinin bı kızı hamile birakio evlenmesi diğerinin bı erkekle gizliden görüşmesi çok mantıksız oluyor işte bide adettendir diyorlar herşeyi dinle alakası yok demek buda çok sacma
(1,371 puan) tarafından
Aynen ya özellikle de Fatih'in normal dışı yollarla kızı hamile bırakması ve bunu hoş görmeye çalışmaları da ayrı bir mantıksız olay birkaç kişinin de dediği gibi iki tarafta kınadığı şeyleri yaşıyor dizide
(938 puan) tarafından
Bide hamile kızla mi evlenecen demesi yok mu sanki kendi oğlu bı b.k yememiş gibi
0 oy
tarafından
İksne de bakmıyorum ama yalı çapkını nasıl bu kadar izleniyor keşfette bile ilk sıralarda..nasıl normalleştirdiler bu durumu..sevglis ve karısıyla aynı odada flm zlemek isteyen adamı nasıl sevdrdiler..inadına bakmıyorum artık
(1,371 puan) tarafından
Ay hiç yaptıklarını doğru bulmuyorum ama oyuncuların enerjisi dizinin çekiciliği izlettiriyor yoksa gerçek hayatta böyle bir şey karşımıza çıksa kınarız. Çok fazla dizi izleyen biri de değilim yani. Ama o dizi çekti beni☺️
0 oy
(4,653 puan) tarafından
gercek hayatta olan hersey dizi de var canim kapalilar aciklara edepsiz soyle boyle diyor dedikodu yapiyor masallah iftara atip sonra ondan nasil aklanirim deniliyor aciklarda kapalilari yobaz goruyor hepsi hayatta var en guzel ornegi su davul bile dengi dengine nuhabbeti olmus
0 oy
(17,767 puan) tarafından
Bencede öyle bu yüzden izlemiyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 284 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 270 göst.
0 oy
5 cevap 294 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 238 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,409 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,646 cevap

34,855 kullanıcı

...