0 oy
1,186 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Kızlar dünden beri kafayı yemek üzereyim eşimin cüzdanına baktım resim bölümünde yani eşim yanımda değildi böyle gizli baktım benim resmim var mı yok mu diye baktım ne göreyim kağıtta bir tane numara gördüm ve onun macerayı araştırdım eşimin eski sevgilisinin numarası o sevgilisi de hani yuvamızı dağıtacak kadar iğren şeyler yaptı ve hala o kadının numarası adamın cüzdanında ne arıyor yani eşime diyemiyorum kızacak sen benim vicdanıma girdin diye ben bu işin içinde nasıl çıkacağım bilmiyorum deli olacağım ne olur akıl fikir verin bana

21 Cevaplar

+18 oy
(1,975 puan) tarafından
Canım bu nasıl bir bastırılmışlık ki adam suçlu ama sana kızacak diye korkuyorsun. Senin cüzdanından böyle bişey çıksa haberlere çıkmıştın şimdiye. Ne işi var eski sevgilisinin numarası kocanda problem bu. Sizde bir alemsiniz ya.
(5,870 puan) tarafından
Ay yazacağımı yazmışsın nasıl kızacak sana ya onun cüzdanında duruyor ve bu susulacak bişey değil
(1,170 puan) tarafından
Tam nokta atışı valla çok haklısın
(792 puan) tarafından
Kesinlikle bu yoruma katılıyorum böyle bir halt yiyecek bide üstüne kızacak mi ağzının ortasına vururum
tarafından
++++ yazacaklarimi yazmissin.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sende kağıdı yere biyerde at sonra kağıdı àl bu ne diye aç numarasini hatırlıyormuş gibi bu onun numarasi sende ne işi var diye  ortaya çıkar gerçı ben hiç girmem öyle şeylere ne diycekmis falan bodoslama dalarim konuya hiç duramam yerimde bir olamadim şu sadakatsizdeki Asya gibi 
+1 oy
(8,948 puan) tarafından
Kızmaya hakkı mı var da kızacak. O numara yazan kağıdı yediririm ona görür kızmayı.
0 oy
(7,948 puan) tarafından
Eski sevgilisinin numarası olduğunu nerden anladınki
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Eşine sorsan kızacak mı ?
0 oy
tarafından
Hala numarasını saklıyorsa kızması umrumda bile olmaz ama biraz takip et mesela al o numarayı ne zaman farkedecek veya farkedince yeniden koyacak mı başka yere
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Kizacak derken canim ben coktan o cuzdani kafasinda paraladiydim 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Valla o evi başına yıkarım sen kizmaktan bahsediyorsun
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Eminmisin sevgilisinin numarası oldugundan
0 oy
(25 puan) tarafından
Belki eskiden kalma. Cüzdanına koydu unuttu. Tamamen sildigin insanlar durmuş durmamış çok bişey farketmiyor ben 29 yaşındayım evliyim çocuğum olacak taaa lise de dört sene çıktığım çocuk MP 3 almıştı evde ücra bir yerde duruyormuş atmadım da bu eskiyle şuan konuşuyor olmamı ya da onu unutamadigimi hala sevdiğimi falan göstermiyor. Bence şey yapın atın o numara olan kağıdı bakalım size nasıl davrancak bişey diycek mi. Telefonunu sizden kaçırıyor mu saklıyor mu 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Uff desene esine niye diye.  Kendisi suclu hem de sanami kizacak
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Ben olsam o numarayı alır müsait bir  ....... Tövbe yarabbim nasıl kiziyo onu anlamadım sen iyi misin 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Gidip söyleyip bir güzel yüzüne vuracaksın kızmaya hakkı yok hatta konuşmaya bile hakkı yok kabul edilecek bir şey değil ki yuvanızi çok bozmaya çalıştı demişsin 
0 oy
(187 puan) tarafından
Eğer ortaya çıktıktan sonra evliliği bitirmem diyorsan aptala yat.. Numarayı yırt at sonra eşinin tepkisine bak... Sorarsa ne numarası ben bilmiyorum de.. :) Ama bitecek diyorsan gördüğünü söyle ve bitir derim canım.. 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Valla üstüne bide o mu kızıyor kıyameti kopar 
0 oy
(166 puan) tarafından
Cuzdanin yere düştü içinden numara çıktı de kimin bu numara de
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Başlığı okuyunca sinirim yükseldi yaşasam nolur ???

Rabbım kimseye yaşatmasın sıkıntı ca sıkıcı 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Eminsem kafaasinda paralar evden atarım.
0 oy
(166 puan) tarafından
Canm numarayı al ve çöpe at o konusunu açmadan da tek kelime etme 

Takip etmeyi de unutma 

Hem suçlu hem güçlü mü niye bu kadar için içini yiyor rahat ol 
0 oy
(488 puan) tarafından
Eşinin telefonundan o numarayı ara bakalım nasıl açacak karşıdaki . Kimsiniz gibi açarsa eskiden kalmadır . Falanca aramıştım yanlış oldu galiba de ve kapat . O numarayı da at . Aksi olursa kocanı parçalayabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 757 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,444 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 749 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 690 göst.