0 oy
306 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Altınla hiç aram yoktu ama artık birikim yapmak istiyorum eşim karar ver alayım dedi ama hangisi daha kullanışlı aynı zamanda takmak dà istiyorum 

12 Cevaplar

+1 oy
(532 puan) tarafından
Başlığa bakınca ucun biri diyesim Geldi kendi adıma hahahahaha :D
tarafından
Neden ki:D
(532 puan) tarafından
Çünkü bizde para yok :D
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Bılezık al o zmn bıleklık yatırım olmaz
tarafından
Bilezik dr işçilik düşer mi modeline göre mi değişiyor acaba
(11,217 puan) tarafından
Evt kibrit cöpü ve burmalar daha az işçilikli oluyor
tarafından
Kibrit çöpü mü :) daha neler duyucam bu altın sektörüne atilma zamanım gelmiş benim
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bileklikle yatırım olmaz ya bilezik yada beşi bir yerde al ama beşi bir yerde de takılmaz ki bilezik en iyisi
tarafından
Tam altınlardan yaptiricaktm ama bu defa işçilik düşüyor galiba bileklikte
(6,441 puan) tarafından
Bi o kadar da yapılışına kenarlarıns ödüyorsun
tarafından
O kötüymuş o zaman
0 oy
tarafından
Beşi bir yerde bence. 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bileklik alacaksan dişini kaplama al orijinal alırsan zarar ettirir işçilik olacağı için. Ben de çeyrek bileklik yapıyorum her ay dışı kaplama ortadaki çeyrek gerçek. 5 tane var şuan bu ay da yarimlik kolye olarak yapicam nasipse. Yine kolye çerçevesi kaplama altını gerçek yarım olarak. Besi bı yerde de guzel olabilir ben bı kerede alamayacağım için her ay çeyrek olarak bilekliğe koyuyorum belki birleştirip besi bı yerde yapabilirim daha sonra.
tarafından
İnşallah nasip olur sanada ya ben hiç anlamıyorum inan ki o yüzden danışmak istedim bende senin gibi kenarları kaplama yada 8 ayar ortası tam altın yaptirmayi düşünüyordum
(3,151 puan) tarafından
Sağol canım evet en mantıklısı çünkü değer kaybeder bilezik künye takintarzindaki altınlar hep değer kaybediyor işçilik kesiyolar. Direk çeyrek yarım tam olarak para şeklinde al zinciri çerçevesi vs kaplama olsun bence de
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Hem yatırımlık hem takmak için kesinlikle bilezik diyorum 22 ayar işçiliksiz al zarar etmessin canım 
tarafından
İşçilik düşsun istemiyorum evet tuğra bozdururken çok zarar ettim vala
0 oy
(119,231 puan) tarafından
beşi bi yerde tabiki en son 33 34 du suan kac oldu
tarafından
Fiyatini hiç bilmiyorum suan
(119,231 puan) tarafından
bileklikden zarar edersin ama 5i birliklerden zarar olmuyo bileklik kadar
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Bizde aynı durumdayız ben işçilik ücreti azsa Adana burması almayı düşünüyorum.
tarafından
Genelde burma denilmiş bende öyle yapayım bari
0 oy
tarafından
Yatırım için alacaksan gram çeyrek yarım cumhuriyet değer kaybetmez 5 i birlikte işçilik yok ama takmak istersen burma en az değer kaybeden bilezik modeli Ajda bileziktede işçilik az ben bileklik çok seviyorum ve kullanıyorum bilezik takmayı sevmem o yüzden gram alıp atarım 4 tanede bilekliğim var taktiğim 
tarafından
Bende takmıyorum hiç o yüzden bilmiyorum hangisi nasıl ama bileziz daha iyi galiba
tarafından
Yani takarim dersen bilezik bilekliğe nazaran daha az kar ettirir ama altının zararı olmaz bence uzun vadede illa kazandırır
0 oy
tarafından
Ben gram briktiriyorum..o kadar yüksek meblağ geçmiyor elime geçse bilezik düşünürdüm çünkü hiç bileziğim olmadı..takmam dersen beşi br yerde al cnm
tarafından
Bilezik daha iyiymiş galiba
0 oy
(7,376 puan) tarafından
işçilik siz bilezikler var canım onlardan al...
tarafından
Evet canım burma varmış galiba

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 734 göst.
12 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 509 göst.
24 Temmuz 2021 Moda kategorisinde Biriiste (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 381 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 175 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...